Bi-es, Kiss of Love Orange EDP

Bi-es, Kiss of Love Orange EDP

`Kiss Of Love Orange` to zapach wyjątkowo kobiecy. Jest delikatnym połączeniem kwiatowych woni z lekką korzenną nutą. Stworzony dla kobiety gustownej i eleganckiej. Subtelny i łagodny w dzień, stanie się intrygujący i niezapomniany wieczorem. Dobry na każdą okazję.

Nuty zapachowe: pomarańcza, cytryna, grejpfrut, nuty kwiatowe, wanilia.

Cena: ok. 22zł / 105ml

Na lato jak znalazł.

Dostałam w prezencie zestaw "perfumy+dezodorant". Zapach do dzisiaj mam w pamięci, taki delikatny. Całkiem trwały, utrzymuje się dość długo.

Nie wiem jak inne warianty "Kiss Of Love", ale ten zdecydowanie jest moim faworytem jeżeli chodzi o perfumy z niskiej półki :) .

Używam tego produktu od: dawna

Może być.

Ładny, świeży zapach, nawet po dwóch latach od zakupu. Duża pojemność, niewielka cena. Trwałość przeciętna. Perfum pachnie bardzo świeżo, troszkę kwaskowato. Niestety po pewnym czasie zbytnio ujawnia się woń spirytusu... Czasami ten perfum kojarzy mi się z cytrynówką domowej roboty, właśnie przez tę spirytusową nutę. Mimo wszystko polecam, bo to fajny zapach za nieduże pieniądze.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego

Super:)

Miałam kiedyś te perfumy i byłam z nich zadowolona lubię takie owocowe zapachy:D nie za słodkie nie za mdłe takie w sam raz. trwałośc jest ok chociaz nie utrzymują sie niewiadomo ile.. ale jak za taką cenę sa bardzo w porzadku:) opakowanie fajne:) jestem na tak

Używam tego produktu od: obecnie nie

Eris film 2

spirytus

Za dużo czuję spirytusu w tych perfumkach ;)
Sam zaach pachnie słodko i dość optymistycznie, kojarzy mi się ze słodkim odświeżaczem ;) ta słodycz dodaje mu uroku, jednak zapach jest bardzo płaski.

Używam tego produktu od: próba
Ilość zużytych opakowań: próba

Nie jest źle :D

Za tak niewielką cene myslę, że się opłaca. Zapach bardzo ładny, świeży, energiczny - dałabym najchętniej 3,5 gwiazdki bo jednak nie utrzymuje się zbyt długo. Ale miło go wspominam i pewnie jeszcze nie raz do niego wrócę

Używam tego produktu od:jakiś rok temu

Przyjemny

Cudowny zapach, delikatny i owocowy, ale krótko się utrzymuje, trzeba użyć naprawdę dużej ilości aby zapach utrzymał się na długo. Buteleczka bardzo ładna i poręczna.

hmm... ładny :)

a więc tak...
Zapach jest ładny
Perfumy za bezcen :)
Jednak zapach krótko się utrzymuje....
Trzeba duużo go użyć żeby utrzymać zapach :)
Ładna buteleczka :)

Używam tego produktu od: rok temu sprawiłam go sobie na gwiazdkę
Ilość zużytych opakowań: połowa jednago

niezły za taka cene;)

miło jestem zaskoczona.za parenaście złotych bardzo wytrzymale i miłe perfumy.ale mam jedo \ale\:zapach jak dla mnie zbyt wyrazisty.pozatym ok,chociaz nie wiem czy to jest owocowy zapach:PP

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:narazie 1