Puma Jamaica Man

Puma Jamaica Man

Życie na Jamajce jest pełne luzu, bo ludzie są wyluzowani. Słońce świeci i generalnie dzieje się to, czego ludzie chcą. Puma Jamaica jest tak samo słoneczna i energetyczna. Powstała po to, aby Cię zrelaksować. Kiedy masz dobry nastrój, nikną problemy. Bierz życie jakie jest i rób to, co chcesz robić.

Nuty głowy: mandarynka, cytryna, szałwia, tymianek, estragon.
Nuty głowy: galbanum, jaśmin, bodziszek, róża.
Baza: drewno sandałowe, ambra, wanilia.

Cena: 50zł/ 30ml

Fajny

Mojemu TŻ bardzo przypadł do gustu. Ładny, wyczuwalny, ale nie natrętny.
Idealny na co dzień. Kolejna Puma nas nie zawiodła. :)

Trzeba tylko uważać, żeby nie kupić przez nieuwagę wersji 2.

idealny ;)

Kiedy zapach pojawił się na rynku, przez przypadek wpadła mi w rękę próbką, od tego momentu zakochałem się w nim ;) mimo, że używam go przez tyle lat, nie potrafie dokładnie stwierdzić ile, ale myslę, ze to bedzie już z 5 lat ;) siedząc wieczorem lubię zanurzyć się w ten relaksujący zapach ;) super zapach na lato, ale zimo jakoś jakby szczególnie odczuwalny ;) staje się jakby intensywniejszy w mrozie ;) przynajmniej takie mam odczucia ;) szkoda, że wycofany z produkcji, jamaica 2 nie podoba już mi się, ale na szczęście można jeszcze w niektórych miejscach go otrzymać.
Podsumowująć: jak dla mnie narazie najlepszy zapach na dzień, z jakim miałem styczność.

absolutny KWC

po raz pierwszy kupiłam je mojemu TŻowi na jego święto:) i zapaszek zachwycił zarówno mnie jak i jego, jest absolutnie boski, zniewalający i ma w sobie to magiczne ,,coś" co przyciąga, zawiera ożywcze pobudzające nuty, długo się utrzymuje

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Świetny zapach

Moj chlopak go mial i po prostu zakochalam sie w tym zapachu a pozniej w nim . Perfum wrecz idealny, uwielbiam ten zapach i napewno sprawie go mojemu facetowi :)

Używam tego produktu od: pól roku

Uwielniam ten zapach:)

Moj chlopak psiuka sie wlasnie TYLKO tym zapachem i ani mi ani jemu sie ten zapach nie nudzi .... kocham gdy sioe do niego przytule i zapach zstaje na mojej bluzeczce:) zapach dosc delikatny..nie ma efektu..."alkoholowego ...spruchnialego dziadka" Moj brat jak i chlopak lubia ten zapach ja zreszta tez:D POLECAM:D

Używam tego produktu od: chlopak uzywa dluzszy czas
Ilość zużytych opakowań:nie wiem:P

przereklamowany

Na początku bardzo mi się podobał, niestety przez codzienne uzywanie po około 2 miesiącach zaczął mi sie nudzić. Używałem przemiennie z innymi zapachami, jednak coraz częściej czułem, że to nie "mój" zapach. W końcu tata się zlitował i pomógł mi skończyć flaszkę. Ogólnie nie jest zły, ale raczej nie zadowoli bardziej wymagających osób, podoba sie głownie nastolatkom zaczynającym przygodę z perfumami.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:1-50ml

Mrrr

Zapach mojego mężczyzny ;) Swieży, rześki i męski zarazem ;) fajna buteleczka, dość trwały. No i naprawdę jest taki beztroski i słoneczny, relaksujący ale i jak powiedziała poprzedniczka - drapieżny. Całkiem jak puma, skrada się żeby coś upolowac, tak zapach skrada się aby oszołomić ;)

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:...

Rześki

Zapach używany przez mojego przyjaciela... nie jest jakiś specjalnie skomplikowany, ale bardzo, bardzo ładny... odpowiada mi jego lekkość z drapieżną nutką męską... nadaje sie zarówno na wakacje, jak i na letni wieczór w mieście... orzeźwiający, odświeżający... jamajski :-)
Raz nawet sama sie nim psiknęłam i też bardzo fajnie sie na mnie rozwinął, więc kto wie - może sama zacznę go używać ... ;-)

Używam tego produktu od: mój kumpel od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: poczatek pierwszego