Super hair repair balsam dry/damaged hair (Regeneracyjny balsam do włosów suchych i zniszczonych)

Rossman Super Hair Repair balsam dzięki wyjątkowej kombinacji składników wspomaga regeneracje suchych i zniszczonych włosów. Dobroczynne działanie protein pszenicy sprawia, że włosy są zadbane i bez uczucia ciężkości. Polyqaterium ułatwia rozczesywanie nie tylko suchych, ale także mokrych włosów. Dzięki zawartości wyjątkowych składników balsam wspomaga właściwą regulacje wilgotnościwłosów, zapewniając im pełen blasku wygląd.

jest ok;)

Fajny kosmetyk, po pierwsze niska cena, gęsta konsystencja, włosy po nim są gładkie, łatwo sie rozczesuja, ślicznie błyszcza, zapach ok. Polecam bo za te 3zł warto kupić i wypróbować;)(troche zmieniło sie opakowanie ale jest nadal dostepny w skpelach rossmann)

Używam tego produktu od:2 miesiace

Przyjemny

Balsam kupiłam z ciekawości, chciałam wypróbować kosmetyki Super hair repair czy rzeczywiście mają jakiś pozytywny wpływ na suche, zniszczone włosy czyli takie jak moje. Balsam jest bardzo dobry, ma gęstą konsystencję, fajnie wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie, nie obciąża włosów. Zapach średni, jak dla mnie zbyt intensywny ale na włosach nie jest tak bardzo wyczuwalny. Jedyne co mi się w nim nie podoba to opakowanie, trudno wydobyć balsam z opakowania. Podsumowując, za taką cenę produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

dobry

Mialam zniszczone, przesuszone włosy, i cos trzeba bylo z nimi zrobic.
balsam kupilam na promocji - tez pomyslalam ze nie bedzie szkoda jak pojdzie do kosza albo sie przeterminuje bo nie mam nawyku uzywania takich odzywek za kazdym razem kiedy myje glowe.poza tym odzywki obciazają mi włosy.

Zuzylam juz prawie cala butelke, zeby miec jakies zdanie.
i jeste naprawde zaskoczona.
balsam dobrze poradzil sobie z wygladzeniem, rozprostowaniem siana na glowie. konsystencja dobra, gesta, dobrze sie rozprowadza na wilgotnych wlosach, na bardzo fajny zapach.
Wlosy sa mieciutkie, zapach u mnie zbyt dlugo sie nie utrzymuje, ale wspolgra z glisskurem bez splukiwania, czy sie specjalnie blyszcza to nie wiem.
Odzywia, ale oczywiscie bez jakis oszalamiajacych efektów, ale za ta cene jakosc jest szokujaco dobra.
I nie obciaza -przynajmniej u mnie.

wyprobowac na pewno warto.Używam tego produktu od:2 m-ce

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Perełka, najprawdziwsza:)

Kupiłam zachęcona ceną, około 2 złote w promocji. Miała zastąpic biedronkową Nutrileę. Przebiła jednak i Nutrileę i wszystkie droższe codzienne odżywki, jakich używałam. Muszę jednak zaznaczyc, że nie mam obecnie bardzo zniszczonych włosów. Od odżywki wymagam podtrzymania obecnego stanu rzeczy i ochrony.

Moje włosy są miękkie, odżywka likwiduje nawet okresową szorstkośc końcówek. Nie obciąża włosów. Nadaje im ładny, długotrwały zapach. Ułatwia rozczesywanie. Wygładza. Jest bardzo wydajna, bo dobrze rozprowadza się na włosach.

Po jej nałożeniu dla wygody zakładam na głowę folię i z takim foliowym turbanem chodzę nawet pół godziny. W moim przypadku im dłużej mam na włosach odżywkę, tym lepsze są efekty, bez obciążania włosów.

Polecam serdecznie!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

jest ok

Uważam że odżywka godna polecenia.Myśle że po parokrotnym użyciu można sie wypowiedzieć. Za pierwszym razem nie widziałam żadnych rezultatów. Lecz po drugim razie zauważyłam poprawę w rozczesywaniu włosy,stały się delikatne i miękkie. Efekty widać ale trzeba jej użyćconajmniej 2 razy. Polecam

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

do niczego

Balsam po prostu beznadziejny. Plącze włosy, jest mało wydajny i cięzko go wycisnąć z opakowania. Po uzyciu włosy są w takim samym stanie jak przed. Porażka.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Muszisz go wyprobowac :)

Za taka cene to istny cud spokojnie dorownuje wielkim marka jak widac wystaczy czytac sklad bo cena nie gra nikiedy roli. Na moich wlosach zadzial naprawde dobrze.
+dobrze sie pieni
+ladnie pachnie
+dobra konsystencja
+rewelacyjny dozownik
+wlosy sa blyszczace
+dobrze sie zmywa
+cena :)
rzeczywscie jak wyczytalam w ktores recenzji przypomina serie gliskur zreszta opakowanie jest projektowane na wzor.

Używam tego produktu od:6miesiecy

Mizerny.

Kupiłam - jak większość, bo był tani i a nuż okaże się cudem za małe pieniądze. Akurat! ;)
Nakładam go zawsze po umyciu włosów szapmonem, aplikuję ten balsam i zostawiam go na chwilę-ok. 3 minut, czasami więcej, a następnie spłukuję go wodą i co zauważam na włosach? Nic. :]
Ten balsam w zasadzie nie robi nic z włosami. Po prostu. Ani ich nie odżywia, ani nie nadaje blasku, ani nie nawilża, ani nie regeneruje. Jedyne jego działanie to takie, że nieco zmiękcza włosy i odrobinę ułatwia rozczesywanie. Koniec zalet. Ponadto ma względny zapach i ładną, perlista bawę, ale na litość nie po to kupuję balsam do włosów, aby zachwycała się jego kolorem. ;) Cena i wydajność na plus.

Sumując-jest mierny i można się pokusić o wypróbowanie go, ponieważ cena do tego zachęca [3,oo zł], ale nie ma co oczekiwać skutecznego działania na włosy. Działanie takie samo jak i cena-minimalne. Niestety.

Używam tego produktu od: od ok. 4 miesięcy.

niezly

Dobra odzywka - gesta, kremowa, latwo sie naklada. Ma intensywny zapach, ktory utrzymuje sie na wlosach. Po zastosowaniu wlosy sa nieco glasze i bardziej lsniace, ale bez rewelacji. Zupelnie nie nawilza czy odzywia. Odpowiednia odzywka do normalnych wlosow. Z takich tanich odzywek polecam jednak Nutrilee z Biedronki.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

ok

kupilam go, bo...byl za niecale 2,50. uznalam, ze jak mi sie nie spodoba to zadna strata, a ze lubie zele isana...pomyslalam, ze moze dobrze by bylo przekonac sie do innych produktow rossmana...

mile zaskoczene-dziala tak samo jak drozsze produkty. czyli...srednio:)))
nie szkodzi wlosom, jakos je tam odzywia...
fajny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dla mnie słaby, ale...

ale powinien być dobry dla osób lubiących balsamy Gliss Kur, które mnie zupełnie nie odpowiadają - bo ja nie widziałam specjalnej różnicy między nimi a tym kosmetykiem. Podobnie się rozprowadzają (Super Hair jest trochę gęściejszy), podobnie mam po nich szorstkawe, ciężkie do rozczesania włosy, podobna sztywność i szczególne uczucie niedomycia. Tych wad nie ma maska z serii Super Hair i ona podoba mi się znacznie bardziej.
Dam jeszcze szansę tej odżywce w połączeniu z innym szamponem i wówczas może zmienię ocenę.
Paradoksalnie, choć zaznaczyłam opcję "Nie kupię", kupię zapewne wielokrotnie. Ale nie do włosów, a raczej do włosów, ale nie tych na głowie :p Odżywka znakomicie zastępuje wszelakie pianki i żele do golenia, świetnie ogoliło mi się na nią pachy, nogi i nawet bikini, ponieważ jest gęsta, nie spływa, zmiękcza włosy i daje poślizg maszynce. Od dawna golę włoski wlaśnie na kiepskie odżywki, a ta, dodatkowo z racji ceny, nadaje się do tego celu wspaniale :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Za taką cenę super!

Zaskoczył mnie ten balsam, ale nie zszokował. Jest bardzo dobry, ale wiadomo: to nie profesjonalny balsam regeneracyjny, więc cudów nie zdziała. Uważam, że nie ustępuje wielu innym balsamom, które kosztują 6-8 zł, ale przy których płaci się również za markę. PLUSY: cena; pojemność; coś, co określam jako luksusowy zapach (jak w drogich kosmetykach); wydajność (ale bywało lepiej); opakowanie - poręczne, wzorowane na opakowaniach Gliss Kur; po użyciu włosy są miękkie, znormalizowane, łatwo się rozczesują. MINUSY: dosyć gęsty (w sumie to PLUS), ale przez to było mi trudno go rozprowadzić (traci na tym wydajność); dla cierpliwych - do trzymania na włosach dłuższą chwilę, aby dobrze zadziałał. PODSUMOWUJĄC: dobry produkt, ale wiadomo - cudów nie zdziała, bo bardzo zniszczone włosy wymagają profesjonalnych kosmetyków i maseczek.

EDYCJA: Po ostatnim farbowaniu mam bardzo przesuszone włosy. Wypróbowałam już kilku balsamów różnych firm (w przedziale do 10 zł). W chwili zwątpienia, że cokolwiek mi pomoże, powróciłam do tego balsamu i potwierdza się, że to bardzo dobry produkt. Pomógł mi od razu, ale trzymam go na włosach najczęściej 15-25 minut.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego