Rozjaśniający krem na przebarwienia

Rozjaśniający krem na przebarwienia

Rozjaśniający krem na przebarwienia Iwostin jest przeznaczony do pielęgnacji skóry z przebarwieniami posłonecznymi oraz spowodowanymi innymi czynnikami. W preparacie został zastosowany innowacyjny, opatentowany i przebadany pod względem skuteczności DERMAWHITE NF LS - kompleks składników aktywnych, które wzajemnie nasilają swoje działanie:

*kwas felurowy oraz wyciąg z rośliny Waltheria Indica działają depigmentacyjnie, hamując aktywność tyrozynazy - enzymu uczestniczącego w tworzeniu melaniny,

*kwas glukonowy jest odpowiedzialny za "wyłapywanie" jonów miedzi, niezbędnych do powstawania melaniny,

*kwas cytrynowy i mlekowy delikatnie złuszcza naskórek .

Receptura preparatu została wzbogacona o witaminę E, która chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry oraz o fotostabilne filtry SPF14/UVA: IPD16/PPD7, które skutecznie pochłaniają i odbijają promieniowanie UV. Woda termalna z Iwonicza Zdroju koi i łagodzi podrażnienia. Wyjątkowa kombinacja przebadanych składników aktywnych zapewnia wielokierunkowe działanie - usunięcie istniejących przebarwień oraz zapobieganie powstawaniu nowych zmian. Po 8-tygodniowej kuracji skóra nabiera blasku, a koloryt jej jest wyrównany.

Dodanych produktów: 81

Napisanych recenzji: 531

nic specjalnego

Ogólnie jest to taki sobie krem. Nie zauważyłam żadnego działania wybielającego przy regularnym stosowaniu. Miał jako takie działanie nawilżające. Szkoda było mi go wyrzucać więc mieszałam z podkładem matującym, co powodowało jego lepsze rozprowadzanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[643932].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 15

Jestem na NIE!!!

Nie polecam! W ogóle nie działa! Zużylam 2 tubki i nic, przebarwienia ani drgnęły w dodatku skóra po nim bardzo się błyszczy :-( Używalam go systematycznie na dzień.
Strata kasy i czasu!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[428962].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie!

Mialam plamki na policzkach oraz nad górna warga. Powodem ich powstania bylo zazywanie tab antykoncepcyjnych oraz chodzenie na solarium. Pani dermatolog polecila mi ten krem. Zaczelam go uzywac,nie moglam sie doczekac poprawy, ale tylko na darmo sie łudzilam, gdyz po 3 miesiacach nie widzialam zadnych efektow! Stracilam nadzieje na poprawe. Zaprzestalam go stosowac! Nie polecam!

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[379389].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja czego nie wolno

Napisanych recenzji: 13

Nie tego dokładnie szukałam

Krem zmniejsza widoczność przebarwień takich jak np. te po trądziku, jednak na te posłoneczne działa słabo...
Wykorzystałam całe opakowanie wg. zaleceń ale nie zauważyłam specjalnej zmiany...

Krem za to dobrze nawilżał i poprawił kondycję skóry. Filtry z pewnością pomogły, nie zaszkodziły. Prawie bezzapachowy, lekki, wchłania się dobrze.
Ale nie tego dokładnie szukałam.

Polecam dla osób z przebarwieniami po trądziku i delikatnymi piegami.

Używałam tego produktu przez: 2 mies

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[333811].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 59

Misja spełniona:)

Zakupiłam ten specyfik po przeprowadzeniu bezpłatnego badania - a może raczej konsultacji w ramach zdrowej skóry. Po wykorzystaniu próbki zdecydowałam się na zakup i w sumie chyba jestem zadowolona. na policzku miałam przebarwienia trądzikowe (mam cerę mieszaną w stronę suchej na policzkach, pod oczami i nigdy problemów większych nie miałam z wypryskami, rzuciłam palenie więc może moja skóra się tak oczyszczała - trwało to w sumie bardzo długo bo około 2 miesięcy), zaczęłam używać tego kremu, wchłania bardzo ładnie, działać zadziałał, przebarwienia zniknęły - więc cel został osiągnięty z czego się bardzo cieszę.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[323855].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Nic specjalnego

krem uzywalam na przebarwienia na plecach i ramionachm, do wyprobowania zachecila mnie dobra marka produktu.
stosowalam 1,5 miesiaca regularnie 1-2 razy dziennie wg zalecen lekarza. przebarwienia nieznacznie, minimalnie sie wybielily jednak dla mnie to za malo. momentami po zastosowaniu pojawialy sie wypryski, delikatnie wyrownuje koloryt skory ale gdybym miala wybrac ponownie wybralabym co innego. jednak w schorzeniach skory stawia sie rowniez na czas po jakim mozna zauwazyc efekty, mozliwe, ze gdybym stosowala go kolejne kilka miesiecy byloby lepiej ale wole zastosowac cos szybszego.

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1opakowanie / 30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[309510].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie sprawdził się

Kosmetyk ten kupiłam, ponieważ posiadam na twarzy dość silne przebarwienia posłoneczne. a (ok 3 miesiące), stosując go systematycznie rano i wieczorem, jednak nie zauważyłam poprawy.
Krem ten sprawdził się jednak na mojej skórze z innego powodu... świetnie nawilżał mi skórę twarzy, zniknął problem z naprężoną i łuszcząca się cerą. Teraz dalej szukam kemu na przebarwienia.
Konsystencja przyjemna, prawie bezzapachowa, łatwa do nałożenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[241878].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam tylko dla cierpliwych

moim zdaniem krem rozjasnia przebarwienia jednak jest to proces bardzo dlugotrwaly, po dwoch miesiacach przebarwienia sa znaczenie rozjasnione ale nadal widoczne, no coz nikt nie powiedzial ze znikna z dnia na dzien

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[229901].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Beznadzieja

Zero efektów ! Beznadziejny krem ! Polecany, zachwalany, a jednak jestem rozczarowana ! Owszem, pachnie ładnie , ale nie dość, że drogi, to nieskuteczny ! STANOWCZO ODRADZAM !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[206278].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 102

nie

Używałam jakiś czas temu, odstawiłam bo efektów rozjaśniania nie zauważyłam.Szkoda, bo po firmie Iwostin spodziewałam się dużo :(
Cena wysoka, nie polecam.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[166054].usefull || 0 }}% pomocna.