Bio-Calmille, Maseczka oczyszczająco-ściągajaca do cery wrażliwej

Bio-Calmille, Maseczka oczyszczająco-ściągajaca do cery wrażliwej

Maseczka głeboko oczyszcza przetłuszczające się partie twarzy nie podrażniając ich. Dzięki zawartości glinki (4%) maseczka usuwa zanieczyszczenia z porów skórnych i lekko ściąga nadając skórze aksamitny, matowy wygląd, a kompleks betainowo-rumiankowy (25%) działa kojąco na naskórek umożliwiając jego oddychanie oraz ułatwia metabolizm komórkowy.

Cena: 24 zł

słabo oczyszcza

Maseczka niezła, ale potwierdzam, że dość słabo oczyszcza, w każdym razie moją mieszaną cerę.
W porównaniu z innymi maseczkami z glinką wypada dość słabo.

Używam tego produktu od: używałam z dwa lata temu

bardzo łagodna

Mila, slicznie pachnaca maseczka o gladkiej, jakby miekkiej konsystencji. Jak dla mnie, osobie o tlustej, wiecznie zanieczyszczonej skorze byla za slaba. No i zalecana czestotliwosc uzywania stanowczo nie dla mnie, bo ja maseczki oczyszczajace nakladam 2 razy w tygodniu, a nie w miesiacu! :) Generalnie mila, dobra maseczka dla niezbyt wymagajacej cery.

świetna

Dobrze się nakłada i zaskakująco łatwo zmywa. Odświeża i oczyszcza twarz, ściąga pory. Krótki czas trzymania jej na buzi. A stosowanie jej co 2, 3 tygodnie w zupełności wystarcza. Wydajna.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Szkoda, że tak wyszło :(

Ta maseczka jest bardzo wydajna o ile nie zaschnie odrobinę w tubce, bo wtedy mogą byc problemy z wyciśnięciem jej- dlatego trzeba szczelnie zamykać opakowanie! Poza tym bardzo ładnie pachnie!! Po użyciu (szczególnie kilku) widać efekty- skóra jest rozjaśniona, czystsza i bardziej odporna. Ja byłam mega zachwycona całą serią- miałam jednocześnie tonik, żel do mycia twarzy, krem koloryzujacy (którego już nie ma ;(), krem na zimę i maseczkę. To był może błąd, bo po pewnym czasie te kosmetyki zaczęły mnie uczulać. I ostatnio po nałożeniu maseczki też odczuwałam pieczenie (w kącikach nosa i w miejsach gdzie wcześniej miałam "placki" z uczulenia). Boję się, że już nigdy nie będę mogła wrócić do tych kosmetyków, a szkoda bo są świetne.
Cała seria dostałaby ode mnie *****, ale maseczce odejmuję jedną za to, że trzeba jej używać 2-3 razy w miesiącu. Co to za używanie raz na 2 tygodnie?? To nastręcza trochę kłopotu pamiętać, kiedy się jej ostatnio używało.

dobra

Maseczka bardzo dobrze oczyszcza. po jej sciagnieciu mozna poczuc, ze skora pozbyła sie całego brudu. i za to ja lubie. do tego nie trzeba długo jej miec na twarzy. sciaga cere, ale nie jest to nieprzyjemne. brudzi ubrania i troszke nie daje sie zmyc z twarzy ;)

są lepsze

Bardzo miła konsystencja maseczki sprawia, że łatwo się ją nakłada i równie łatwo zmywa. Mimo, że stosowałam ją regularnie i byłam jej wierna przez dłuższy czas, nie zauważyłam wielkiej poprawy stanu mojej cery (wówczas mieszanej z tendencją do zanieczyszczania się).Cera była lekko rozjaśniona, pory bardzo lekko ściągnięte (był to efekt krótkotrwały). Nie nastawiałabym się jednak na efekt wyszuszenia, raczej na lekkie ściągnięcie skóry.Sympatyczna maseczka, ale wolę glinkę zieloną firmy Argiletz. Używałam tego produktu przez 2 lata / Ilość zużytych opakowań: ok 6.

bardzo dobra

Świetna maseczka ! Jedna z najlepszych, jakie miałam. Zostawia twarz dobrze oczyszczoną, ze zwężonymi porami, poprawia koloryt, sprawia, że twarz się mniej świeci. Tubeczka jest dość mała, ale maska jest bardzo wydajna, więc to nie ma znaczenia. I co jest też ważne - stosowanie tego rodzaju maseczek wiąże się zwykle z dużym dyskomfortem, czyli niezbyt ładnym zapachem, nieprzyjemną konsystencją. Ta oprócz dobrego działania nie powoduje dyskomfortu. Chyba ją jeszcze kiedyś nabędę :)Ilość zużytych opakowań: 1

świetna!

Spełnia chyba wszystkie obietnice producenta:jest lekka, dobrze się ją nakłada i spłukuje, nie podrażnia skóry.Oczyszcza, reguluje wydzialanie sebum, lekko zwęża pory, jest wydajna.Dla mnie bomba!Ilość zużytych opakowań:1

cudo w zielonej tubce

odkąd zaczęłam naukę w szkole średniej, moja cera była wiecznie świecąca. Pełna wyprysków. Po 20-stce ich miejsce zajęły zaskórniaki. Tragedia. Wydałam mnóstwo piniążków, by pozbyć się tych "ozdób". Sposoby babcine też były sprawdzone nic z tego! Dopiero gdy zaczęłam kompletować zestaw z kosmetyków dostępnych u YR coś zaczęło działać. W tym komplecie mama też tę maseczkę. Cudowne uczucie. Mąż ma trochę ubaw gdy się pałętam zielona na twarzy. Ale zefektów i ja i on jesteśmy zadowoleni. Twarz jest pięknie zmatowiona. Zaskórniaki po pewnym czasie pojawiają się, ale w porównaniu ztym co było to sa śladowe ilości.

ulubiona

To moja ulubiona maseczka oczyszczająca. <BR>Skóra po jej stosowaniu jest wygładzona i zmatowiona, jej wygląd wyraźnie się poprawia. Kosmetyk ten jest niezwykle wydajny - jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy. <BR>Szczerze polecam.

bardzo dobra

Na opakowaniu jest napisane, że można ją stosować 2-3 razy w miesiącu, a ja, na początku "wiedząc lepiej", robiłam ją nawet dwa razy w tygodniu... niepotrzebnie. Raz na jakiś czas w zupełności wystarczy. Zauważyłam, że skóra rzeczywiście mniej się przetłuszcza, co mnie mile zaskoczyło, szczególnie teraz, latem. Ma bardzo przyjemny zapach - z resztą jak wszystkie produkty z tej serii; pozostawia buzię lekko ściągniętą, odświeżoną, matową. Polecam.