Rien qu`un Regard - Volumen-Mascara

Rien qu`un Regard - Volumen-Mascara

Dodający objętości tusz do rzęs. Gęsta szczoteczka dobrze pokrywa rzęsy, ładnie "otwiera" spojrzenie. Trwały - spokojnie wytrzymuje cały dzień pozostając tam gdzie powinien, a nie w okolicach oczu :)
Wydajny, dośc duża pojemność. Wyjątkowa formuła pozwalająca zmywać go ciepłą wodą chroni wrażliwe oczy i rzęsy.

Cena: 14USD/ 14ml

glownie rozdziela i "rozmnaza"

Uzywam tylko tanich tuszy do rzes, moje rzesy nie wymagaja cudow, sa naturalnie geste i dlugie, ale czasem chce miec mega wyrazisty efekt. Ten tusz przede wszytskim swietie rozdziela rzesy, do tego wydaje sie, jakby rzes bylo bardzo duzo (pewnie po prostu inne tusze skleja rzesy w kepki i daja odwrotny efekt). Tutaj rzesy wygladaja grubiej, oczy sa wyraziste, ale na pewno jak dla mnie nie ejst to efekt zachwycajacy. Nie bede odejmowac gwiazdki za cene, ktora jest wysoka, choc podobny efekt osiagalam juz 2 tuszami w przedziale cenowym 10-15 zl. Rzeczywiscie lato sie zmywa, za to ogromny plus.

Używam tego produktu od: kilka dni

Świetny

Mój ulubiony - tak o nim moge powiedzieć.
Zgłosiłam ten kosmetyk, bo jest naprawde dobrym tuszem. Używam go już długi i napewno nie przestanę.
Uwielbiam go za to że, gdy ogranie mnie lenistwo to moge poprostu zmyć go wodą i nie będe wyglądać jak zombie lub górnik po szychcie ;)
W ogóle sie nie kruszy!!

Spełnia swoje zadanie znakomicie.Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mała korekta, podana cena to 14 euro nie dolarów.