Nivea Beaute, Flex & Strong with Bamboo (Lakier do paznokci z ekstraktem z bambusa)

Lakier do paznokci wzbogacony o ekstrakt z bambusa, zapewnia elastyczne i mocne paznokcie. Producent oferuje szeroka gamę intensywnych i trwałych kolorów.

Cena: 6,75EUR / 10ml

badziewie

U mnie ten lakier w ogóle się nie trzymał na paznokciach, bardzo szybko odpryskiwał. Poza tym po 3 tygodniach zrobił się gęsty i miał taką dziwną konsystencję. Wylądował w śmietniku.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego i ostatniego

średni

Tak jak moją poprzedniczkę lakier ujął na początku niesamowicie pięknym kolorem, pięknie pokrywł płytkę, wysychał w średnim tempie.
Jednak jakoś szybko się zestarzał. Już po 2 miesiącach
zaczął się rozwarswiać,
szybko odpryskiwał na pzanokciach,
zgęstniał i właściwie używam go do malowania paznokci u nóg , więc wytrzymuje dłużej niż byłoby to na dłoniach (nogami nie zmywam naczyń:-)))
ogólnie lubię go za piękny kolor, ale jakość ponizej średniej.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Rewelacyjny.

Jestem bardzo zadowolona z tego lakieru, mam kolor 38 mystic purple (b. ciemnobordowy). Kupiłam w tym roku w Niemczech, napewno zaopatrzę się w więcej kolorów, jak tylko pojadę znowu. Lakier równiutko pokrywa paznokieć, bez smug i cienką, równa warstwą. Jest trwały, ściera się tylko trochę na końcach paznokci, ale nie odpryskuje. Szybko schnie. Kolor jest głęboki, intensywny i dobrze kryje płytkę paznokciową (chociaż zastanawiam się, czy równie dobrze kryja jasne odcienie). Lakier pieknie błyszczy. Jestem nim zachwycona. Kiedy miałam bardzo długie paznokcie i pomalowałam je tym lakierem, na kursie językowym koleżanka zapytała mnie, gdzie robią takie ładne i naturalnie wyglądające tipsy ;)

20.11.2006: Odejmuje *. Lakier zrobił się mniej wytrzymały, nie wiem, od czego to zależy, ale ostatnio odprysnął w rekordowym tempie.
Używam tego produktu od: ponad miesiąca