Solutions, Super Hydrating Cooling Mask (Supernawilżająca chłodząca maseczka do twarzy)

Według producentów: maseczka błyskawicznie ratująca zmęczoną, przesuszoną, poszarzałą cerę. Silnie nawilża, uspokaja i chłodzi skórę. Zamyka pory, ożywia koloryt. Zawiera ekstrakt kukurydzy i alg oraz pantenol.

tylko chłodzi

Tylko chłodzi, nawet za mocno, czułam coś pomiędzy chłodzenie , a pieczeniem. Wcale nie nawilża, od maseczki nawilżającej oczekuję mega nawilżenia skóry bardzo mocno wysuszonej, bo taką mam czasem po długim opalaniu, lub nie używaniu przez dłuższy czas kremów mocno nawilżających. Po tej masce moja cera wyglądała tak samo, jak przed nałożeniem. Strata czasu i pieniędzy.

Używam tego produktu od:3 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Bez rewelacji!

Powiem tak-jedyne co maseczka spełnia z obietnic producenta to faktycznie chłodzi!To wszystko!Nie nawilża,nie koi zmęczonej skóry!
Nie polecam!Nie warto wydawać pieniędzy!
Jestem na nie!

Używam tego produktu od:Dawno

dość dobra

Maseczka jak dla mnie dosyć dobra ale nie rewelacyjna.

Dobrze nawilża skórę, pozostawia miłe uczucie chłodu.
Na szczęście nie podrażniła mojej cery

Co do zapachu to jest on średni a konsystencja cały czas kojarzy mi się z krochmalem...

Podsumowując to jest to maseczka jak dla mnie dająca średnie efekty, bez rewelacji...

Używam tego produktu od: ok 1 roku

+ wydajna
+ wygodna w użyciu

+/- średnie działanie nawilżające

- dziwna konsystencja

Używam tego produktu od: ok. rok

super!

po raz 1 kupilam ja bo mialam lekko spieczona skore na sloncu
efekt rewelayjny!
po paru dniach stosowania moja skora sie "uspokoila", byla bardziej nawilzona i lepiej wygladala
maseczka doskonale sie naklada i przede wszystkim duzy plus- bardzo chlodzi!!!
polecam!!!

Używam tego produktu od:ponad rok

nawet ok

nie do konca zgadzam sie z opiniami, ze jest beznadziejna.. moim zdaniem jest nawet ok. ma zelowa konsystencje, troszke wodnista. skora po niej jest nawilzona i gladka. podczas masowania odczuwam lekkie chlodzenie, ktore nasila sie gdy ja zmywam (czasem niestety mam wrazenie jakbym zmywala twarz lodem, ale to zalezy od tego jak bardzo wysuszona mialam skore-im bardziej wysuszona, tym zimniej). niestety moja mama nie mogla jej uzywac-ja wlasnie, tak jak poprzedniczki od negatywnych recenzji- pieklo, palilo i szczypalo. uzywalam jej nawet na skore podrazniona sloncem-koi, chlodzi i nawilza.
duzym minusem jest zapach: jakis taki chemiczny, sztuczny, kojarzy sie z dentysta...
ale maseczka ladnie nawilza i chlodzi, wiec nie daje 3 gwiazdki. dalabym nawet 3,5 :)
napisalam , ze wiecej nie kupie, bo po pierwsze nie ma w sprzedazy, a po drugie mam jeszcze jedno opakowanie na zapas :)

Używam tego produktu od: ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1, drugie w kolejce

Zero efektu

Maseczka w typu "pic na wode fotomontaz". po pierwsze nic nie robi, nie widze zadnego efektu odswiezenia czy zwezenia porow pod wpływem efektu chłodzacego. A efekt chlodzacy jest dla mnie tak ostry ze az mnie cala twarz piecze jak ta msaeczke nakladam.
Trzeba sie nacierpiec a efekt zadnen

Używam tego produktu od:7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1sze

okropna

zgadzam sie z przedmowczynia...kupilam ta maseczke jakis czas temu i uzylam 2 razy...a raczej probowalam...ma byc ona nawilzajaco kojaca a jest nic nie robiaca i szczypiaca..bols i podraznienie straszne...nie polecam nikomu...

Używam tego produktu od: dosc dawno
Ilość zużytych opakowań: 2 razy uzyte pierwsze

nie podobne nawet do g****

Emilka napisała....
CO TO JEST?

BRONCIE SIE OD TEJ MASECZKI NAPRAWDE!!!!!!

DOSTALAM JA OD AVONU(JESTEM KONSULTANTKA)
DZIEKI TEMU WIEM CZEMU JA DOSTALAM DARMO (ZA SYMBOLICZNE 50GROSZY),GDYZ PEWNIE NIKT JEJ NIE KUPOWAL

NA PEWNO ONA NIE NAWILZA
NA PEWNO NIE PACHNIE LADNIE
NA PEWNO BARDZO ALE TO BARDZO SZCZYPIE
POZA TYM PRODUCENT ZALECA ZDJAC JA CHUSTECZKA,ALE NIECH SAM SIEBIE ZDEJMIE,BO ONA SIE OD TEGO TYLKO LEPI I W OGOLE NIE DA SIE JEJ TAK ZDJAC,NAWET WIECEJ TRZEBA MOCNO JA PRZEMYWAC WODA,BO CIEZKO SCHODZI

NIE CHCIALAM JEJ SPYTALAM MAMY CZY BEDZIE UZYWAC POWIEDZIALA,ZE TAK,ALE OKAZALO SIE,ZE TA MASECZKA CIAGLE LEZALA NIE UZYWANA,BO MAMIE TEZ SIE NIE SPODOBALA

WYRZUCILAM JA

....z ust mi to wyjęłaś, mam dokładnie takie same odczucia, dlatego nie będę się powtarzać. Nie użyję tego nawet za dopłatą. Pozdrawiam :)

Używam tego produktu od: kiedyś dawno temu
Ilość zużytych opakowań: nie dokończyłam jednego

ciekawy produkt

Ciekawa maseczka. Duży plus za błyskawiczność działania-wystarczy minutka wcierania tej maseczk ii są efekty. Miła żelowa konsytencja, dobre opakowanie. Maseczka zgodnie z obietnicami chłodzi-ja to intensywnie odczuwam), skóra po użyciu jest gładziutka, mięciutka, zaróżowiona, nawet nawilżona. Bardzo fajna w lecie, po ciężkim dniu, uspokaja.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

nic nie warta

straszna.
-nie nawilża
-nie wiadomo jak się jej pozbyć z buzi bo na opakowaniu jest napisane: zetrzeć chusteczką bądź spłukać. Próbowałam ścierać, kleiła się i buzia szczypała. Próbowałam spłukiwać, skóra powracała do stanu pierwotnego: sciągnięta i wysuszona.
-pachnie jak klej ;| albo ja mam takie dziwne skojarzenia :D
-szczypie

jedyny plus: chłodzi.
nie polecam.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań: nie mogę się uporać z jednym!

fajna

Maseczka rzeczywiście chłodzi, nawilża, ma fajnę konsystencję, łatwo się ją rozprowadza. Jest bardzo wydajna (używałam ją ok. 1 raz w tyg. i starczyła mi na mniej więcej rok czasu). Nie zauważyłam, żeby zamykała pory.
Nie wiem, czy kupię ją znowu, bo chcę wypróbować coś innego.

Używam tego produktu od: