Smart Shade Makeup SPF 15

Smart Shade Makeup SPF 15

Podkład, który dostosowuje się do odcienia skóry, dzięki czemu można uniknać pomyłek związanych ze złym kolorem. Podład jest koloru białego a nałożony na skórę zmienia się w idealnie pasujący odcień. Delikatnie matuje i wyrównuje koloryt. Dostępne są trzy odcienie - Light, Light/medium, medium.

Cena: 10GBP/ 30ml

tragedia!

Kupiłam ten podkład za jakieś 7$ czyli około 21zł,spodziewałam się czegoś więcej z almay,w końcu to dziecko revlona

Plusy:
-absolutny brak!

Minusy:
-kolor do jasnej cery jest jak dla cery opalonej,jest pomarańczowy i ciemny
-robi smugi
-lepi się
-nie dopasowuje się do cery
-ciemnieje jeszcze do tego w ciągu dnia
-robi efekt maski a raczej bym powiedziała w taki sposób: twarz wygląda jakby była spalona na solarce a reszta ciała była pokryta mąką
-bardzo rzadka konsystencja
-spływa z twarzy i roluje sie

Podkład wyrzuciłam do kosza bo mnie zawiódł.

Używam tego produktu od: dwa miesiące temu-2 razy

Ma swoje wady i zalety

Zacznę od minusów:
- bardzo rzadka konsystencja, fluid aż wylewa się z tubki
- przy tej konsystencji nie mogę go określić jako wydajny
- po kilku minutach od nałożenia mam pomarańczową twarz. Wychodzi z niego jakiś ciemny pigment, którego nie widać od razu po rozsmarowaniu

Ale ma też swoje zalety:
+ dość łatwo się go aplikuje, trzeba tylko dobrze rozetrzeć
+ w ogóle nie uwydatnia suchych skórek, co jak dla mnie jest jego wielką zaletą!
+ matowi skórę,
+ daje delikatny efekt, nie żadna maska - więc produkt przydatny, jak dla mnie, na lato
+ teraz gdy nabrałam kolorów od opalania, okazało się że ten ciemny pigment, który z czasem wyłazi, sprawił że jest to jedyny fluid który pasuje do mojej karnacji, po pozostałe są za jasne :)

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

mieszane uczucia

Gdy kupiłam ten podkład byłam bardzo zadowolna mając nadzieje że skoncze poszukiwania swojego idealnego koloru podkładu.Na początku gdy go uzyłam byłam mega zadowolona.Faktycznie kolor zlał się z moim , w miare dobre krycie , fajnie sie rozprowadza , w miare dobrze matowił.Następnego dnia przed wyjsciem juz prawie nakladajac go na twarz zauwazylam ze sa w nim dziwne czarne kropki.Pomyslalam rozprowadze go na dloni w razie czego.I ku mojemu zdziwieniu podklad mial kolor ostrej pomaranczy o.O prawie ze czerwony .Nie wiem co sie stalo .. czasem jak proboje go na reku to jest dobry a czasem znowu ta pomarancz.Od czego to zalezy ? nie mam pojecia ale wiem ze boje sie go nakladac na twarz ..

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie uzywania

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

to nie jest podkład

Produkt to biała woda! która na twarzy zmienia się w brunatną maź mimo dokładnego rozcierania.
Mam kolor light a wyglądam w nim jak murzyńskie dziecko. Kasa wyrzucona w błoto.
Podkład ma same minusy:
- nieludzko ciemny kolor
- brak matowienia
- brak krycia
- nie dostosowuje się do koloru skóry
- leje się z opakowania

Na pewno nie kupie ponownie tak słabego produktu. Podkład ląduje w koszu bo wstyd to komukolwiek oddać a co dopiero odsprzedać

Używam tego produktu od: jedne dzień
Ilość zużytych opakowań: jedno wyrzucone do kosza

Na codzień - ok.

Posiadam kolor 100 - light. Podkład nie jest rewelacyjny. Dla mnie zbyt słabo kryje niedoskonałości. Trzeba z nim uważać , by przy linii włosów nie pozostała charakterystyczna "granica". Fluid sam w sobie jest lekki, nie zatyka porów, dobrze się rozprowadza. Z matowieniem nawet całkiem sobie radzi. Tubka wygodna. Przy zdejmowaniu ubrań trzeba uważać, bo zostawia na nich ślady!
Lubię testować nowe rzeczy, więc nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: Styczeń 2011.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszych 30 ml.

nawet

No to dodaje recenzje - Kupilam bez przekonania - skonczyl mi sie moj w sklepie meczylam sie z doborem innego i pani zaproponowala mi ten. byla promocja na rece idealnie stopil sie ze skora wzielam w ciemno...

Mowie od razu - jesli ktos ma cene tlusta bedzie musial uzyc jeszce pudru w kamieniu lub sypkiego bo mat na pewno nie bedzie ani trwaly ani zadowalajacy, ja z cera tlusta problemu nie mam i stosuje sam podklad. Ladnie delikatnie matowi, nie odcina sie, nie tworzy maski. W sumie to nawet ciezko powiedziec ze mam cos na twarzy a koloryt jest ladnie wyrownany. Kryje bardzo delikatnie wiec do maskowania wiekszych problemow nie nadaje sie zupelnie.

Bardzo podoba mi sie wrazenie 'dotykowe' buzi - jest taka aksamitna. Podklad nie ciemnieje mi na twarzy, nie sciera sie i nawet wzgledne spocenie nie daje mu rady.

Dla delikatnego codziennego efektu ok... za 6 funtow w sam raz... nie wiem czy dalam bym za niego 10.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1sze