Anti Perspirant Deodorant Roll-On

Anti Perspirant Deodorant Roll-On

Zgłaszająca osoba: PAULINA22111978

Odświeżający, nowoczesny dezodorant wykorzystujący działanie Systemu Neutralizującego Zapach opatentowanego przez Shiseido. Efektywnie kontroluje wilgoć i zapach utrzymując komfort na długie godziny.

Cena: 70-90zł/ 50ml

jeden z moich ulubionych

Spełnia moje oczekiwania, delikatny, nie podrażnia, nie uczula, zapach neutralny, a przede wszystkim bardzo skuteczny. Co jakiś czas do niego wracam, zwlaszcza w ciepłej porze roku.

Poprawny

Na tle innych roll-on\'ów marek selektywnych wypada dosc dobrze.
Mam spore wymagania ,bo zależy mi na skuteczności,drugotrwałym działaniu i eliminacji przykrego zapachu i do tej pory najlepiej spełnia mi sie Biotherm deo-pure,ale można powiedzieć,ze SHsieido jest gdzieś zaraz za nim.
Na jego korzysc przemawia jednak brak określonego zapachu toteż przy bardziej stresujących stuacjach niestety nie maskuje zapachu,jednak przy codziennym użyciu jest ok. Minisem jest fakt,że zawiera alkohol totez absolutnie nie moze być stosowany po depilacji .

Używam tego produktu od: 3 lata temu

drugiego nie kupię

Długo się zastanawiała czy zainwestować w ten antyperspirant. Recenzje na wizażu przekonały mnie i pobiegłam do perfumerii douglas.
Opakowanie jest bardzo ładne w porównaniu do innych kosmetyków tego typu. Kulka jest bardzo mała, taka kobieca. Zapach przyjemny, mało intensywny. Dzięki wyżej wymienionym zaletą miło było go używać.
Ale... często zdarzało się mu nie spełniać podstawowej funkcji... więc już nie zagości w mojej łazience

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowej wielkości

masaz shiseido

moze byc

Najwazniejsze, ze dobrze chroni przez kilkanascie h Zapach ma przyjemny, ale dosc neutralny, nie gryzie sie z perfumami. Niestety jest na bazie alkoholu wiec nie bede go dalej stosowac. Spokojnie mozna znalezc cos tanszego. Dostalam, to zuzyje ;)

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Rewelacyjny

Przyznaję że jestem zaskoczona tym że ten produkt ma tylko jedną recenzję!!!
Podobnie jak moja przedmowczyni równie do czasu gdy po raz pierwszy kupiłam shiseido najwyżej oceniałam Biotherm. Początkowo nie mogłam się przyzwyczaić do małej kulki ale już po tygodniu było ok.
Dla mnie największą zaletą tego dezodorantu jest to że nie brudzi ubrań!!!! Poza tym ma przepiękbny zapach, i jest bardzo skuteczny.

Używam tego produktu od:7
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

rewelacyjny!

przetestowałam już wszytskie z możliwych antyperspiratów z górnej półki,
mieszkam za granicą w kraju gdzie latem są straszne upały...na punkcie
antyperspirantów jestem przewrażliona.. do tej pory bardzo dobrze ocenialam
BIOTHERM ale jak tylko wypróbowałam ten SHISEIDO..jest rewelacyjny pod
każdym wzgledem, opakownie, konsystencja,zapach , trwałość. opakowanie
wydaje sie malutkie ale zawiera 50ml i mi wystarczyło na całe lato!! a
uwzywam go bez przerwy. dosc drogi..ale warto!!!!Używam tego produktu od:4mcy