Nivea, Nivea Body, Sunkissed Skin (Fair/Medium oraz Medium/Dark)

Nivea, Nivea Body, Sunkissed Skin (Fair/Medium oraz Medium/Dark)

Mleczko nawilżająco - wygładzające stopniowo nadające opaleniznę.
Nowa formuła, wzbogacona składnikiem lekko opalającym oraz olejkiem z pestek winogron:
- stopniowo buduje delikatną, równomierną opaleniznę
- wygładza skórę
- nawilża skórę z Nivea Body Care.
Codzienne stosowanie pozwala uzyskać efekt pięknej, naturalnie opalonej skóry.
Testowany dermatologicznie.

Produkt na razie niedostępny w Polsce.

Skład (Fair to Medium skin): Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., C13-16 Iso-paraffin, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Dihydroxyacetone, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate SE, Ginko Biloba, Vitis Vinifera, Dimethicone, Sodium Cetearyl Sulfate, Ethylhexyl Salicylate, Paraffinum Liquidum, Xantan Gum, Sodium Citrate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum.

Cena: ok. 3GBP / 200ml

ble

Jest ohydny . Ohyda smród straszny z tego balsamu robi plamy doskonale nawilża . Tylko to jest plusem. nie nadaje się na okolice rąk , pach i szyi . Nie polecam jak ktoś nie lubi swądu spalonej skóry po solarium lub samoopalacza z bazaru ;] Oczywiśćie syfi ubrania. Nie smarujcie się tym jeżeli ubieracie białe ciuchy ...

Opala, ale...

Miałam obie wersje tego balsamu. Bardziej podobała mi się ta jaśniejsza, która nadawała skórze delikatną, równomierną opaleniznę. Natomiast, gdy wysmarowałam się tą ciemniejszą - na drugi dzień widać było pewne... hmmm... niedociągnięcia. Otóż można było stwierdzić, gdzie balsamu nałożyłam więcej, a gdzie mniej. Do plusów zaliczyłabym działanie nawilżające. Nie spodobał mi się zapach, taki odrzucający - czułam go nawet przez cały kolejny dzień! I przez to właśnie już go więcej nie zakupię...
A czemu skusiłam się na niego aż 3 razy? - ponieważ w Poudlandzie w UK można go dostać za funciaka!
Daję 3 gwiazdeczki - lecz tylko dla wersji jaśniejszej.

Używałam tego produktu przez: 1,5 roku

słaby

Jedyną zaletą tego balsamu jest ładny, delikatny odcień opalenizny jaki nadaje, ale to za mało, ponieważ poza tym kosmetyk:
-robi okropne smugi, pomimo starannej aplikacji i wcześniejszego "wypilingowania" skóry
-schodzi nierównomiernie, robią się plamy
-bardzo brudzi jasne ubrania, ręczniki i pościel!
Dla mnie powyższe wady dyskwalifikują ten produkt.Co do zapachu to jest znośny, nie wysusza także skóry.Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

Manicure - mat i błysk

Sredniaczek :)

Ani nie najlepszy ani nie najgorszy. ;)
Kolor nie do końca naturalny. Konsystencja plynna.Czasami zostawia smugi. Raczej nie brudzi ubran ale to pewnie dlatego że kolor nie pojawia sie szybko i nie jest intesywny w dodatku troche szybko schodzi. Zapach na początku przyjemny ale szybko zmienia sie w typowy zapach samoopalacza.

Używam tego produktu od:uzywałam przez kilka tygodni

gdyby nie ten zapach...

Po użyciu balsamu tak po 3 dniach widać iż odcień skóry się zmienił, tzn przyciemnił i to jest na plus. Wadą jest nieciekawy zapach. Moim zdaniem również nie nawilża zbyt dobrze za co ma duzego minusa.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Nie dla mnie

Kupiłam najpierw wersję dla jasnej skóry, ale efektu właściwie nie było, więc kupiłam ten ciemniejszy, też bez rewelacji. Efekt? 2 zużyte w polowie opakowania, których nawet nie mam komu oddac. Nawet gdy nakładałam go 2 razy dziennie nie uzyskałam wymarzonego efektu. Nie śmierdzi tak jak większośc samoopalaczy, ale przyjemnie tez raczej nie. Trzeba starannie go rozsmarowac, bo zostawia smugi. Wersja do twarzy jest zdecydowanie lepsza (może dlatego, że używa jej się na małej powierzchni). Nie ma to jednak jak samoopalacz, jeśli juz chce sie zrezygnowac z opalania.

Używam tego produktu od: juz nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2 razy po polowie

POMARAŃCZ

Namiętnie testuję balsamy brązujące, jako, że nie mogę się opalać. Dla mnie to super wynalazek. Jak na razie moimi faworytami były
1)Johnson
2)Dove
Postanowiłam wypróbować Nivea. Zapach niby ładny, ale za bardzo przypomina mi Garniera. Da się przeżyć w każdym razie. Oczywiściepojawiasię wkrótce po aplikacji jeszcze sammopaaczowy smród, rzadka konsystencja, przeciekająca przez palce.
Opalenizna schodzi szybciej niż się pojawiła.
Cena dość przystępna, 15 zł, ale w kasie zapłaciłam 13:D (wreszcie market pomylil sie na moja korzysc):)

nie polecam!!!!są lepsze

AhA w ujędrnienie to pic na wodę!!!
Używam tego produktu od:kilku miesięcy, ale nieregularnie, bo mam lepszy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Fantastyczny!

Bardzo dobrze się rozprowadza, nie pozostawia smug ani śladów. Efekt widac już po 3-4 zastosowaniach, a potem jest tylko lepiej :)
Nadaje skórze odcień prawdziwej słonecznej opalenizny rodem z Karaibów, a nie żółtawej czy "marchewkowej" skóry.
Jedyną rzeczą która może komuś przeszkadzac jest typowy "zapach samoopalacza" na skórze, ale jest on lekki i nie pozostaje na niej długo.

Niestety nie jest jeszcze dostępny w Polsce i żałuję, że będąc w GB kupiłam tylko 1. Na pewno jak tylko będę miała okazję zrobię sobie niezły zapas ;)
Liczę że pojawi się na półkach w polskich sklepach latem 2007 roku.

Uzywam tego kosmetyku od: lata 2006