Bio Specific, Vegetal Skin Peel (Peeling roślinny)

Bio Specific, Vegetal Skin Peel (Peeling roślinny)

Dzięki w 100% naturalnym cząsteczkom złuszczającym peelingu roślinnego, skóra natychmiast staje się oczyszczona i rozświetlona.

Uczciwe 4 gwiazdki

Peeling ten dostałam w prezencie. Moje wymagania wobec peelingu to przede wszystkim usunąć ewentualne suche skórki i dobrze przygotować twarz pod maseczkę.

OPAKOWANIE: Peeling przychodzi do nas w eleganckiej tubce zawierającej 75ml produktu. Moim zdaniem nie jest to dużo, ale też nie bardzo mało. Opakowanie jest dobrze wykonane i przy aplikacji produkt nie wylewa się wszędzie - zdecydowany plus. Dodatkowo, po przecięciu opakowania (kiedy już nie możemy się dostać do kosmetyku tradycyjnie) nie okazuje się, że połowa produktu sieci na ściankach - to są dosłownie ze dwa użycia.

KONSYSTENCJA I ZAPACH: Tutaj jak najbardziej plus. Drobinki to zmielone łupiny orzecha, zwarta konsystencja i przyjemny, orzechowy, nienachalny zapach. Dodatkowo dzięki takiej konsystencji produkt jest wydajny - małą ilością byłam w stanie załatwić całą twarz.

DZIAŁANIE: Dobrze ściera martwy naskórek, nie podrażnia, przygotowuje pod maseczki. Nie przesusza skóry, co dla mnie akurat jest bardzo ważne. Bardzo łatwy w użyciu. Skład całkiem niezły, chociaż jak na peeling roślinny to mogło być lepiej.

Podsumowując, dobry produkt, jeżeli kogoś na niego stać. Jednakże u mnie zachowywał się tak samo jak Ziaja ogórkowa, która kosztuje troszkę mniejsze pieniądze. Plus za skład lepszy od wielu kolegów z branży, aczkolwiek chyba nie jest to mój ideał...

Używam tego produktu od: około 4 moiesiące (używany 1-2 razy w tygodniu)
Ilość zużytych opakowań: jedno (75ml)

dobry

Peeling dobrze oczyszcza skore.Drobinki sredniej wielkosci-dosyc ostre.Dla wrazliwej skory moze nie podejsc.
Ogolnie jestem zadowolona, szczegolnie jak sie go kupi w promocji.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Godny polecenia peeling

Naturalny peeling zamknięty w schludnym, praktycznym, a zarazem prostym opakowniu.
Zawiera dużo małych granulek trących i z pewnością nie jest specialnie łagodny. Nadaje sie raczej do cer tłustych i żadko skłonnych do podrażnień, chociaż może to kwestia wypróbowania.
Skóra po zastosowaniu jest gładsza, jaśniejsza i przyjemniejsza w dotyku. Zapach nie rozpieszcza, ale wg mnie jest neutralny- z czasem można nawet go polubić:)
ogólnie dobry, warty wypróbowania kosmetyk, chyba najlepszy jaki do tej pory używałam, co nie oznacza, że nie bedę szukać mojego ideału:))

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Manicure z chmurkami

peeling idealny

Bardzo dobry peeling
+ dokładnie oczyszcza twarz, jest po nim gładziutka i rozjaśniona.
+ ładnie pachnie
+ nie podrażnia, nie uczula
+ wydajny
+ tani

Używam tego produktu od:2 lat

przeciętny

oczyszcza,wygładza czyli spełnia podstawową funkcję.
ale....zostawia na skórze jakaś tłustą warstewkę więc ja po peelingu myje dodatkowo twarz żelem:)
zapach mi się nie podoba,ale idzie go znieść.
+za poreczne opakowanie
-za zapach(mógłby byc bezzapachowy,albo po prostu inny)
-za tłustą warstewkę jaką pozostawia na skórze
-cena(ten peeling z powodzeniem mógłby byc połowę tańszy bo to żadna rewelacja)Używam tego produktu od:kiedyś tam mi sie nawinął po reke

przyjemny

Jest łagodny,ale zarazem skuteczny.Nie podrażnia,nie wysusza skóry i świetnie oczyszcza,nie ma mowy o zaczerwienieniach.Ma lekko wyczuwalny,dość przyjemny zapach.Jest wydajny.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

skuteczny i łagodny

Peeling delikatnie ściera naskórek, nie powoduje podraznień - to chyba dzięki dość tłustej konsystencji. Cera jest rozjaśniona, pory mniej widoczne.Zapach nie jest zbyt przyjemny (jakby zmielonych pestek?), ale jednocześnie niezbyt intensywny.Bardzo wydajny-wystarcza na kilka ms, przy stosowaniu 1-2x tydzień.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1-kończę.

dobry!

Bardzo dobre peeling, granulki ścierające spore, ale nie za duże. Takie w sam raz. Na minusw tym peelingu: zapach i kolor. Plusów zdecydowanie więcej: konsystencja, działanie, poręczne opakowanie, niezbyt drogi (w promocji;) ), wydajny. Naprawde dobry kosmetyk, moze torszke tlusty ale jak na zime to mu sie chwali;)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

spełnia obietnice producenta

Bardzo dobry peeling! Dobrze a jednocześnie bardzo łagodnie oczyszcza. Bywa, iż stosuję nawet rano, dosć długo masując i zupełnie nie mam podrażnień, zaczerwienienia co przy innych peelingach raczej było nie mozliwe, twarz faktycznie jest rozświetlona, wygładzona. Drobinki są dość duże, baza tłusta i kremowa, zapach nie jest rewelacyjny, wręcz może zniechecać.

Ilość zużytych opakowań: w takcie 1