Pop Beauty, Cheeky Cake

Pop Beauty, Cheeky Cake

Podwójny róż zamieszczony w metalowej puszce. Jeden odcień to typowy róż, polecany do nakładania na kości policzkowe. Drugi odcień jest brązujący, dlatego ma wielofunkcyjne zastosowanie: jako róż na policzki bądź puder brązujący na całą twarz. Kosmetyk nadaje skórze rozświetlony efekt. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: Beach Beauti i Beach Bebe. Niedostępny w Polsce.

Beach Look :)

Kosmetyk zakupiłam dość dawno już, bo ze 2 lata temu podczas wizyty w Londynie. Jednak dopiero teraz na dobre zaczęłam go używać :)
Bronzer jest świetny! Najładniejszy efekt można użyskać mieszając oba odcienie, i ja tak go właśnie stosuje. Dzięki nim można uzyskać tzw. Beach look, czyli piękny odcień opalenizny z podkreślonymi policzkami :) (Nie wiem jak to coś to robi, ale po zmieszaniu obu odcieni wyglądam takbym użyła bronzera na całą twarz a policzki miała muśnięte różem :D
Kosmetyk ma male drobinki; z pozoru wydaje się być matowy, jednak kiedy przyjrzymy się pod światło możemy zauważyć delikatnie połyskujące drobinki rozświetlające :)
Opakowanie śmieszne, takie dla nastolatek. Zapach niezbyt przyjemny. Jednak całość wypada jak najbardziej na plus :) I ubolewam , że w Polsce nie ma Pop Beauty, bo cienie również mają dobre :)

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1