Invisible Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Invisible Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Cena już od 8,75 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zawiera kombinację półprzezroczystych składników antyperspiracyjnych, które zapewniają ochronę przed poceniem i przykrym zapachem przez 24 godziny, ograniczając do minimum efekt białych śladów.

to jednak nie to

Bardzo lubię produkty firmy Dove ale sztyfty są wyjątkiem. Miałam okazje używać wersji Original i nie byłam z niej zadowolona a ten kupiłam ze względu na zapach, który mi się spodobał. Niestety poza zapachem ten antyperspirant nie ma zbyt dużo zalet. Największą wadą jaką posiada jest to, że bardzo długo schnie a co za tym idzie gdy ubiorę bluzkę w momencie gdy jeszcze nie wysechł(co prawda z cudem graniczy ubrać ją jak w końcu wyschnie)zostawia bardzo nieestetyczne tłuste plamy,które ciężko sprać. Jeśli chodzi o ochronę przed potem to jest bardzo marna, lepiej radzi sobie z maskowaniem nieprzyjemnego zapachu ale też nie zaufałabym mu w 100%. Jak to sztyft zostawia zazwyczaj biały nalot pod pachami i czasem się roluje.
Z plusów na pewno zapach(chociaż z czasem zaczyna męczyć),wydajność i przyjemna konsystencja która łatwo się rozprowadza. Mimo wszystko nie kupię go ponownie,tym bardziej, że w podobnej cenie można znaleźć dużo lepsze antyperspiranty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165781].usefull || 0 }}% pomocna.

W miarę ok.

Ostatnio testowałam dużo wersji antyperspirantów Dove i w sumie ten jest z nich najlepszy, bo jakoś tam chroni i działa.

Plusem wszystkich sztyftów Dove jest konsystencja i formuła - delikatny krem łatwo rozprowadza się na skórze, nie roluje się i jest łagodny dla skóry nawet tuż po depilacji.
Brak uczucia \'mokrej pachy\'.

Produkt nawet dobrze chroni przed poceniem się - tak do 8h daje radę nawet w sytuacjach stresowych. Może nie jest to dobra ochrona na kilkunastogodzinny, aktywny dzień, ale do użytku codziennego na te kilka godzin jest ok. Można powiedzieć, że prawidłowo spełnia swoje główne zadanie.
Działanie dezodorujące jest raczej średnie, kiedy antyperspirant przestaje działać jest wyczuwalny nieprzyjemny zapach pomieszany z zapachem produktu.

Drugą istotną cechą jest ochrona przed białymi śladami na ubraniu co producent nam obiecuje. No cóż, z tym bywa różnie. Niby nie \'przebija\', nie robi widocznych plam, ale na niektórych czarnych bluzkach od wewnątrz pozostają białe ślady. Tutaj więc jest tak pół na pół, z pewnością nie jest on niewidzialny.

Pachnie ok - kremowo, trochę pudrowo, świeżo.
Jest wydajny i często można kupić w dobrej cenie.
Sztyft i opakowanie są wygodne w użyciu.
Ze składem trochę gorzej - dużo niedobrej chemii, no ale na szczęście nie nakładamy go na całe ciało :)

Oceniam na 3 dość mocne gwiazdki i może jeszcze kiedyś zakupię ponownie.
Ogólnie mogę polecić ten produkt osobom, które nie potrzebują na co dzień szczególnej ochrony.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1121011].usefull || 0 }}% pomocna.

chyba "Visible, sometimes dry" :)

Zdecydowanie wolę sztyfty od kulek, nie trzeba czekac aż wyschną.
To głowna zaleta Dove, zapach tez w porządku.
Dyskwalifikuja go:
-ŚLADY! widoczne, biale, zawsze!
-zostaje na ubraniach (sztywne)
-no i nie za dobrze chroni, powiedzmy na chlodniejsze dni, kiedy mniejsza szansa się spocić

Używam tego produktu od: około 4 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947906].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

nie polecam

W zasadzie mogę zgodzić się w 100% z moją poprzedniczką.

Pierwsze co zwróciło moją uwagę, to zapach - brzydki, bardziej męski niż damski.
Druga kwestia, to pozostawianie białych śladów. Ponoć ich nie zostawia i przetestowano to na 100 kolorach. W moim przypadku pozostawiał białe ślady, których trudno było się pozbyć, szczególnie z koszulek w kolorze czarnym lub granatowym.
Trzecią kwestią jest ochrona przed poceniem - w moim odczuciu bardzo słaba. Zupełnie nie sprawdził się zarówno w czasie upałów jak i w czasie, kiedy temperatura sięgała 20 stopni. Ponad to był strasznie widoczny pod pachami - rolował się i grudkował ( a nie przesadzałam z jego ilością)
Moim zdaniem nie jest wart swojej ceny ok.11 zł (ja sama kupiłam go w promocji za niecałe 8), myślę, że w takiej cenie, a nawet taniej można kupić lepszy antyperspirant.

Niestety, ale tym razem marka Dove mnie zawiodła ( odnoszę wrażenie, że kiedyś ich antyperspiranty miały lepsze działanie).

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940550].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

1 . Brudzi ubrania jak zwykly sztyft
2. Nie chroni wogole przed przykrym zapachem .
3. Jego zapach nie jest przyjemny, poprostu mnie drażni.
4. Nie robi nic a jest drozszy od Rexony/ Garniera ktore sobie lepiej radza...
Załuję zakupu, postaram sie go jakos wymeczyc ale tylko w takie dni w ktorych mam malo ruchu .lub nigdzie nie wychodze...

Używam tego produktu od: miesiac naprzemian z innym

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936774].usefull || 0 }}% pomocna.

Polubiliśmy się :-)

Kupiłam go, ponieważ liczyłam, że nie będzie pozostawiał białych śladów i właśnie z tego zadania się wywiązuje, ale pozostawia inne rodzaj plam (takie ciemne, ale nie ma białych tak jak obiecał producent). Szybko się wchłania. Czuję jego zapach przez cały dzień. Średnio daje rade w upały, ale w normalne dni radzi sobie znakomicie. Sztyft nie zacina się co jest dodatkowym plusem.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927555].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie chroni :(

Kupiłam przypadkowo na promocji w rossmannie. Kosztował ok. 8 zł. Zachęcił mnie ładny wygląd i obietnica, że nie brudzi ubrań. Niestety....

- jednak te ubrania brudzi
- nie chroni

+ cena po promocji
+ ładne opakowanie
+ trochę pielęgnuje
+ wydajny

Mimo, że plusów jest więcej, nie kupię ponownie, ponieważ nie spełnia podstawowych funkcji.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923830].usefull || 0 }}% pomocna.

Przypadkiem kupiłam,jestem w miarę zadowolona.

Kupiłam przypadkiem ten dezodorant w kiosku,gdy zapomniałam użyć antyperspirantu przed wyjściem do pracy. Jestem bardzo zadowolona. Nie używałam go w upalne dni,więc trudno mi napisać czy sprawdza się w ekstremalnych waunkach. Jednak na temperaturę 20 stopni jak naijbardziej .
Niestety zostawia białe ślady na ubraniach,pomimo zapewnień producenta. To jest duży minus,bo czasem spiesząc się rano,nie mam czasu na sprawdzanie czy na ubraniach pozostały białe ślady i czekania,aż dezodorant wyschnie. Taka sytuacja jest dla mnie bardzo niekomfortowa.
Producent zapewnia ,że dezodorant działa przez 48 h. Niestety nie miałam okazji sprawdzić tak długiego efektu działania. Myślę jednak,że użyty rano chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień. Podczas intensywnego wysiłku fizycznego jak,np .: bieganie sprawdza się jak najbardziej. Nie czuć potu. Oczywiście człowiek poci sie ,ale pachy pozostają suche. Jednak w lecie ,w upalne dni bedę wspomagać się blokerem Ziaji lub kulką Ziaji- na wszelki wypadek.
Cena : ja kupiłam go w kiosku za 14,90 zł. Nie jest to cena zbyt wygórowana.Ot, normalna cena jak za dezodorant w sztyfcie. Może w większych sklepach jest dostępny w niższych cenach. Na wizażu cena regularna określona jest jako 13 zł.
Zapach: mnie urzekl, jest delikatny ,kremowy , bardzo subtelny. Można użyc dodatkowo perfum,zapachy nie bedą kolidowały ze sobą. Ja jestemw miarę zadowolona.
Skład : nieciekawy ,chociaż jak na tak dobre działanie przeciw potowi ,chyba musi taki byc . Na pierwszym miejscu w skladzie; silikon , później aluminium. Zapycha pory. Na długi czas stosowania jednak się nie nadaje. Skończę to opakowanie i zrobię sobie przerwę od niego. Może wrócę po jakimś czasie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[821388].usefull || 0 }}% pomocna.

do tej pory moj KWC

kupuje go ciagle
przyjemny minimalistyczny swiezopudrowy zapach
jest wydajny
dziala do 8 godzin
niestey brudzi pozostawia bialy nalot ktory osiada na ubrankach
trzeba go po aplikacji zetrzec
w porownaniu z innymi sztywtami innych firm jest mocniejszy a wlasnie o to chodzi gluwnie w dezodorantach i za to go lubie

jest wysuwany w sztywcie

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 12 calych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[791013].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo porządny antyperspirant!

Od razu na początku wspomnę, że nie mam problemów z nadmierną potliwością, jednak tak jak każdy szukam produktu, który pozwoli mi zatrzymać nieprzyjemny zapach i czuć się komfortowo przez cały dzień. I taki właśnie jest ten antyperspirant!
Plusy:
+bardzo dobrze chroni
+zatrzymuje brzydki zapach
+ładnie pachnie, tak delikatnie
+jest wydajny
+jest tani
+łatwo dostępny

Minusy:
-brak

Ilość zużytych opakowań: 1 i jestem w trakcie 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[776227].usefull || 0 }}% pomocna.