Save&Care Nail Enamel

Save&Care Nail Enamel

Lśniący, klarowny i doskonale aplikujący się lakier, stworzony w bezpiecznej formule Save and Care (nie zawiera toluenu i formaldehydu), nadaje paznokciom elegancki wygląd. Kosmetyk jest bogaty w składniki odżywcze i pielęgnujące: wapń, fosfor i cynk.

dobry lakier

Przyznam szczerze, że wchodząc tu zdziwiła mnie ilość negatywnych opinii na temat tego lakieru, ale być może jest to kwestia danego koloru.

Ja dla odmiany jestem bardzo zadowolona. Posiadam piękną, ciemną czerwień, właściwie bordo.

Owszem, jedna warstwa nie wystarczy do uzyskania tak intensywnego koloru jaki widzimy w słoiczku, ale wiele dużo droższych lakierów nie jest w stanie temu podołać. Po za tym często jedna warstwa wygląda nieestetycznie.
W przypadku tego lakieru kiedy jest mi spieszno nie wstydzę się wyjść z jedną warstwą, bo paznokcie są ładnie pokryte, nie mają smug i prześwitów jedynie kolor jest jaśniejszy i nie tak intensywny jak w opakowaniu.

Do uzyskania pełnego koloru potrzeba mi dwóch warstw.

Plusy;

Ładnie kryje

Piękne kolory

Szybko schnie

Dobrze się rozprowadza

Elegancki słoiczek

Niska cena (ja płaciłam ok 7zł)

Minusy;

Niestety dość szybko odpryskuje na końcach tworząc tzw "french\'yka" za co odejmuję mu pół gwiazdki.

Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

strata kasy

Co z tego, że Mollon oferuje ładne kolory (mam 2 niebieskie), skoro ładne są tylko w słoiczku, a na paznokciach się rozlewają, nawet 2 warstwy nie kryją, a poza tym zostawiają smugi? Kupiłam, bo kiedy szukałam niebieskiego, tylko Mollon miał, ale nigdy więcej.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

kiepski

Lakier poza dużym wyborem kolorów nie oferuje nic. Wodnista konsystencja i nierównomierne krycie. Aby kolor był podobny do tego w opakowaniu trzeba nałożyć kilka warstw. Wyjątkowo nietrwały.

Po prostu kiepski produkt.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 nie pełne

Quality Missala Jak dobierać perfumy

nie lubie go...

+duża ilość kolorów

-zbyt rzadki, nierównomiernie się rozprowadza
-dość długo schnie
-aby uzyskać ładny kolor trzeba malowac ok3 razy
-nietrwały,szybko odpryskuje

Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku

kolor holograficzny- bardzo dobry

W poszukiwaniu lakieru holograficznego, znalazłam właśnie ten z firmy Mollon.

+ świetnie się rozprowadza
+ daje równomierny efekt
+ bardzo trwały
+ długo nie gęstnieje
+ szybko wysycha
+ dobra cena

- trudna dostępność

rewelka

jak dla mnie super, długo się trzyma, świetne kolory, nie robi smug, dobrze się nakłada. Jego cena jest również zaletą:) Bardzo długo wytrzymuje w słoiczku, nie gęstnieje, nie klei się. Raz kupiłam kolor czerwony i dalej go używam. Mój faworyt wśród lakierów;)

Używam tego produktu od:pół roku

Polecam.

Zniechęcając się cenami innych marek i na gwałt szukając pięknego odcienia czerwieni, przypadkiem odkryłam tę markę. Zdecydowałam się na dość głęboką czerwień nr 172. Za tę cenę myślę, że lakier jest warty zakupu, choć widzę także minusy. Może być konkurencją dla blisko dwa razy droższego Inglota.
Plusy:
+ niezbyt wygórowana cena
+ nie robi smug
+ na dłoniach przy intensywnych pracach domowych odpryskuje, szczególnie na końcach, po ok. 3 dniach
+ na stopach efekt utrzymuje się do tygodnia (bez utwardzacza)
+ wygodny pędzelek
+ pierwsza warstwa schnie bardzo szybko,kolejne minimalnie wolniej (bez dodatkowych preparatów przyśpieszających wysychanie)
+ nie matowieje

Minusy:
- trudno dostępny na rynku
- do uzyskania butelkowego odcienia potrzeba co najmniej dwóch warstw
- po użyciu ponad połowy lakier zgęstniał i nie nadaje się do malowania więcej niż jednej warstwy, co daje brzydki efekt

Zwykle buszuje w czerwieniach, dlatego nie mam pojęcia jak bogata jest paleta kolorystyczna lakierów tej firmy.

Reasumując 4+

bardzo dobry!

tak!
jest bardzo dobry!!

Akurat zamykają mi drogerię i ten lakier jest za 3 zł za buteleczkę! także obkupię się bardzo :)

lakier nie zostawia smug, ładnie się rozprowadza. z pędzelka nie wylatują włoski. no i trwałość jest bardzo zadowalająca!

jestem na tak!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/10

super

lakier świetnie trzyma sie na paznokciu, nie ściera się, nie odpryskuje. naprawde polecam, niestety trudno dostepny ale i cena i jakość super. Mam 4 kolory. polecam nr.30.

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:nadal używam

Bardzo fajny lakierek :)

Lakier jest o ponad połowę tańszy od Inglota, a jakość według mnie taka sama, a nawet i lepsza :-).
Mam kolory:
- zielony
- fioletowy
- opalizujący ciemny beżowy
- delikatny pomarańczowy

Jedynie fiolet mnie trochę zawiódł, gdyż lekko smuży, ale reszta jest naprawdę świetna :)
Bez smug, dobrze się rozprowadzają. Po 2 warstwach wyglądają ślicznie.
Mogę te lakiery serdecznie polecić :)

Ilość zużytych opakowań: nadal używam

Jest świetny

Po przykrych doświadczeniach z Inglotem (niestety, po nim zaczęły kruszyć mi się moje naprawdę mocne paznokcie), znudzona Max Factorami, Sally Hansen i jeszcze innymi, zupełnie przypadkiem, poszukując jakiegoś wymyślonego kolorku trafiłam na ten lakier do paznokci. Mam wersję lekko perłową i bez perły (numerków nie pomnę). Znalazłam fajne kolorki i kupiłam za śmieszną cenę ok. 9 złotych. Jest świetny. Perłowy cudnie się rozprowadza, nie tworząc smug. Szybko wysycha (choć używam wysuszacza Quik Dri, więc nie wiem, jak zachowuje się bez niego). Jest bardzo trwały (wytrzymuje prace w ogródku, po pieleniu trzymal się tydzień!). I co najważniejsze, nie niszczy mi paznokci. Myślę, że zaprzyjaźniłam się z nim na dłużej.Używam tego produktu od: 3 miesięcy

idealny!!

Miałam ten odcien co w zgłoszeniu. Lakier jest świetny !!

+Nie robi smug
+dobrze się rozprowadza
+jedna warstwa wystarczy aby uzyskać wymarzony kolor
+nie zasycha !! wykorzystałam pierwszy raz całą buteleczkę do końca
-bardzo trwały (min.5 dni)
+nie zawiera toluenu i formaldehydu
+tani

-bardzo słabo dostępny nad czym ubolewam :( cały czas go szukam ale bez skutku.

Używam tego produktu od: pare miesięcy temu