Miód+Mleko, Pielęgnacyjny krem do rąk

Miód+Mleko, Pielęgnacyjny krem do rąk

Silnie nawilżajacy krem o słodkim zapachu natychmiastowo pielęgnuje szorstkie i popękane dłonie oraz paznokcie. Intensywnie odżywia i regeneruje, chroni skórę dłoni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (wiatrem, mrozem, chlorowaną wodą). Łatwo się wchłania nie pozostawiajšc tłustej warstwy.

ostatecznie...

kupiłam go za nie całe 4 zł. Ładnie pachnie i... nawet sprawdza się, pod warunkiem, że mamy go ciągle przy sobie i go używamy. Choć z drugiej strony częste używanie tego kremu sprawia, że nawilża to także powoduje dyskomfort. Ostatecznie można go kupić, nawet się sprawdza.

Ilość zużytych opakowań: 1 cały czas

oj, kiepsko

Produkt ogólnie nie nawilża dłoni. Może troszeczkę tylko, ale miałam dużo lepszych produktów!
Kupiłam chyba tylko dlatego, że była jakaś promocja.
Zapach taki średni... ja tu miodu i mleka nie wyczuwam kompletnie.

Używam tego produktu od: bardzo dawna

miód i mleko? chyba skwaśniałe

Kupiłam... sama nie wiem po co i dlaczego.
Z dość dziwnej palety zapachów wybrałam miód. Mając nadzieję, że miodem będzie pachniał.

- nieokreślony zapach, drażniący już po drugim użyciu
- nawilżenie? a gdzie? bo na pewno nie na dłoni.
- lepki, trudno się wchłania, zostawia obleśną powłokę

Nie dotrwałam do końca tubki, oddałam Mamie, która (!) była zadowolona.

Używam tego produktu od: rok temu

Botoksu zastosowania

Ładnie pachnie ...

Jak na połączenie miodu z mlekiem, to marnie nawilża. Za to zapach ma bardzo ładny. Ale jak na krem do rąk, to ciut za mało.
Jeśli ktoś ma rzeczywiście suche dłonie, nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

tragedia

Mając w zimie popękane od mrozu ręce, szukałam dobrego kosmetyku dla nich.
Niestety krem Soraya "Miód i Mleko" to jakaś kpina. Opis nawet w małej części nie odzwierciedlił działania kosmetyku.
Wygładza i nawilża ręce jedynie na moment, po kilkunastu minutach dłonie znowu przybierają wygląd sprzed kremowania... Ponadto suszą się jeszcze bardziej!
Zdecydowanie nie polecam tego kremu, na następną zimę na pewno wybiorę coś bardziej godnego zaufania.

Ilość zużytych opakowań: 1 (do połowy)

paskudztwo!

kupilam w pospiechu, skusil mnie opis dzialania i "miod i mleko". mam ostatnio okropnie wysuszone dlonie, az sie marszcza (!!!!) i liczylam na jakis ratunek.
zawiodlam sie, niestety, poniewaz:
-kosmetyk ma przyjemny zapach (to na plus)
-latwo sie rozprowadza i dosc szybko wchlania
-KROTKOTRWALE nawilza i wygladza
-po bardzo krotkim czasie, skora jest SUCHA i trzeba ja ponownie kremowac
to dwudziestoczterogodzinne dzialanie to jakas kpina.
koncze to opakowanie i szukam czegos, co doprowadzi moje dlonie do porzadku!

26 IV-nie wymeczylam nawet jednej tubki. mimo, ze podobno jest to kosmetyk do dloni "szorstkich i popekanych" (a moje pekaja od chlodu), to on robi im zwyczajnie krzywde-nie koi, a zaognia: moje rece robia sie bardzo czerwone, piekace, pojawia sie wysypka.
trzymam sie jak najdalej!

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:jedno

kiepski

Bardzo kiepściutki krem do rąk. Nie uelastycznia skóry, efekt nawilżenia bardzo krótkotrwały, już po chwili czuję ściągnięcie. Nie działa na paznokcie ani na skórki, nie odżywia skóry.

jestem zadowolona

Zaskoczyły mnie te opinie, bo tyle kremów ile wypróbowałam to mało który potrafił mnie zadowolić. Kupiłam go żeby nosić go przy sobie. Zwłacza zimą jak mi sie zdarzyło przed wyjsciem z domu nie posmarować dłoni, w ciągu dnia skóra dosłownie zaczynała pękać i w tym kremie znalazłam ratunek. Ale co dla mnie jest najważniejsze to to, że mnie nie uczulił, bo niestety, zdecydowana większośc nabytych kremów do rąk lądowała u mamy albo w koszu na śmieci, bo ja dostałam wysypki.

Używam tego produktu od: około miesiąca

okropny krem

W ogóle nie działa. Nawet minimalnie nie nawilża skóry. Chwile po posmarowaniu nim rak, skora znowu jest sucha i ściągnięta. Najgorszy krem jaki miałam!

Używam tego produktu od:meisiac

nie jest znowu taki zły!

Nie mam pojęcia, dlaczego aż tak negatywnie został oceniony. Jasne, cudów to on nie robi, ale zły też nie jest. Przy regularnym używaniu dobrze nawilża i pielęgnuje. Na początku zimy miałam okropnie szorstkie ręce (wiatr+deszcz ze śniegiem itp.). Fakt, krem nie pomógł mi od razu po pierwszym użyciu, ale przy regularnym stosowaniu w końcu miałam z powrotem gładkie dłonie. I do tego znośnie pachnie:)

Używam tego produktu od:2 miesięcy

średniak

Nie pielęgnuje, nie odżywia, nie regeneruje, nie chroni skóry dłoni. Z pewnością nie można powiedzieć, że jest to krem pielęgnacyjny. Na pewno nie jest to krem na zimę. Efekt gładkich, nawilżonych rąk tylko przez krótką chwilę, w dłuższej perspektywie nie robi nic. Miałam wrażenie, że po użyciu moje dłonie były jeszcze bardziej suche, szorstkie, spierzchnięte. Zapach przyjemny, nowe opakowanie ładne.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Zawiodłam się

Plusy tylko za ładny zapach i chwilowe nawilżenie.
No właśnie, tylko CHWILOWE...
Nawet, kiedy kremu nałożyłam więcej i tam po chwili wchłoną się, a moje dłonie były jeszcze bardziej szorstkie i suche jak przed jego aplikacją :/

Wykorzystałam go, mieszając z oliwką i tym smarowałam dłonie, było ok!