Soleil Prodigieux, Crème Visage Multi-Fonctions [Multi-Purpose Face Cream]

Soleil Prodigieux, Crème Visage Multi-Fonctions [Multi-Purpose Face Cream]

Krem o wszechstronnym działaniu.Może być stosowany zamiast zwykłego kremu w celu uaktywnienia efektu opalającego,nadania naturalnego zdrowego wyglądu(lekki efekt autobrązujący)oraz nawilżenia.W niezbyt intensywnym słońcu chroni skórę przed jego promieniami(filtr SPF8) oraz przed efektami starzenia spowodowanymi przez światło.Po powrocie z wakacji przedłuża opaleniznę.
Dla jasnej skóry bardzo dobry. Nie pozostawia smug.

delikatny

Przede wszystkim pokochałam zapach tego kremu...może zbyt mocny ale piękny. Krem świetnie się rozprowadza, szybko wchłania, niesamowicie komfortowy w noszeniu.
Co do efektu brązującego to moim zdaniem jest niewielki a jestem blada i nie chodzi mi o mocny efekt...ale nuxe przynajmniej na mojej buzi niewiele brązuje.
Natomiast w połączeniu z brązującą bazą z drobinkami efekt jest super.

Używam tego produktu od:miesiąca

Dość dobry

Raczej nie kupię go ponownie, bo powtarzanie kosmetycznych wyborów w moim przypadku nie wchodzi w grę. Niemniej jednak produkt ten jest naprawdę dobry.
Używam go tylko wtedy, kiedy nie robię sobie makijażu. Nie mam pojęcia jak sprawowałby się pod pudrem. Stosowany sam trochę się świeci, ale w zasadzie jak większość nieco bogatszych kremów na mojej skórze. Na początku wydawało mi się, że mnie zapycha, ale to nie był on, także raczej nie robi tego. Nie wyobrażam sobie żadnych smug po jego użyciu, bo efekt jest bardzo naturalny i raczej poleciłabym go bladziochom. Pachnie podobnie jak samoopalacze Yves Rocher i ja nie wyczuwam w nim typowego smrodku. Wystarczająco nawilża i ma nawet małe filtry.
Z używanych przeze mnie kremów brązujących jest naprawdę najlepszy. Jego największy minus to to, że nie przekonuje mnie jako krem całoroczny i boję się używać go pod makijaż. Dlatego dość szybko mi się znudził.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

doskonały i naturalny efekt

Krem kupiłam z ciekawości, skusiła mnie jego formuła przetestowana w aptece, piękny zapach, delikatnie brązowy kolor ułatwiający nakładanie kremu to jego duże plusy. Dodatkowo podkreślić należy, że krem zawiera sporo naturalnych składników pielęgnujących i flitry UV. Delikatnie brązuje skórę, efekt bardzo naturalny, świetnie nawilża. Dla mnie super, będę używać nie tylko latem.

Ilość zużytych opakowań:

Manicure - gradientowe kropki

wspanialy

Bardzo dobry produkt z tej samej serii polecialam i kupilam kremik do calego ciala.
Swietnie sie sprawdza w zime , dzieki niemu przestalam uzywac fluidow.Nie pozostawia plam nadaje piekna sloneczna opalenizne, nie wysusza nie uczula,pachnie ciekawie.

Czekam na lato gdyz zakladam , ze rownie dobrze bedzie sie sprawdzal;))

Używam tego produktu od:3 mc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

nawet nawet :P

Rzeczywiście przyspiesza opalanie i brązuje.Przeszkadzało mi jednak to ze ma strasznie oleistą konsystencję typu olej w wodzie.Filtr 8 tez dobry (stosowalam latem) -taki mi właśnie wystarcza;]Ogólnie uwielbiam Nuxe,ale nie wyobrazam sobie stosowac tego kremu cal rok,bo umiem go używac tylko w wakacje.radze przetestowac przed kupnem

Używam tego produktu od:lata
Ilość zużytych opakowań: .

Godny polecenia

Bardzo dobry produkt dla tych osób, które chcą podtrzymać efekt opalenizny. Z twarzy opalenizna znika zazwyczaj bardzo szybko, a ciało wciąż jest opalone. Nie znoszę takiej dysharmonii kolorów dlatego sięgnęłam po produkt Nuxe. I naprawdę szczerze go sobie chwalę. Daje bardzo delikatny, nienarzucający się kolorem efekt opalenia, nie pozostawia najmniejszych smug, nawet pod oczami. Żadnych Indianek i marchewek. Po prostu w pełni naturalna, złocista, zdrowa opalenizna, tylko że z tubki.
Mam mieszaną cerę i często preparaty samoopalające powodują, że mocno się świecę. W tym przypadku tak nie jest. Nakładam niewielką ilość preparatu i dobrze wklepuję na krem na dzień. Co ważne krem zawiera filtry (8), które na warunki polskiego lata całkowicie wystarczają w codziennych spacerach z domu do pracy i z powrotem. Krem chociaż drogi (ja kupiłam w promocji za 57 zł) jest bardzo wydajny. Od otwarcia zachowuje ważność przez 12 miesięcy. Wydaje mi się, że tubka starczy właśnie na rok. Jestem ciekawa jak będzie zachowywał się w zimie.