Perfecta, Total Repair, Krem - balsam chłodzący do stóp i łydek 'Po całym dniu'

Perfecta, Total Repair, Krem - balsam chłodzący do stóp i łydek 'Po całym dniu'

Sprawdź ceny produktu

Krem-balsam chłodzący polecany do pielęgnacji stóp oraz łydek obolałych i zmęczonych „po całym dniu” w celu \zlikwidowania uczucia „ciężkich nóg”. Szczególnie polecany osobom wykonującym pracę na stojąco oraz często borykającym się z dolegliwością „ciężkich nóg”. Chłodzi, przynosząc ukojenie zmęczonym i obolałym stopom oraz łydkom. Zmniejsza widoczność rozszerzonych naczyń krwionośnych, „pajączków”. Redukuje wrażenie „ciężkości” stóp i łydek.
Składniki aktywne:
Wyciąg z kasztanowca działa wzmacniająco i uszczelniająco na naczynia krwionośne. Przynosi ulgę zmęczonym stopom i łydkom.
Arnika górska działa łagodząco oraz zimniejsza widoczność rozszerzonych naczyń krwionośnych.
Olejek miętowy zapewnia uczucie ulgi oraz przyjemnego chłodu, odświeża.
Przebadano dermatologicznie.

W porządku

Kupiłam z ciekawości w upalne lato. Dużo biegam i ćwiczę, więc czasem moje nogi i łydki są obolałe, rzadziej opuchnięte. Produkt fajnie chłodzi i orzeźwia co jest bardzo przyjemne w upały. Szybko się wchłania. Ładnie pachnie miętą. Faktycznie przynosi ulgę zmęczonym nogom, co do pajączków nie wypowiem się, bo nie mam tendencji.

Całkiem OK

Balsam ten kupiłam w promocji w Rossmannie. Poszukiwałam czegokolwiek na opuchnięte nogi - normalny objaw w moim stanie błogosławionym :) Nie liczyłam na cuda - na ciążę mocnych nie ma :) Ale chciałam wypróbować coś, co chociaż na chwilę zminimalizuje opuchnięcia i zafunduje nogom choć odrobinę ochłody w upalne dni.