Pędzel do nakładania korektora nr 6, Sephora (stara wersja)

Pędzel do nakładania korektora nr 6, Sephora (stara wersja)

Pędzelki do nakładania cieni ze sztucznego lub naturalnego włosia, dostępne w polskich perfumeriach Sephora.
Twardy pędzelek ułatwiający precyzyjne nałożenie korektora na wybrany obszar ciała.

Cena: 12zł

NIE!

Długo przymierzałam sie do recenzji tego produktu.
Zakupiłam pedzelek ze sztucznego włosia za 25zl i niestety nie moge zgodzic sie z poprzedniczkami, ze to taka doskonałosc. Wlosie tego pedzelka jest dosc twarde i niestety utrudnia to nakładanie korektora mam takie samo wrazenie jak iceflower pedzelek robi smugi.
Po nałozeniu tym cudem, korektor włazi mi w zmarszczki obojetnie jakiego bym nie uzyła, czy to płynny artdeco w pedzelky, czy tez ciezszy kanebo. Pedzelek wcale nie powoduje lepszego stapiania sie koloru korektora smiem nawet napisac, ze gorzej sie stapia niz po nałozeniu ciepłymi palcami! Na duzy plus zasługuje trwałosc bardzo dobra, ale reszta cech co pisza wizazanki to jaka pomyłkaUżywam tego produktu od:2 miesiace

Wolę własne palce.

No niestety, nie mogę przyłączyć się do peanów na cześć tego pędzelka. Mi jest on całkowicie zbędny. Naczytałam się tylu pochwał i myślałam, że to coś niesamowitego, coś dla mnie, coś co doprowadzi do rewolucji w moim codziennym pojedynku z cieniami pod oczami. Otóż nie.
Moim zdaniem pędzelek jest niewygodny, zostawia smugi i źle rozciera korektor. W dodatku korektor wtarty pędzelkiem gorzej stapia się ze skórą. Stosunkowo nieźle sprawdził się przy rozprowadzeniu płynnego korektora, ale też daleko było do ideału. Przy innych korektorach, czy gęstszych podkładach stosowanych jako korektor zupełnie się u mnie nie sprawdza.
Jakość wykonania - bardzo dobra. Myję go po każdym użyciu i nic zupełnie się z nim nie dzieje.
Mój pędzelek to wersja inna niż na zdjęciu - ma ciemne i dłuższe włosie. Kosztuje 19 zł.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Świteny

Kupiłam z pędzlem do podkładu i już nie wyobrażam sobie makijażu bez nich. Pędzel umożliwia precyzyjne nałożenie korektora i roztarcie granic. Ładnie się myje, właski nie wypadają. Polecam

Kosztuje 19 zł

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: :)

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

dobry

Tak samo jak w przypadku pedzla do podkladu jest to niezbednik w zbiorach. Pozwala na precyzyjne naniesienie korektora zarowno w emulsji, jak i w postaci gestej pasty, czy "maselka". Wystarczy wtedy niewielka ilosc korektora, by zakryc niedoskonalosci w postaci cieni pod oczami, czy innych niespodzianek, przez co same korektory staja sie wydajniejsze w uzyciu. Nawet niezbyt dobrze dobrany kolorystycznie korektor po nalozeniu pedzelkiem stapia sie ze skora i przez idealne roztarcie granic nie odcina sie. Pedzel dobrze sie myje zelem do demakijazu, jak i mydlem w plynie, nie odbarwia sie, a wlosie zachowuje pierwotny ksztalt. Nie wiem czy kupie go ponownie gdyz wydaje sie bardzo trwaly i odporny na zuzycie, wiec z pewnoscia posluzy jeszcze wiele lat.

Edit.
Tak jak w przypadku pedzla do podkladu, w ciagu ostatnich lat poszerzylam swoja wiedze o pedzlach i doswiadczenie w pracy z nimi, moje typy sie zmienily, dlatego tez obnizam ocene tego pedzelka - jest dobry ale nie jest KWC.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: jeden

znowu bdb

Kolejny bardzo dobry pędzel Sephory. Bardzo dobrze nakłada się nim korektor, cienką, ale kryjącą warstwą. Dzięki niemu oszczędzam sporo z tego kosmetyku, no i mogę nałożyć go idealnie, dokładnie tak jak chcę. Cena dobra, jakość również. Polecam. Gdy jakimś cudem się zużyje, na pewno kupie nowy.

Usprawnienie makijażu

Dzięki pędzelkowi niedoskonałości zatuszowane są idealnie, precyzyjnie, przy użyciu minimalnej ilości korektora. Do maskowania cieni pod oczami i skrzydełek nosa jest wręcz niezastąpiony - pozwala na uzyskanie bardzo cienkiej, a mimo wszystko kryjącej warstwy.
Zdecydowanie usprawnia i skraca czas robienia makijażu.

kolejny niezbednik

do tej pory korektor [przewaznie panstick MF] nakladalam paluchem i wklepywalam w skore. odkad mam pedzelek... zastanawiam sie, ile korektora poszlo sie pasc na zielona laczke :D

przede wszystkim pedzelek to oszczedzanie korektora. nabiera sie kosmetyk na sam czubek pedzla i mozna zamaskowac wiele malych niedoskonalosci. uzywajac palca zuzywalam chyba z trzy razy wiecej korektora. no i pedzelek kryje sto razy lepiej.

dla mnie to niezbednik, tak samo jak pedzel do podkladu. oszczednosc czasu, pieniedzy i nerwow. jak cos sie z nim stanie to na pewno kupie nowy. :)

Używam tego produktu od: jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:.

pedzelek obowiazkowo

Od daaawna najlepiej nakladalo mi sie korektory czy podklady kryjace punktowo (Dermacol, Panstick) pedzelkiem, z tym, ze uzywalam jakiegos bardzo wiekowego, ktory chyba byl przeznaczony do cieni, byl miekki, Ten pedzelek ma odpowiednia wielkosc i dobra twardosc, mozna nim precyzyjnie korektorowac, choc moze troche drapac. Ale znowu dzieki temu, ze nie jest bardzo elastyczny mozna nim nakladac nawet zbite korektory w sztyfcie, ja rozprowadzam nim tez baze pod cienie Sephory, ktora jest okropnia tepa i palcami jest to prawie niewykonalne. Naprawde polecam. Wpisalam, ze kupie ponownie, bo kupie, jesli sie z nim cos stanie, no ale wlasnie... raczej sie na to nie zanosi. :P

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Bardzo dobry

kolejny świetny sephorowy pędzel, trwały, łatwy do mycia. niezastąpiony przy zamalowywaniu skrzydełek nosa, zgięcia w brodzie i cieni pod oczami. jest sztywny i śliski, bardzo dobrze rozprowadza korektor. odkąd go mam korektory z pędzelkiem (w pisaku) dla mnie nie istnieją.

Zupełnie jak do podkładu...

różni się tylko wielkością ;) świetny do precyzyjnego nakładania mocno kryjących korektorów i kamuflaży - wspominany już Unifiance, w zupełności zgadzam się z Psychą :) Dobry do manewrowania też przy skrzydełkach nosa. Jeśli jednak potrzebujemy pokryć kamuflażem ArtDeco większą powierzchnię (u mnie np. obydwa policzki i broda) szybciej nam pójdzie przy użyciu pędzelka podkładowego.
Polecam :)

Używam tego produktu od: 2tyg

przydatny

Szczegolnie na okolice oczu, gdzie najtrudniej mi bylo rownomiernie rozprowadzic korektor. Uzywam touche pro unifiance, ktorego aplikacja palcami jest wyjątkowo czasochlonna. Korektor jest tak gęsty,ze minimalna jego ilosc po roztarciu starcza mi czasami na pokrycie calej twarzy..pedzelkiem tym zbedne jego ilosci w latwy i szybki sposob mozna usunac - bez dlubania sobie palcem w oku. Dla dziewczyn ktore uzywaja cięzkich korektorów pedzelek ten stanie sie wybawieniem. Płaskie i śliskie włosie przyjemnie slizga się po twarzy;bez problemu mozna nim wprowadzic drobne poprawki pod dolnymi rzesami, gdzie paluchem po prostu nie da rady.
Wyczyszczony w minute - załatwiam to mydłem antybakterynym. Włosie nie wypada :)

Używam tego produktu od: rok

a sądziłam, że się nie przyda

jakościowo bardzo dobry pędzelek, łatwo się używa, ma profesjonalny wygląd. mam duże problemy ze skórą i czasem używam korektora na niedoskonałości, któe są oddalone od siebie o 2-3 mm, i dzięki temu pędzelkowi moge zrobić precyzyjny kamuflaż. podoba mi się pomysł przeźroczystego zabezpieczenia przed zabrudzeniem i zniszczeniem włosia. jestem bardzo zadowolona, bo pędzelek usprawnia robienie makijazu. polecam

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: ciągle ten sam