Anti-Aging, Intensywny przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

Anti-Aging, Intensywny przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

Krem przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, skłonnej do zmarszczek i wiotczenia.
Aktywne składniki: Fitoplacenta - stymuluje słabnący z wiekiem metabolizm komórkowy, Glucam - przywraca utraconą jędrność i elastyczność, poprzez nawilżenie głębokich struktur skóry, olej ryżowy i wyciąg z mączki drzewka świętojańskiego - noramlizują cykl odnowy naskórka, wzmacniają i wygładzają, filtry UVA i UVB /SPF 5/ - zmniejszaja szkodliwy wpływ promieniowania na skórę.
Dla każdego typu cery po 30 roku życia w codziennej przeciwzmarszczkowej pielęgnacji skóry wokół oczu. Krem doskonały również pod makijaż.

Cena: ok. 14zł / 15ml

taki sobie

Dostałam go razem z kremem do twarzy jako prezent i dobrze bo sama bym go nie kupiła.Stosowałam go częściej na noc.

plusy:
-filtry
-konsystencja
-zapach

minusy:
-nie zauważyłam poprawy stanu skóry
-za słabo nawilża
-opakowanie-trudno wydobyć resztki

Używam tego produktu od: już nie

Ani intensywny, ani przeciwzmarszczkowy

Krem ten powinien się zwać "nawilżający" , gdyż żadnego działania intensywnie przeciwzmarszczkowego nie wykryłam ;)
Za to dobrze nawilża skórę wokół oczu, nie pozostawia tłustej warstwy przez co dobrze współgra z makijażem.

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Jest bardzo ok.

Plusy:
- dobrze nawilża
- łatwo się rozprowadza
- szybko się wchłania
- nie podrażnia
- nie uczula
- nie zostawia tłustej warstwy
- nadaje się pod makijaż
- przystępna cena
- dość wydajny

Minusy: oprócz niskiego filtra to brak... Właściwie niczego złego nie mogę o nim powiedzieć. Czy faktycznie przeciwdziała zmarszczkom - nie wiem, chociaż przy moim obecnym trybie życia mogłabym się w ciągu miesiąca o 5 lat zestarzeć, więc zapobiegawczo może rzeczywiście działa.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

miły kremik

Lubię troszkę eksperymentować z kosmetykami, zmieniać co jakiś czas a to krem, a to żel lub tonik.
Do tego lubię kosmetyki polskich firm - myślę, że często są niedoceniane.
Szukając czegoś pod oczy trafiłam właśnie na kremik Lirene. To nie pierwszy kosmetyk tej firmy, jaki dotychczas używałam, więc skusiłam się po przeczytaniu ciekawego opisu na opakowaniu, no i biorąc pod uwagę naprawdę przystępną cenę.
Oceniając muszę jednak przyznać, że nie używam go bardzo systematycznie ( co któryś dzień).

Jakie zalety ma krem?
- przyjemna konsystencja, łatwa do rozsmarowania
- bardzo łagodny, nie podrażnia, nie powoduje szczypania oczu, łzawienia
- szybko się wchłania
- daje przyjemne uczucie lekkiego chłodu i ukojenia
- nawilża skórę
- skóra po użyciu jest miękka
- nadaje się pod makijaż
- wydajny
- wygodne opakowanie

Minusy
- nie zauważyłam praktycznie żadnego działania na istniejące zmarszczki - być może działa bardziej zapobiegawczo na powstawanie zmarszczek niż "rozprasowująco" na zmarszczki już istniejące.
- raczej nie napina skóry

To minusy kremu, choć muszę przyznać, że tak naprawdę żaden z dotychczas używanych przeze mnie kremów nie likwidował zmarszczek.

dobry

Nie podrażnia skóry i przede wszystkim nie szczypie w oczy, co dla mnie jest bardzo dużym plusem :)
Ma bardzo dobrą konsystencję i szybko się wchłania :)
Co do działania to trudno mi cokolwiek powiedzieć :P

dobry, spełnia oczekiwania

Ten krem przypadł mi do gustu. Jest delikatny, napina skórę - może dlatego, że zostawia leciutki film na skórze? Z tego powodu nie stosuję go pod makijaż i nakładam głównie na noc.
Dobrze nawilża i ujędrnia skórę. Obecnych zmarszczek nie zlikwidował, raczej też nie spłycił, ale nie zauważyłam póki co żadnych nowych, stąd też może powstrzymuje starzenie się skóry.
Cena i ogólna dostępność także przemawiają na jego korzyść. Ja jestem zadowolona, aczkolwiek nie wolno spodziewać się po nim cudów.

Lubię testować nowości, więc nie wykluczam zakupu innego produktu tego typu.

Używam tego produktu od: rok

Podrażnia skórę pod oczami

Konsystencja w sam raz na krem pod oczy na dzień, pod makijaż. Lekko napina skórę, nie podrażnia oczu, ma dobre opakowanie (tubka z cienką końcówką). Cena ok. Jednak stosowany przez kilka-kilkanaście dni spowodował u mnie takie wysuszenie, że miałam popękane, piekące, suche kąciki oczu!! Jeszcze w dodatku jak nakładałam go na tą podrażnioną, suchą skórę (myśląc, że to nie od tego kremu) strasznie piekło... Po odstawieniu kremu skóra wróciła do normy, jak użyłam go jeszcze raz - znowu to samo! Dziękujemy bardzo...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Profilaktyka p/zmarszczkowa

Krem pod oczy który mogę zdecydowanie polecić do codziennego stosowania.
Bardzo dobrze nawilża i napina skórę.
Dobra konsystencja, która łatwo nanieść i wklepać, wydajny.
Krem nie podrażnia i nie uczula.

Używam tego produktu od :3 m-cy
Ilość zużytych opakowań :1

Nie bardzo na zmarszczki

Kupuje, probuje i jeszcze nie spotkalam kremu pod oczy ktory choc troche wyprasowalby moje zmarszczki...
Ten jest o tyle fajny, ze nawilza i nie ma tlustej konsystencji - i to jest plusem jesli chodzi o uzywanie na dzien, nie blyszczy i szybko sie wchlania, natomiast czy dziala? Napewno nawilza, a wiadomo ze nawilzenie to podstawa w zapobieganiu zmarszczek... aczkolwiek czy jest intensywnie przeciwzmarszczkowy - tu bym polemizowala ;)
Podsumowujac - przyjemny, ale nastepnym razem dam szanse innemu ;)Używam tego produktu od:pol roku

nie ideal, ale bardzo dobry

Nawil?a i wyg?adza. Po na?o?eniu drobne linie wokó? oczu znikaja, mog?by jeszcze redukowa? zmarszczki na d?u?ej. Troch? lepka konsystencja, ale dosy? szybka si? wch?ania. Generalnie polecam. Nie stosuje systematycznie. Raz na dzie? lub jak czuj? tak? potrzeb?.

U?ywam tego produktu od: 2 miesi?cy
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 1

cudo pod ślepka

Robi wszystko czego oczekiwałam. Tj.:
*bardzo dobrze nawilża
*odżywia
*ślicznie uelastycznia i wygładza
*napina, ale bez choćby minimalnego efektu ściągnięcia i suchości
*idealnie-szybko wchłania się w skórę
*dobrze się rozprowadza mimo dość rzadkiej konsystencji; nie jest to jednak konsystencja wody a raczej serum
*wygodne i higieniczne opakowanie-tubka z precyzyjnym otworkiem.
Wad nie widzę więc polecam serdecznie:)
Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa pierwszego

Dobry i tani :)

To kolejny " sprawdzony" krem pod oczy Erisa. Ma dość rzadką konsystencję, bardzo dobrze się rozsmarowuje i wchłania. Świetnie nawilża, odżywia skórę, bardzo ładnie wygładza. Nie podrażnia.Niezwykle wydajny, zaledwie kropelka wystarczy, aby posmarować całe okolice oczu. Bardzo polecam, zwłaszcza,że cena jest bardzo przystępna.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego