Avon, Advance Techniques Keep Clear, Oxygenating Scalp Treatment (Dotleniająca kuracja do skóry głowy)

Dzięki specjalnie opracowanej formule produkt nie tylko zwalcza nieprzyjemne objawy łupieżu, ale również pochłania nadmiar serum wydzielanego przez skórę głowy.
Kompleksowość działania kuracji pozwala pozbyć się łupieżu i zachować czystą, zdrowo wyglądającą skórę głowy, a co za tym idzie - piękniejsze, mocniejsze włosy.
Produkt nie wymaga spłukiwania, dzięki czemu jest niezwykle wygodny w użyciu.
Zwalcza 5 objawów niezdrowej skóry głowy:
- zablokowane mieszki włosowe

Nic nie daje

Kupiłam, bo stwierdziłam, że ,,dotleni" włosy, staną się ładniejsze itd. Jak do mnie dotarła zobaczyłam w opisie, że to jest produkt do włosów z łupieżem... Co zniechęciło mnie do jej stosowania. Odczekałam złe pierwsze wrażenie, zastosowałam na skórę głowy i... nic! Naprawdę nic nie dała! Dodatkowo nie ma konsystencji takiej jak zwykłe pianki, ale taką wodnistą. Stosowałam ją jeszcze jako zwykłą piankę i może jako taką ją zużyję, albo po raz pierwszy coś wyrzucę...

Nie ma już jej w katalogu, ale wprowadzili ją chyba w innym opakowaniu, więc piszę recenzję, aby ostrzec wszystkich, że nic nie daje - chyba, że osobom z łupieżem, ale jak ją kupowałam to w opisie w katalogu nie było na ten temat nic wspomniane.

Mieszane uczucia :/

Może zacznę od plusów których znajduję w tym produkcie niestety niewiele...

Otóż super działa jako pianka nadająca objętość. Włosy odskakują od nasady naprawdę solidnie i w miarę trzymią.
Drugi ( i ostatni już plus....) to zapach, który bardzo lubię.

Teraz mniej przyjemna część....
Po 1.- nie działa, nie spełnia obietnic. Moim problemem z wymienionych było przetłuszczanie, więc nakładałam i co..? Nic. Przetłuszczały się tak samo, a nie wiem czy nawet nie szybciej...

Poprawa stanu włosów? Żadna. Niezauważalna.

Ilość zużytych opakowań: męczę jedno

koszmar, bubel i w ogóle dno

dotleniająca? do tłustych włosów? ten preparat to zupełna pomyłka
kupiłam z myślą o lekkim zmniejszeniu przetłuszczania włosów, po użyciu zrobiły się nieświeże w ciągu jednego dnia, a nie 2-3 jak zwykle
próbowałąm nawet uzyć jako odżywkę do włosów -przetłuszczenie takie samo do tego włosy sie lepiły jak po lakierze
lekka, wodnista pianka ma tylko tę dobrą stronę że ładnie pachnie
włosy już powyschnięciu wyglądają źle - jakby niedokładnie umyte, matowe, sklejone
przetłuszczają sie błyskawicznie
do tego kiepska wydajność (choć tu jest akurat zbawieniem) - wystarczyła na około 8-10 użyć
do tego skóra na linii włosów i czoła zaczeła mi sie łuszczyć i swędzieć
jest to jeden z nielicznych kosmetyków, któe nie zasługują nawet na 1 gwiazdkęUżywam tego produktu od : mniej niz miesiac bo na tyle nie starczyło

Avon Mark - relacja

co to jest?

Zaintrygowana kupilam.... Cena byla niezla, obietnice kuszace. Niestety pianka nie dziala! Rownie dobrze moglabym przemyc glowe woda. Wlosy po uzyciu szybciej sie przetluszczaja. Mam wrazliwa skore glowy, czesto cos mnie podraznia - akurat Avon mnie nie nie podraznil i za to tylko 2 gwiazdki.

Mozna, ale po co?

Używam tego produktu od:kilkanascie ms

Ok

Kuracja jest w wygodnym opakowaniu z pomką. Sam kosmetyk po wyciśnieciu zmienia się w lepiącą piankę. Nie nakładam ją na całą skórą głowy , tylko tam gdzie mam największy problem z łupieżem. Tam po zastosowaniu kuracji problemy ze skórą są mniejsze.
Można spróbować, jednak ja więcej już nie kupię bo mam już swoje KWC(kuracja z Joanny).

Używam tego produktu od:roku

nie działa

Kupiłam i nie używam.

Minusy:
- strasznie szczypie po nałożeniu
- przy stosowaniu większej ilości skleja włosy
- strasznie przesusza, co powoduje mocniejsze przetłuszczanie

Plusy:
-likwiduje mały łupież, ale przez przewagę minusów nie ma sensu go stosować

Używam tego produktu od: od roku stoi na półce
Ilość zużytych opakowań: 1/2

NIE !

To był jakiś koszmar! Zgadzam się z opiniami poniżej jedna z Pań napisała:
Stosując kuracje co zyskałam:
- swędzenie
Miałam dokładnie to samo! Wszystko! Miał pomagać, a to jakaś totalna pomyłka! Powinni jak najszybciej przestać to produkować

Używam tego produktu od: miesiąca?
Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej

Nigdy w zyciu.

Co zyskałam stosujac kuracje:
- swędzenie

Myślałam początkowo, że źle to stosuje. Potem już tylko żałowałam pieniędzy które poszły do kosza razem z tym produktem.

Używam tego produktu od: miesiaca

Horror

Kupilam po przeczytaniu cudownych efektów stosowania tej pianki i zawiodłam się. Mam identyczne odczucia jak Lobuziaczka, zamiast mniejszego przetłuszczania i wzmocnienia włosów na mojej głowie zawitał łupież którego nigdy nie posiadałam, skóra głowy swędziała a włosy przetłuszczały się jeszcze szybciej niż przed rozpoczęciem stosowania. Ogólnie kosmetyk zupełnie nie trafiony, do tego sklejał moje włosy i wyglądały po umyciu jak brudne. Po kilku użyciach po prostu go wyrzuciłam.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:może 1/4

Lepiej nie wierzyć

Podobnie jak moja poprzedniczka bardzo się zawiodłam na tej (pseudo)kuracji. Jeszcze bardziej pogorszyła stan mojej skóry i przesuszyła. W tej kuracji jest alkohol, a przecieć nie powinno! jeśli ma być to kuracja dla skóry głowy. Nigdy w życiu!

Używam tego produktu od:2 tygodni i wyrzuciłam

horror!!

Kosmetyk koszmarek!
Kupilam go, bo mialam problemy z przetluszczaniem wlosow i przez jakis okres czasu musialam myc glowe codziennie.
Myslalam, ze moze okaze sie dobrym rozwiazaniem, tymczasem spowodowal:
- uporczywe swedzenie glowy
- smetne, matowe i oklapniete wlosy
- lupiez!!!

Od razu sie go pozbylam i radze omijac szerokim lukiem!

Używam tego produktu od:przez pare dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze napoczete, wyrzucone do kosza

dobry

Kosmetyk radził sobie z moją skórą głowy, która ma skłonność do problemów. Fajnie chłodził głowę po nałożeniu odrobiny pianki. Konsystencja pianki to dobre rozwiązanie, wczesywałam ją we włosy. Niestety, jest mało wydajna. Bardzo szybko mi się skończyła. Skłonność do łupieżu była znacznie mniejsza, wręcz zanikła, jednak jakiś czas po zakończeniu kuracji nastąpił nawrót.

Używam tego produktu od:już nie używam