L'Oreal Paris, Paradise Extatic, Mascara (Tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, Paradise Extatic, Mascara (Tusz do rzęs)

Tusz do rzęs Paradise Extatic L'Oréal Paris dzięki formule o balsamicznej konsystencji otulającej każdą rzęsę i miękkiej jak piórko klasycznej szczoteczce, pielęgnuje, wydłuża i pogrubia rzęsy.

Tusz zawiera olejek rycynowy i ekstrakt z chabru. Oba te składniki sprawiają, że rzęsy są miękkie i delikatne.

Specjalnie wyprofilowana klasyczna szczoteczka perfekcyjnie rozprowadza tusz i sprawia, że stają się intensywnie pogrubione. Z każdym kolejnym ruchem rzęsy zyskują jeszcze bardziej zjawiskową objętość i nieziemską długość.

Doskonały

Zaskoczyło mnie jak bardzo jest dobry. Bardzo ładnie rozczesuje rzęsy, są dłuższe i porządnie pokryte tuszem. Nie skleja. Nie tworzy zgrubień, rzęsy są dlugie i czarne. Dobrze się trzyma, do samego wieczora, nie obsypuje. mój hit

Mógłby być niezły, gdyby...

Po nałożeniu rzęsy wyglądają cudnie, są pogrubione, wydłużone, rewelacja. Jednak po kilku godzinach odbija mi się pod okiem, tak jak większość tuszy, których używałam. Niestety wciąż szukam swojego ideału.

Kapryśny

Ten tusz jest jak kameleon. Bardzo lubię tusze marki L'Oreal, używam namiętnie serii VML, a także FLE. Kupiłam zachęcona opiniami i ceną (chyba 35zł). Opakowanie z kartonikiem, napisy na tuszu nie moja estetyka, nie podoba mi się, ale teraz najważniejsze... zawartość.

Tusz ma klasyczną szczoteczkę, z włoskami. Niesylikonową.

Tusz jest mocno kapryśny, po pierwszych kilku dniach miałam ochotę go wyrzucić. Szczoteczka była cała oblepiona tuszem, a wiem na pewno, że był świeży. Dałam mu jednak czas i zaczęło być o wiele lepiej: wydłużenie, objętość, pogrubienie. Efekt bajka - ładnie zarysowane rzęsy, całodniowa objętość, bez efektu sztuczności.
Jednak zdarzały się dni, kiedy jego kapryśność dawała znów o sobie znać, sklejał brzydko, oblepiał rzęsy, musiałam zmywać i malować na nowo. Wkurzył mnie.

I dlatego nie do końca wiem, jak mam go ocenić, gdybym miała dać gwiazdki za te dni, gdy było dobrze, byłoby to bez wątpienia 5, ale z uwagi na "wpadki" związane chyba z konsystencją, 3,5-4. Uważam, że po prawie 15 latach malowania oczu nie jest to kwestia mojego braku umiejętności i takie rzeczy nie powinny się dziać.

hity mascar

I tak i nie

Mam mieszane odczucia związane z tym tuszem. Ma swoje wady i zalety. Nie lubię go stosować samodzielnie, gdyż mocno skleja rzęsy. Nakładam go na jedną warstwę innego tuszu, który lepiej rozdziela rzęsy.

Dla mnie świetny

Ten tusz daje naprawdę mocny efekt. Bardzo mocno pogrubia, podkręca i wydłuża. Pierwsza warstwa daje dzienny efekt ładnie rozdzielonych i podkreślonych rzęs a druga daje już efekt sztucznych rzęs. Tusz od samego początku ma konsystencje dosyć gęstą, nie jest mokry i nie trzeba czekać aż uzyska odpowiednią formułę. Niestety sprawia to, że automatycznie tusz szybciej się kończy niż standardowe tusze. Mi się skończył po 1,5 miesiąca używania.
Cena w drogeriach stacjonarnych jest za wysoka ale w internecie można go zdobyć za około 35 - 40 zł, co uważam że jest jeszcze całkiem dobrą ceną.
Szczoteczka jest spora i łatwo się nią pobrudzić, mogłaby byś odrobinę mniejsza.
Natomiast opakowanie jest wg mnie bardzo ładne i oryginalne.
Jeżeli chodzi o trwałość to na moich rzęsach ten tusz trzymał się od rana do wieczora w nienaruszonym stanie. Im bliżej końca tym jego trwałość malała i pod koniec trochę się wieczorem osypywał, ale to normalne w każdych tuszach. Generalnie trwałość jest bardzo dobra.

Zdecydowanie są lepsze

Kupiłam ten tusz w promocyjnej cenie,za regularną cenę nigdy bym go nie kupiła.Zdecydownie za wysoka cena.
Tusz ani nie pogrubia ani nie wydłuża! Skleja mocno rzęsy,jest bardzo gęsty i za mokry aby uzyskać wydłużone rzęsy.Szczoteczka na pierwszy rzut oka wydawała się świetna-miękka,duża i nie sylikonowa.Niestety praktycznie nie używam tego tuszu,maczam w nim inne szczoteczki-tylko tak mogę go wykorzystać.
Są lepsze ,chociażby z meybelline lash sensetional albo z tych tańszych np.lovely
Nie polecam,strata kasy

Jeden z gorszych

Wielkie rozczarowanie, jeden z gorszych tuszy jakiego używałam. Przez ok. miesiąc użytkowania ani razu jego konsystencja nie była wystarczająco dobra. Absolutnie nie wart swojej ceny, sklejał rzęsy potwornie, makijaż robiłam na bezdechu by niechcący za mocno nie dotknąć szczoteczką rzęs. Początkowo za rzadki, po ok. 2 tygodniach zamienił się w kit. Musiałam go ogrzewać w dłoniach aby dał się w ogóle rozprowadzić.
Plusy za mocno czarny kolor, fajną szczoteczkę i to, że się nie osypywał na policzki.

Rozczarowanie

Wielkie nadzieje pokładałam w tym tuszu, zwłaszcza czytając recenzje na wizażu. Oglądałam zdjęcia i nie mogłam uwierzyć, że taki cuda można osiągnąć tym produktem. Niestety, mnie ten tusz zawiódł, zwłaszcza w kwestii niespełnionej, w moim odczuciu, obietnicy długich rzęs.

Zalety:
- niesamowicie estetyczne opakowanie, bardzo cieszy oko
- formuła tuszu jest bardzo dobra, nawet przy pierwszym użyciu nie ma problemów z nałożeniem
- mimo tradycyjnej szczoteczki, której nienawidzę, używa się jej całkiem dobrze i nie robi się koszmarnych śladów na powiekach
- nie rozmazuje się w ciągu dni

Wady:
- efekt pogrubienia jest zbyt karykaturalne jak dla mnie, rzęsy są troszkę ze bardzo sklejone
- nie ma efektu WOW jeśli chodzi o wydłużenie, zdecydowanie lepiej w tej kwestii sprawdza się Volume Million Lashes So Couture
- nie okłamujmy się, CENA jest kosmiczna
- bardzo mała ilość produktu, 6,4 ml to mało, w porównaniu do tradycyjnych pojemności
- tusz słabo współpracuje z odżywką, moje wszystkie pozostałe tusze bardzo dobrze na nią reagują, a ten pogarsza tylko sprawę

Tusz kupiłam na wielkiej promocji w Rossmannie, więc zapłaciłam połowę ceny, ale mimo to żałuję tego zakupu, za te pieniądze, można znaleźć lepsze tusze, zwłaszcza o większej pojemności.

Słaba podróbka Too Faced

Czego to ja się o tym tuszu nie naczytałam - same ochy i achy, cudo itp. Youtuberki chwaliły ten tusz, że rzekomo tak dobry jak Toi Faced Better Than Sex tylko dużo taniej... No i ja nie wiem, kto żyje w innej galaktyce - ja czy one?

Z wyglądu faktycznie - kopia Too Faced. Takie samo kartonowe opakowanie, ta sama złoto-różowa kolorystyka, podobna szczoteczka w kształcie klepsydry. I tu podobieństwa się kończą - w przeciwieństwie do oryginału ten tusz jest fatalny. Ma koszmarną formułę, która skleja rzęsy, tworzy grudy i pajęcze nóżki. Już 2 warstwy to gwarantowana katastrofa... Trzyma się jak tusz wodoodporny, ni cholery nie idzie go zmyć nawet płynem z olejkiem... przez to już po tygodniu moje rzęsy są wyraźnie w gorszym stanie - połamane, część wypadła.

Podróbkom mówię stanowcze nie!

Nie paradise a paraszajs!

Miało być cudo z masą kakaową, a tu taki bubel jeszcze za taką kasę!
Opakowanie piękne, kocham je wprost. I to koniec plusów. Na szczoteczkę nabiera się za dużo tuszu, trzeba go ściągać. Nawet po jednym pociągnięciu mamy efekt owadzich nóżek. Tusz nie podkręca, ledwo wydłuża. Szczerze? Wolę tusz z Eveline, który specjalnie dla Paradise odstawiłam.

Bardzo dobry

Tusz zakupilam zachecona pozytywnymi opiniami z YT. Nie rozczarowalam sie. Tusz jest bardzo wydajny, wystarczy jedna warstwa dla widocznego efektu pogrubienia rzes. Co prawda podkrecenie nie i wydluzenie nie sa tak widoczne ale dla mnie to plus bo nosze okulary.
W drogeriach stacjonarnych tusz jest horrendalnie drogi, kupuje tylko i wylacznie w sklepach internetowych.

Może być ale bez szału

Wydłuża rzęsy i pogrubia ale niestety mi się troche osypuje. Po drugie konsystencja... szybko gęstnieje. Używam go ciut ponad miesiąc i od jakiś 2 tygodniu tak mi się na rzęsach grudkuje że za każdym razem musze je wyczesywać. Szczoteczka kompletnie nie nadaje się do malowania dolnych rzęs, albo to ja nie mogę się nauczyć jej używać.
Tusz jeżeli ktoś chce przetestować warto kupować w internecie, ceny drogeryjnej on na pewno nie jest wart.