Lifting cou et decollete, Krem liftingujący do szyi i biustu

Lifting cou et decollete, Krem liftingujący do szyi i biustu

Krem liftingujący do szyi i biustu. Lekka konstystencja, doskonale się wchłania pozostawiając delikatny, przyjemny zapach.
Dużym plusem jest piękny, perłowy połysk na skórze.
Dla mnie rewelacyjny kosmetyk.
Kostetyki taj firmy kupuję wyłącznie w Niemczech, w PL nie wiem czy sa dostępne.

Cena: 33 EUR/ 40ml

Kooompleeetnie mnie zaaauroczył !

Do tego stopnia, że wklepywanie go sobie w biust stanowi już mój codzienny, poranny i wieczorny rytułał pielęgnacji. Zapach i tekstura, oraz natychmiastowy efekt upiększający, sprawiają, że ma się ochotę poświęcić codziennie kilka dłuższych minut w łazience swoim piersiom!
Jestem chyba już od niego uzależniona - zaraz po ukończeniu jednego słoiczka zamawiam następny :-)

Konkretnie :
Krem zapewnia natychmiastowe wygładzenie i napięcie skóry na biuście i dekoldzie. W sekundę po nałożeniu, staje się ona nie tylko subtelnie i apetycznie pachnąca, ale i lekko perłowa (nabłysk).
Piersi delikatnie unoszą się go góry, skóra się ściąga, efekt liftngu jest cudowny. Zastanawiałam się, co takiego zawiera w sobie ta lekka, różowa tekstura o słodkim zapachu. I doczytałam, że chodzi o wosk silikonowy i o puder silikonowy.

Producent twierdzi, że krem zawiera opatentowane przez firmę Pierre Ricaud aktywne składniki - Glycasilanol i Biopeptyd EL® - , które odbudowują elastyczność skóry. Ja na dłuższą metę, po zużyciu kilku opakowań, nie widzę jakiejś spektakularnej poprawy, to znaczy po zaprzestaniu stosowania kremu, stan skóry na piersiach wraca do pierwotnego.
Niemniej jednak podczas używania efekt jest boski i nie mam zamiaru przestawać :D

Używam tego produktu od kilku dobrych miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 7 słoiczków