Garnier, Essentials, Łagodzące mleczko do demakijażu

Garnier, Essentials, Łagodzące mleczko do demakijażu

Łagodzące mleczko do demakijażu:
*przeznaczone do każdego rodzaju skóry
*usuwa makijaż jednym gestem, bez wysuszania
*skóra jest bardziej oczyszczona, miękka i komfortowa
*formuła wzbogacona w łagodzący ekstrakt kwiatowy, jest bezzapachowa oraz nie zawiera alkoholu i barwników.

nie jest zły

Lekkie mleczko, dobrze zmywa makijaż oczu. Jednak po dostaniu sie do oka szczypie i oko łzawi. Przyjemny delikatny zapach. Nawilża. Myślę, że kupiłabym go ponownie, choć cena jest trochę za wysoka.

Zmywa makijaż, ale podrażnia skórę

Kupiłam kiedyś na promocji, razem z tonikiem i jak tonik sprawdził się rewelacyjnie, tak z mleczkiem już nie było tak kolorowo. Zmywa makijaż, nawet radzi sobie z demakijażem oczu, jednak okropnie szczypie i łzy leją się strumieniami, gdy przez przypadek dostanie się do środka. Po tym eksperymencie zdecydowałam, że wolę inne produktu do demakijażu.

Mój stały produkt

Mleczko ulubione. Nie wysusza skóry,szybko zmywa makijaż. Na miesiąc opakowanie starcza spokojnie. Najpierw kupiłam mleczko Garnier w różowym opakowaniu,na którym pisało do skóry wrażliwej i suchej...i to była pomyłka totalna,ponieważ mocno przesuszało skórę. Potem zakupiłam mleczko łagodzące które okazało się trafionym zakupem i już zostałam przy tym produkcie. Używam go ponad dwa lata

Mleczko Garnier

Nie rozumiem jak produkt przeznaczony do demakijażu oczu może szczypać w oczy... to już kolejny kosmetyk z Garniera, który zamiast zmywać makeup to tylko podrażnia oczy. Nie polecam.

Nie lubię

Nie przypadł mi do gustu. Nie zauważyłam jego "łagodzącego" działania. Prawdę mówiąc dodatkowo. Podrażnił mi skórę i oczy. Cena przystępna ale to wszystko. Dodatkowo nieciekawy skład (SLS, alergeny). Nie polecam.

Agresywne dla oczu

Nadzwyczaj dobrze zmywa podkład. Jedno pociągnięcie wacikiem wystarcza, aby całkowicie oczyścić skórę z makijażu. Nie trzeba długo pocierać i szorować. Skóra po demakijażu jest bardzo nawilżona, lekko natłuszczona, dobrze ukojona. W okolicach oczu niestety miałam długie uczucie pieczenia aż do spłukania produktu albo aż łzy oczyściły oko. Niesety u mnie to całkowicie dyskwalifikuje to wszystkie plusy o o których wcześniej wspominałam. A szkoda, bo naprawdę dobrze się sprawdzał do demakijażu.