Ziaja, BioBalans, Tonik normalizujący do cery tłustej i mieszanej

Ziaja, BioBalans, Tonik normalizujący do cery tłustej i mieszanej

Bezalkoholowy tonik normalizujący do pielęgnacji twarzy i szyi. Zawiera Normaseb - wyselekcjonowany kompleks protein mlecznych bogaty w aminokwasy, witaminę B6, H (biotynę) oraz dodatkowo prowitaminę B5. Wpływa regulująco na pracę gruczołów łojowych zmniejszając wydzielanie sebum. Zapewnia właściwe nawilżenie skóry, zwłaszcza w jej suchych partiach. Oczyszcza i zamyka rozszerzone pory oraz przywraca skórze jej naturalne pH. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Odświeża i doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Hydrolyzed Milk Protein, Propylene Glycol, Panthenol, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citric Acid

cena: ok. 7zł / 200ml

z ręką na sercu KWC

Naprawdę szczerze mogę powiedzieć , że dla mnie to KWC :-)
To jedyny kosmetyk który przy REGULARNYM stosowaniu sprawił, że wyskakuje mi mniej pryszczy a te które się pojawią o wiele szybciej przysychają..moje problemy dzięki temu tonikowi znacznie się zmniejszyły...szczerze musze powiedzieć, że kilkunastu dermatologów mi tak nie pomogło jak ten tonik-nie wiem co on ma takiego w składzie, że na moja skórę działa tak świetnie

plusy:
-przyjemna konsystencja
-odświeża skórę (nie pozostawia uczucia lepkości jak np micel z AA)
-zmiękcza
-wygładza
-wyskakuje mniej zaskórników
-podsusza te istniejące zaskórniki
-skóra łatwiej "poddaje się" oczyszczaniu
-zdecydowanie matowi cerę (w trakcie miesiąca stosowania zauważyłam pewien stopień wyregulowania wydzielana sebum)
-tani
-podoba mi się zapach ;-)

Minusy:
-małe opakowanie (chętnie kupiłabym bukłak nawet 2 litrowy ;-) he he he
-zaprzestali produkcji tej serii :-(

do tej pory najlepszy

Używałam go już jakiś czas temu, długo nie mogłam go nigdzie znaleźć, aż ostatnio natrafiłam na niego w drogerii. Używałam wielu toników, ale ten jest zdecydowanie najlepszy:
- odświeża,
- przystępny zapach,
- reguluje świecenie się cery,
- w czasie stosowania go pojawia się znacznie mniej niedoskonałości,
- nie zawiera alkoholu.

Świetny :)

Używałam tego produktu: rok temu

nie wysusza, nawilża, odświeża

Najlepszy tonik jaki miałam do cery mieszanej, ze skłonnością do wyprysków, rozszerzonych porów. Stosuję go codziennie, po umyciu twarzy. Delikatnie odsiweża, nawilża, zwłaszcza policzki, łagodzi twarz po użyciu żelu, przygotowuje ją do nałożeniu kremu. Wszystkie podrażnienia są jakby "uspokojone", skóra jest wygładzona. Naprawdę polecam, bo tak dobry kosmetyk jest dostępny za tak niewielkie pieniądze :)

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

po prostu tonik

Tonik jak tonik- używam razem z pozostałymi kosmetykami tej serii.

odświeża,ale nie matuje
u mnie nie zwęża porów
Minus za zapach- nie jest brzydki,ale po co on w ogóle jest?(pozostałe kosmetyki serii aż tak nie pachną)

Używam tego produktu od:kilka tygodni

KWC

Tonik genijalnie sie sprawdza przy mojej mieszanej cerze, mam mniej wypryskow, (mowie o wypryskach zakazonych, a nie o zwyklych zaskornikach). Ja mam pory rozszerzone glownie na skorze, przy nosie. Sa naprawde widoczne, a po uzyciu toniku, ZNACZNIE mniej je widac. Efektu dopelnia maseczka z zielonej glinki. Toniku uzywam rano i wieczorem.
Do tego ma ladny zapach i nie wysusza skory na wior.

Polecam!!

Używam tego produktu od: miesiac

ogolnie polecam

ja ogólnie jestem fanka firmy ziaja bo za mała kase mozna kupić super kosmetyki,

tonik super odświeża i świetnie sobie radzi ze zmywaniem makijażu i zanieczyszczeń, również fajnie oczyszcza, jeśli wyskocza mi krostki jak to bywa zawsze przed dniami kobiecymi, tonik sprawia ze o wiele szybciej schodzą. Używam go razem z kremem z tej serii.

Ogólnie polecam panią ze skórą mieszaną jeżeli ktoś ma większe problemy z krostkami i z buźką to może sie nie sprawdzić ale jest to kwestia indywidualna bo na każdego działa co innego Na pewno będzie świietnie odświeżał i oczyszczał.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 i w trakcie 2

spodziewałam się więcej

Tonik poprawny, nawilża, odświeża, ale już z matowaniem i zwężaniem porów gorzej. Wchłania się nie najlepiej, zapach ma wstrętny (mimo że np krem z tej serii choć pachnie podobnie, to jakiś jest delikatniejszy i przyjemny), do tego rzecz, na którą wcześniej w tonikach nie zwracałam uwagi, mianowicie kolor - brudno beżowy, jak bardzo słabiutka herbata, we mnie budził odrazę. Niewypał, niestety.

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

przyjemnie odświeża

Toniku tego używałam jakiś czas temu,obecnie przerzuciłam się na płyny micelarne i hydrolaty dlatego zaznaczyłam,że nie wiem czy jeszcze kupię.
Poza tym trudno mi go dostać w drogeriach-nie wiem z czego to wynika?
Tonik przyjemnie pachnie,nie podrażnia,nie wysusza a nawet lekko nawilża buzię,całkiem nieźle radzi sobie z makijażem.Mam cerę mieszaną i na takiej dobrze się sprawował,odświeżał.Natomiast nie była to żadna rewelacja,ot taki tonik odświeżający jakich wiele.
Fajna cena i poręczne opakowanie.

Używam tego produktu od:używałam kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań:więcej niż 2,ale nie pamiętam dokładnie

W duecie z żelem - TAK

Toniku zaczęłam używać na dwa tygodnie, zanim kupiłam żel z AHA z tej serii. Samotnie to on sobie radzi średnio. Bardzo delikatnie ściąga pory i odświeża cerę w ciągu dnia (ja stosowałam go rano i wieczorem, oraz czasemw ciągu dnia, żeby na szybko "odtłuścić" buzię).
Czy normalizuje? Nie bardzo... ale całkiem nieźle radził sobie z domywaniem resztek zanieczyszczeń z twarzy, po jej umyciu.
Od czasu jednak, kiedy "współpracuje" z żelem tej samej serii, jest lepiej. Zanieczyszczeń domywać nie musi, bo żel sobie z nimi radzi dobrze.
Używam go jako takiego dodatku do żelu, ponieważ świetnie eliminuje uczucie ściągnięcia buzi, które czasem po umyciu się odczuwa.

Ilość zużytych opakowań:2/3 pierwszego

kiepsko

Kolejna porazka :( Jedyny plus tego toniku, to przystepna cena - nic wiecej.
Slabo wydajny, wolno sie wchlania. Nie pomaga ani zmatowic cery, ani zwezic porow.
Mozna go sobie darowac!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

jak na tę cenę to bomba

W swojej klasie cenowej to mercedes. Zacząłem go używać kiedy moja skóra miała dosyć produktów z alkoholem. Bardzo mi sie podobał jego zapach i to że nawilżał, nie ściągał skóry. Nie miał żadnego działania amtuhącego (wręcz przeciwnie) oraz regulującego produkcje gruczołów łojowych.

Rozczarowanie

Używam, bo wciąż go jeszcze mam i chcę skończyć opakowanie - więcej po niego nie sięgnę. Kupiony ze względu na serię - bardzo przyjemny krem, dobry żel, okropna maseczka i lepiący się tonik, który jak dla mnie nie spełnia żadnego z działań, jakie się tonikom zazwyczaj przypisuje.