Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Nacomi, Olejek do demakijażu dla cery mieszanej

Nacomi, Olejek do demakijażu dla cery mieszanej

Masz już dość rozdwajających się wacików, lub ciągłego tarcia po oczach, które i tak nie daje żadnego efektu, ponieważ rano i tak wstajesz, patrzysz do lustra i przypominasz bardziej pandę niż człowieka- to mamy na to rozwiązanie! Olejek do demakijażu. Głównym i jedynymi składnikami są... oleje, a do tego mięciutka ściereczka bambusowa. Ten olejek idealnie nada się do cery mieszanej i normalnej.

Skład i właściwości:

Głównym składnikiem spośród olei jest olej rycynowy- to jego ilość odpowiada za to do jakiej skóry zostanie przeznaczony olejek. Im go więcej tym bardziej dostosowuje się do skóry tłustej.
• olejek rycynowy- ma działanie mocno oczyszczające, dlatego lekko wysusza skórę. Mieszając z innymi olejami zyskujemy mieszaninę nawilżającą i oczyszczającą twarz.
• Olej arganowy- jego cudowne działanie przeciwzmarszczkowe i nawilżające idealnie sprawdzi się do pielęgnacji okolicy oczu. Dzięki niemu płyn dokładnie zmyje nawet wodoodporny tusz i zaopiekuje się Twoimi rzęsami i skórą wokół oczu.
• Olej z pestek winogron- usunie sińce i opuchliznę pod oczami.
• Olej inca inci- silnie nawilża i regeneruje skórę, odpowiedni również do cery tłustej i trądzikowej. Najlepiej sprawdza się nałożony na okolice oczu- silnie napina skórę.
• Olej marula- poprawia elastyczność i ma działanie antybakteryjne, świetnie radzi sobie z trądzikiem.
• Olej z rokitnika- polecany jest dla skóry dojrzałej- regeneruje i nawilża.
• Olej jojoba- odżywia, polecany do skóry trądzikowej
Podsumowując:
• Dokładnie zmywa makijaż, nie pozostawiając resztek tuszu na rzęsach.
• Dba o nawilżenie skóry wokół oczu.
• Działa regeneracyjnie i napinająco.
• Sprawia, że rzęsy staną się mocniejsze, grubsze i dłuższe.
• Działa oczyszczająco i przeciwtrądzikowo.
• Odżywia i przeciwdziała powstawaniu zmarszczek.
• Uelastycznia skórę.
• Usunie sińce i zredukuje opuchliznę pod oczami.
• Nada się idealnie do wodoodpornego makijażu.

Cera

• Argania Spinosa Kernel Oil,
  • Parfum

CUDO

ABSOLUTNY ULUBIENIEC
Muszę przyznać, że moje początki z tym olejkiem nie były zbyt udane.
Był to mój pierwszy olejek do demakijażu, dlatego oceniłam go zbyt surowo,
nie wiedząc jeszcze czego tak naprawdę się spodziewać po takim rytuale i czego oczekiwać od produktu tego typu.
Gdy go zużyłam w moje ręce wpadło jeszcze kilka innych olejków do demakijażu i dopiero wówczas, zyskawszy porównanie, przekonałam się jak wyjątkowy i bezkonkurencyjny jest to produkt.

Przejdźmy do rzeczy.
Przede wszystkim skład olejku.
Naturalny, bezpieczny, idealnie zbilansowany dla cery problematycznej
(obecność oleju rycynowego).
Dopiero teraz po pewnym czasie stosowania dostrzegam jak kojące i wyciszające ma on właściwości. Jak wspaniale redukuje niedoskonałości i zapobiega ich powstawaniu. Reguluje wydzielanie sebum.
Ilekroć go odstawię i testuję inny produkt, pojawiają się niespodzianki.
A gdy do niego wracam, skóra szybko się poprawia, jest w rewelacyjnym stanie, wygojona, gładka, nawilżona i jędrna. Piękna po prostu !

Jestem szczęściarą ponieważ w przypadku mojej cery
olej rycynowy spisuje się g e n i a l n i e - ponoć albo się go kocha albo nienawidzi ;)
Ja mam to szczęście, że kocham i to wielką miłością.
Producent zbilansował jego ilość z innymi olejkami, dzięki czemu zyskujemy fantastyczne nawilżenie dostosowane do potrzeb skóry tłustej i mieszanej, bez efektu zapychania.
Dawno żaden kosmetyk tak wspaniale nie współgrał z potrzebami mojej cery.
Ten nie tylko oczyszcza, wycisza, ale i pielęgnuje, nie robiąc przy tym krzywdy.
Gotowa, wygodna mieszanka do oczyszczania OCM.
Ahh kocham kocham kocham !!!

SUPER!

Baaardzo lubię ten olejek :) moja mieszana, a czasami tłusta cera bardzo go lubi. Świetnie zmywa makijaż, radzi sobie ze wszystkim, podkładem - Revlonem CS, tuszem i całą resztą, którą nakładam na twarz.

Olejek nie powoduje żadnych podrażnień, żadnego wysypu niechcianych niespodzianek, do tego nie przesusza skóry. Co do zapachu to żadnego nie wyczuwam.

Olejek zmywam żelem do mycia twarzy na bazie wody, nie używam żadnych ściereczek.

Świetnie nadaje się też do mycia pędzli, tylko trzeba je potem bardzo dokładnie wypłukać, najlepiej kilka razy i dobrym płynem do naczyń.

Bardzo dobry

Świetny olejek, co prawda ja nie używam ściereczki bambusowej tylko zmywam go z twarzy wacikiem nasączonym letnią wodą, ale naprawdę się sprawdza. Zauważyłam mniej zaczerwień i wyprysków, a walczyłam z tym od dawna. Można też troszeczkę wetrzeć go w brwi i rzęsy, wspomaga wzrost włosków.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Rewelacja

Zużywam już trzecią buteleczkę. Mam cerę rozregulowaną, więc po myciu zwykłymi produktami sucha jak wiór, natomiast po wykonaniu makijażu po 30 minutach robi się tłusta. Błędne koło. Ten olejek świetnie pomaga wyjść z tego stanu. Cera jest wypielęgnowana, doskonale oczyszczona i nie jest ściągnięta. Obowiązkowo używam do olejku ściereczki z mikrofibry albo tej z Nacomi. Nie ma mowy o wysypie niespodzianek czy podrażnieniu-tak niestety się działo po olejku Hipp. Ale każda cera jest inna. Ja jestem zachwycona. Minusem jest dla mnie fakt, że zmywanie makijażu oczu nie sprawdza się. Trwa to zbyt długo i trochę podrażnia oczy. Dlatego zmywam tusz żelem. Kupiłam olejek z zamysłem oczyszczania cery a nie zmywania tuszu, więc nie odejmę za to dużo gwiazdek.

świetny olejek do demakojażu

To mój drugi z próbowanych przeze mnie olejków do demakijażu. Pierwszy był z Vianka i chociaż spisywał się bez zarzutu, to jednak wolę ten oto. Dlaczego? Tutaj bardziej odpowiada mi konsystencja. Nie jest bardzo tłusty i jest gęstszy. Lepiej też trzyma się skóry w czasie demakijażu.
Ponadto, a może przede wszystkim, dobrze spełnia swoją rolę. Zmywa makijaż w przyjemny sposób, a do tego ładnie pachnie, co jeszcze umila zabieg. Przy okazji wykonuję delikatny masaż skóry twarzy, a przyjemny zapach to zawsze dobrze widziany dodatek.
Rozpuszcza całkowicie makijaż i dobrze zmywa się z twarzy (ja przemywam twarz dwa razy ciepłą wodą po czym przemywam żelem do mycia).
Oleje nie podrażnia skóry, nie powoduje również nieprzyjemnych niespodzianek. Pozostawia ją czystą i miękką. To dla mnie ważne ponieważ moja odwodniona skóra jest czuła na podrażnienia i wysuszenie.
Opakowanie jest funkcjonalne, naciskając z jednej strony, wieczko podnosi się z drugiej ukazując niewielki otwór, przez który wylewam na dłoń niedużą ilość preparatu, rozcieram w dłoniach po czym masuję twarz. Niestety troszkę olejku zlewa się po ściankach butelki i zostaje ślad na umywalce, w miejscu gdzie stoi.
Olejek jest bardzo wydajny.
Polecam! Demakijaż z tym kosmetykiem jest przyjemnością.

(Ja nie stosuję bambusowej ściereczki, a i tak jestem bardzo zadowolona)

Rewelacja

Olejek bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Doskonale radzi sobie z makijażem, co prawda wcześniej zmywam płynem micelarnym ale z pozostałości usuwam właśnie za pomocą olejku. Kolejną zaletą jest to że olejek nie wysusza skóry ale pozostawia ją nawilżoną bez uczucia ściągnięcia, oczywiście dużym plusem jest naturalny skład. Cena też nie jest wygórowana ponieważ olejek jest wydajny i zdecydowanie opłaca się kupić.

Usuwa nawet mocny makijaż

Jestem zaskoczona jego działaniem - poradził sobie nawet z mocnym makijażem. Demakijaż jest szybki, dokładny i delikatny. Używam następnie ściereczki bambusowej. Nie zapycha mnie, skóra jest pięknie oczyszczona. Dorwałam go w promocji za jedyne 10zł i jestem naprawdę zachwycona. Warto dodać, że to polska marka. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce rozpocząć swoją drogę z OCM i ma mieszaną skórę. :)

Delikatnie zmywa WSZYSTKO

Maluję się dość mocno. Ten olejek zmywa wszystko bardzo dokładnie, szybko i delikatnie. Nie podrażnia oczu, jest bardzo wydajny. Polecam zamienić ściereczkę bambusowa na chusteczki kosmetyczne Tami. Jest łatwiej.

Świetny!

Genialnie radzi sobie z rozpuszczeniem makijażu, dogłębnie oczyszcza. Pozostawia skórę miękką, gładką, nawilżoną. Nie zapycha, ma bardzo dobry skład. Przy okazji oczyszczania można wykonać przyjemny masaż twarzy, nasza skóra na pewno w przyszłości nam się odwdzięczy :)

Dalej szukać nie będę

Odkąd rozpoczęłam przygodę z oczyszczaniem twarzy metodą OCM przetestowałam już kilka specyfików. Większość z nich bądź zapychała moją mieszaną skórę, bądź były ok, ale nie miał tego czegoś. Aż natrafiłam na olejek Nacomi. I ten już od pierwszego wrażenia zachwycił mnie na tyle, że z pewnością sięgnę po niego ponownie, gdy skończę pierwsze opakowanie. A prędko się to nie wydarzy, gdyż kosmetyk jest okrutnie wydajny. :)
Skóra po nim jest mięciutka, dobrze oczyszczona i taka napięta (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).
Niestety, często nie daje sobie do końca rady z mocniejszymi wodoodpornymi tuszami, przez co na koniec muszę zmyć pandę płynem micelarnym.

Bardzo dobry produkt

Makijaż zmywa bajecznie, kilka ruchów ręką i tusz z eyelinerem zostały rozpuszczone. Absolutnie nie zapycha mojej mieszanej cery, świetnie nawilża, skóra jest po nim mięciutka, jędrna, rozświetlona. Irytowało mnie tylko zmywanie tego olejku bambusową ściereczką - stosowanie jej kilka razy było dla mnie niehigieniczne i jednak dopranie jej zajmowało trochę czasu, ale udało mi się rozwiązać ten problem kupując takie jednorazowe bawełniane ściereczki, co prawda tą bambusowa zmywało mi sie lepiej, to jednak wygoda i higiena wygrywają

Ulubieniec

Kupiłam ten olejek w drogerii Hebe na próbę, żeby przymierzyć się do OCM. Zapłaciłam za niego coś koło 20 złotych w promocji. Dostałam do niego bambusową ściereczkę z tej samej firmy za grosika. Podchodziłam do tematu jak pies do jeża, nie widziało mi się na tłustą gębę kłaść tłusty olej. Ale ryzyk - fizyk, kto nie ryzykuje, ten nie ma gładkiej buźki ;)

Użyłam i zachwyciłam się. Olejek działa genialnie. Przede wszystkim bardzo przyjemnie się go używa. Zapach może nie powala na kolana, ale też nie jest odrzucający. Masaż wykonany przy użyciu olejku bardzo odpręża i relaksuje, taka chwila czilautu dla siebie.

Co do działania to po pierwsze fajnie zmywa makijaż. Co prawda nie szpachluję się specjalnie mocno, ale używam podkładów matujących, kryjących, które są ciężkawe. Olejek radzi sobie z nimi bardzo dobrze, zmywa wszystko do czysta. Nie wiem jak z tuszami, bo nie używam go na oczy, ale myślę, że dałby radę.

Po drugie, moja skóra wygląda po jego użyciu bajecznie! Jest gładziusieńka jak pupka niemowlaka, sprężysta, jędrna, mega nawilżona, mięciutka, bije od niej blask. I to, co mnie najbardziej szokuje - wągry znikają! Ile jak w życiu kasy i kosmetyków wywaliłam w błoto, żeby pozbyć się tych przeklętych czarnych kropek z nosa... A tu proszę, zadziałał olejek. Z każdym użyciem kratery są coraz płytsze i bledsze, ukrycie ich lekkim podkładem to pestka. Są dni, że w ogóle nie czuję potrzeby używać podkładu, bo moja cera jest boska. No miód!

Po trzecie skóra mniej się przetłuszcza. Pod tym względem moja cera jest hardkorem, produkuje bardzo dużą ilość sebum. Olejek wyregulował nadprodukcję, ukoił cerę, ściągnął pory. Skóra nadal się przetłuszcza, bo taka już jest, ale robi to zdecydowanie wolniej i w mniejszej ilości.

Olejku używam raz dziennie, wieczorem, czasami jak mam czas i mi się chce bawić w ściereczki itp. to również rano. W wersji na szybko masaż i zmywanie zajmuje mi max 2 minuty, jak mam czas, miziam się dłużej. Upierdliwa jest ta ściereczka do zmywania olejku, którą trzeba codziennie prać, ale jestem w stanie to przeżyć dla efektów, jakie daje olejek.

Polecam wszystkim przetłuszczającym się. Do wypróbowania OCM jest idealny.