Dove, Invisible Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Dove, Invisible Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Zawiera kombinację półprzezroczystych składników antyperspiracyjnych, które zapewniają ochronę przed poceniem i przykrym zapachem przez 24 godziny, ograniczając do minimum efekt białych śladów.

Świetna ochrona na co dzień i od święta

Ja nie wyobrażam sobie innego antyperspirantu. Miałam różne ale tylko ten sie sprawdził. Uwielbiam go za to że chroni mnie przed potem ale tez za to że nie zostawia śladów na ubraniach. Sprawdza się także podczas ćwiczeń. Ogólnodostępny co tez jest super, bo można g kupić w chyba każdej drogerii. Cena także przystepna a w promocji to już bajkowa. Dla mnie niezastąpiony i jedyny. Zawsze ze mną

zdał egzamin

Fajny antyperspirant. Łatwo dostępny, tani i co najważniejsze działa. Co prawda nie mam szczególnego problemu z potliwością, ale testowałam go latem i ani razu mnie nie zawiódł. Ma formę sztyftu, taką lubię najbardziej. Ładnie pachnie, zapach długo się utrzymuje, nie brudzi ubrań. Nie mam zastrzeżeń. Polecam.

Nie jest Invisible

Dezodorantom Dove z tej linii jestem wierna od lat, nigdy mnie nie zawiodły.
Są przyjemnie pudrowe, wydajne, chronią mnie przed potem przez 24 godziny, nie zdarzyło mi się, bym zaczęła brzydko pachnieć stosując je.

Jedno opakowanie starcza mi na około 2 miesiące.

Zapach Invisible dry jest ładny, ale nie jest moim ulubieńcem.

depilacja opóźnianie porostu włosów

Jestem na nie

Według mnie wszystkie antypersiranty w sztyfcie to pomyłka, zwłaszcza ten. Pozostawia białe ślady na ubraniach, ciężko dojechać nim wszędzie, a warstwa która pozostaje na skórze, pod wpływem wilgoci robi się grudkowata. Jedyną zaletą jest ochrona przed potem, krókotrwała, ale jednak jest.

Invisible?!

Bardzo przeciętny. Używam w okresie zimowym, kiedy potliwość nie jest wzmożona. Radzi sobie przyzwoicie, ale strasznie brudzi ubrania! Odznacza się na każdym ciemnym ubraniu. Na pewno nie kupię go ponownie.

to jednak nie to

Bardzo lubię produkty firmy Dove ale sztyfty są wyjątkiem. Miałam okazje używać wersji Original i nie byłam z niej zadowolona a ten kupiłam ze względu na zapach, który mi się spodobał. Niestety poza zapachem ten antyperspirant nie ma zbyt dużo zalet. Największą wadą jaką posiada jest to, że bardzo długo schnie a co za tym idzie gdy ubiorę bluzkę w momencie gdy jeszcze nie wysechł(co prawda z cudem graniczy ubrać ją jak w końcu wyschnie)zostawia bardzo nieestetyczne tłuste plamy,które ciężko sprać. Jeśli chodzi o ochronę przed potem to jest bardzo marna, lepiej radzi sobie z maskowaniem nieprzyjemnego zapachu ale też nie zaufałabym mu w 100%. Jak to sztyft zostawia zazwyczaj biały nalot pod pachami i czasem się roluje.
Z plusów na pewno zapach(chociaż z czasem zaczyna męczyć),wydajność i przyjemna konsystencja która łatwo się rozprowadza. Mimo wszystko nie kupię go ponownie,tym bardziej, że w podobnej cenie można znaleźć dużo lepsze antyperspiranty.

W miarę ok.

Ostatnio testowałam dużo wersji antyperspirantów Dove i w sumie ten jest z nich najlepszy, bo jakoś tam chroni i działa.

Plusem wszystkich sztyftów Dove jest konsystencja i formuła - delikatny krem łatwo rozprowadza się na skórze, nie roluje się i jest łagodny dla skóry nawet tuż po depilacji.
Brak uczucia \'mokrej pachy\'.

Produkt nawet dobrze chroni przed poceniem się - tak do 8h daje radę nawet w sytuacjach stresowych. Może nie jest to dobra ochrona na kilkunastogodzinny, aktywny dzień, ale do użytku codziennego na te kilka godzin jest ok. Można powiedzieć, że prawidłowo spełnia swoje główne zadanie.
Działanie dezodorujące jest raczej średnie, kiedy antyperspirant przestaje działać jest wyczuwalny nieprzyjemny zapach pomieszany z zapachem produktu.

Drugą istotną cechą jest ochrona przed białymi śladami na ubraniu co producent nam obiecuje. No cóż, z tym bywa różnie. Niby nie \'przebija\', nie robi widocznych plam, ale na niektórych czarnych bluzkach od wewnątrz pozostają białe ślady. Tutaj więc jest tak pół na pół, z pewnością nie jest on niewidzialny.

Pachnie ok - kremowo, trochę pudrowo, świeżo.
Jest wydajny i często można kupić w dobrej cenie.
Sztyft i opakowanie są wygodne w użyciu.
Ze składem trochę gorzej - dużo niedobrej chemii, no ale na szczęście nie nakładamy go na całe ciało :)

Oceniam na 3 dość mocne gwiazdki i może jeszcze kiedyś zakupię ponownie.
Ogólnie mogę polecić ten produkt osobom, które nie potrzebują na co dzień szczególnej ochrony.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

chyba "Visible, sometimes dry" :)

Zdecydowanie wolę sztyfty od kulek, nie trzeba czekac aż wyschną.
To głowna zaleta Dove, zapach tez w porządku.
Dyskwalifikuja go:
-ŚLADY! widoczne, biale, zawsze!
-zostaje na ubraniach (sztywne)
-no i nie za dobrze chroni, powiedzmy na chlodniejsze dni, kiedy mniejsza szansa się spocić

Używam tego produktu od: około 4 miesiące

nie polecam

W zasadzie mogę zgodzić się w 100% z moją poprzedniczką.

Pierwsze co zwróciło moją uwagę, to zapach - brzydki, bardziej męski niż damski.
Druga kwestia, to pozostawianie białych śladów. Ponoć ich nie zostawia i przetestowano to na 100 kolorach. W moim przypadku pozostawiał białe ślady, których trudno było się pozbyć, szczególnie z koszulek w kolorze czarnym lub granatowym.
Trzecią kwestią jest ochrona przed poceniem - w moim odczuciu bardzo słaba. Zupełnie nie sprawdził się zarówno w czasie upałów jak i w czasie, kiedy temperatura sięgała 20 stopni. Ponad to był strasznie widoczny pod pachami - rolował się i grudkował ( a nie przesadzałam z jego ilością)
Moim zdaniem nie jest wart swojej ceny ok.11 zł (ja sama kupiłam go w promocji za niecałe 8), myślę, że w takiej cenie, a nawet taniej można kupić lepszy antyperspirant.

Niestety, ale tym razem marka Dove mnie zawiodła ( odnoszę wrażenie, że kiedyś ich antyperspiranty miały lepsze działanie).

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie

1 . Brudzi ubrania jak zwykly sztyft
2. Nie chroni wogole przed przykrym zapachem .
3. Jego zapach nie jest przyjemny, poprostu mnie drażni.
4. Nie robi nic a jest drozszy od Rexony/ Garniera ktore sobie lepiej radza...
Załuję zakupu, postaram sie go jakos wymeczyc ale tylko w takie dni w ktorych mam malo ruchu .lub nigdzie nie wychodze...

Używam tego produktu od: miesiac naprzemian z innym

Polubiliśmy się :-)

Kupiłam go, ponieważ liczyłam, że nie będzie pozostawiał białych śladów i właśnie z tego zadania się wywiązuje, ale pozostawia inne rodzaj plam (takie ciemne, ale nie ma białych tak jak obiecał producent). Szybko się wchłania. Czuję jego zapach przez cały dzień. Średnio daje rade w upały, ale w normalne dni radzi sobie znakomicie. Sztyft nie zacina się co jest dodatkowym plusem.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Nie chroni :(

Kupiłam przypadkowo na promocji w rossmannie. Kosztował ok. 8 zł. Zachęcił mnie ładny wygląd i obietnica, że nie brudzi ubrań. Niestety....

- jednak te ubrania brudzi
- nie chroni

+ cena po promocji
+ ładne opakowanie
+ trochę pielęgnuje
+ wydajny

Mimo, że plusów jest więcej, nie kupię ponownie, ponieważ nie spełnia podstawowych funkcji.

Ilość zużytych opakowań: 1/3