Tołpa Torf Corporation, Chamosal-dent Bioaktywny żel do zębów bez fluoru

Tołpa Torf Corporation, Chamosal-dent Bioaktywny żel do zębów bez fluoru

Specjalistyczny żel do zębów bez fluoru Tołpa Chamosal-dent dzięki specjalnej recepturze torfowo-ziołowej wykazuje doskonałe właściwości profilaktyczne:

- zagęszczony wyciąg torfowy wzmacnia i regeneruje tkanki przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej

- rumianek działa przeciwzapalnie

- szałwia działa przeciwzapalnie, antyseptycznie i ściągająco

Przyjemny aromat łagodnej mięty sprawia, że szczotkowanie zębów jest przyjemne. Regularne stosowanie żelu Tołpa Chamosal-dent nadaje zębom naturalny zdrowy wygląd.

Cena: 9zł/ 60ml

Bardzo dobra

Jedna z moich ulubionych past do zębów. Mam bardzo wrażliwe dziąsła, które przy częstym myciu krwawią, a ta pasta naprawdę mi pomogła. I krwawienie ustąpiło i ból. Po umyciu zostaje takie przyjemne uczucie czystości, które jak dotąd nie żadna inna pasta mi nie dała. Tylko smak jest okropny.
Szkoda ze już jej nie produkują.

Używam tego produktu od: z pól roku temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

świetny żel

Aktualnie wykończyłam pierwsze opakowanie i muszę powiedzieć,że jestem szczerze zaskoczona,oczywiście pozytywnie. Pasta, a właściwie żel jest bardzo delikatny ( dla moich często krwawiących dziąseł to ważne ), ma cudowny apetycznie miętowy smak ( ale nie jest to mocna,mroźna mięta ), zapewnia uczucia świeżości w ustach na długo i posiada konsystencję, która mnie osobiście bardzo odpowiada. Minusem jest jedynie relacja cena/wydajność. Niemniej jednak raz na jakiś czas kupować będę, dla tego smaku i zapachu i łagodności zrobię wszystko ;-)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

dobry ale mało wydajny

Kupiłam go bo miałam stan zapalny dziąsła i szukałam czegoś ładodnego i naturalnego.
Żel się sprawdził, miał ładny zapach, smak, konsystencję i kolor ;P
Złagodził stan zapalny.

Nie wiem czy go kupię ponownie gdyż okazał się bardzo mało wydajny przez co mało opłacalny. Dodatkowo bardzo słabo odświeżał oddech.

Używam tego produktu od: juz nie
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

WŁOSY lokówka objętość

Naturalnie dobra

Mam słabość do takich past-żeli do zębów jak Chamosal Dent. Ten żel już na początku zaskoczył mnie swoją konsystencją,kolorem,zapachem.
Konsystencja to bardzo zwarty zielonkawy żel, a zapach i smak to połączenie torfu,ziół i mięty. Doskonale myje zęby,chroni dziąsła. Nie pieni się zbyt mocno, ale to jego zaleta bo nie przepadam za biciem piany.
Z drugiej strony to świadczy o jego naturalności, bo nie zawiera żadnych sztucznych składników, zresztą skład budzi zaufanie jest krótki i naturalny).
Przez parę dni miałam małą infekcje związaną prawdopodobnie z wyżynającymi się od czasu do czasu zębami mądrości, i zdecydowanie ją ukoił a może i zlikwidował.
Poza tym wydaje się być bardzo lekki, fantastycznie się nim myje zęby, jest świetny poślizg, a zęby aż skrzypią(z radości może). Po wszystkim oddech jest świeży, a zęby przyjemnie śliskie.
Na pewno będę do niej wracać choć jest niestety niewydajna, wystarczyła na 3 tygodnie używania,ale na tyle dobra,że warto.

Używam tego produktu od:skończona

w porządku

To jest moja pierwsza pasta bez fluoru i jestem z niej zadowolona.Nie podrażnia dziąseł, a nawet łagodzi (a mam wrażliwe dziąsła i odsłonięte szyjki zębowe)-może to ten ekstrakt torfowy .Oczyszcza w porzadku,nie wiem czy wybiela, ale nie takie jej zadanie.Minusem żelu jest to że na krótko odświeża oddech-trzeba go brać więcej , zeby mieć większą świeżość w gębie i tu wydajność spada (ale przynajmniej nie zatruwamy się flourem)..Ale ogólnie żel jest ok.Cena przystępna ok 10 zł.Używam tego produktu od:3 miesięce