Soraya, Body Lifting, Wyszczuplający balsam do ciała

Soraya, Body Lifting, Wyszczuplający balsam do ciała

Zawiera unikalne połączenie substancji aktywnych Contur Shape, które wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrniają i wygładzają skórę. Zapobiegają gromadzeniu się zbędnej tkanki szczególnie w okolicach ud, bioder, brzucha, ramion. Kompleks trzech roślin: dziki bez czarny, werbena pospolita oraz jambłusznik goździkowaty ma działanie wspomagające drenaż limfatyczny oraz eliminujące zatrzymywanie wody na poziomie tkanek. Posiada silne działanie przeciwzapalne oraz przeciwobrzękowe. Wyciąg z guarany uelastycznia, stymuluje mikrokrążenie, dzięki czemu skóra staje się odżywiona, zdolna do szybkiej regeneracji, napięta i elastyczna, następuje przyspieszenie procesu lipolizy, czyli spalania tłuszczu.

ujdzie

No,według producenta powyższy balsam modeluje sylwetkę, wyszczupla i ujędrnia,a efekty są widoczne już po 3 tygodniach. Niestety do tego 3 tygodnia nie dobrnęłam,bo mi się skończył. 1 opakowanie produktu wystarczyło zaledwie na 2 tygodnie chociaż smarowałam nim jedynie uda + pośladki ( no,ale zgodnie z zaleceniami prod. 2 razy dziennie).Efekty? Mało widoczne.Owszem jest jakieś niewielkie ujędrnienie, skórka napięta przez pewnien czas,nawilżona i miła w dotyku.Wyszczuplenie to chyba raczej ściema,żadnych zmian najmniejszych na tym polu nie odnotowałam. Redukcji pomarańczowej skórki też.Przyjemne jest lekkie uczucie chłodzenia,które daje po aplikacji,ale to czyni większość ujędrniaczy, antycellulitowców, etc.Szybko się wchłania,to fakt.Zapach nienachalny,przyjemny nawet.
Generalnie dość dobry produkt i tani do tego,ale nie wiem czy znów sięgnę,zobaczymy.

Używam tego produktu od:2 tygodni

super

ten balsam jest super.:)
ładny zapach
szybko wchłaniająca sie konsystencja
zauważyłam wyszczuplenie, a może poprostu podniesienie..hm..redukcja cellulitu jest średnia, ale zaden inny produkt tego rodzaju mi ni epomógł, najskuteczniejsze są jednak ćwiczenia..
Skóra jest delikatna.
Najlepiej stosowac po pilingu.
Średnio wydajny. hm mi wystarcza max na 3 tygodnie ale używam go tylko na konkretna partię ciała, wiec słabo jak na same nózki.
ale godny poleceniaUżywam tego produktu od:od roku niesystematycznie

nie ujędrnia, ale jest ok

Liczyłam na działanie ujędrniające i wspomagające likwidację cellulitu - takiego działania balsam niestety nie posiada. Ale nieźle nawilża i ogólnie jest całkiem przyjemny w stosowaniu. Może być.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

milutki;)

wiadomo że nie należy zostawiać wyszczuplania samemu balsamowi ale jeśli mogę to polecam ten kosmetyk;) skóra jest jedwabista i gładziutka ładnie ujędrniona i nawilżona;) zauważyłam jej poprawę po stosowaniu jest teraz naprawdę bardziej jędrna! przyjemny delikatny zapach i umiarkowanie gęsta konsystencja jednak troszkę za małe opakowanie i trzaba biec znow do sklepu ale warto bo cena nie jest wysoka jak na takie efekty;)

Używam tego produktu od:miesiąca

dobry jako balsam odżywczy

Kupując go liczyłam na ujędrnienie, ewentualnie zmniejszenie (i tak minimalnego) cellulitu, jaki mi przypadł w udziale. Wyszczuplenia nie potrzebuję. Niestety odnotowałam prawie całkowity brak takowych efektów. Skóra jest troszeczkę lepiej napięta, ale to marny efekt po zużyciu dwóch opakowań.
Nie licząc tego, że nie spełnia podstawowych obietnic producenta, balsam jest dobry. Przede wszystkim podoba mi się w nim gęsta, treściwa konsystencja, która sprawia, że skóra jest nawilżona i odżywiona. Balsam świetnie nadaje się na zimę.
Zapach jest neutralny i bardzo słaby.
Wydajność raczej przeciętna - opakowanie wystarcza mi na ok. półtora do dwóch tygodni (używam raz dziennie na całe ciało).

Używam tego produktu od: prawie dwóch miesięcy

robi co może

Ogólnie chwalę ten produkt, ale wszystko przy założeniu, że żaden balsam nie jest w stanie wyszczuplić ciała ;)
Bardzo miła konsystencja i zapach, szybko się wchłania.
Dobrze napina i wygładza skórę, ujędrnia.
Nie daje uczucia tępej skóry, na którą trudno potem naciągnąć rajstopy (zdarza się to przy innych kosmetykach tego rodzaju, przy tym - nie).

Używam tego produktu od: 2 miesiące (nieregularnie)
Ilość zużytych opakowań: 1. opakowanie

wygladza

Do zakupu tego produktu zachecilo mnie opakowanie.Ladne,estetyczne i do tego w rozowym kolorze.Co do zawarotosci jestem juz mniej entuzjastyczna.Bo co prawda balsam ten wygladza,przyjemnie pachnie,niezle nawilza,ale jest bardzo malo wydajny-szybko sie skonczyl przy nawet niezbyt regularnym stosowaniu.Jednak uwazam,ze za tak niewielkie pieniadze wart wyprowania mimo,iz wyszczuplenia raczej trudno oczekiwac.

Używam tego produktu od:miesiaca

nie jest źle

To kolejny balsam na mojej długiej drodze poszukiwań czegoś co da efekt wygładzonej, aksamitnej skóry. Na efekt wyszczuplenia nigdy nie liczę bo ilość sportu jaką uprawiam po prostu wyklucza przytycie. Dlatego nie wiem, czy coś faktycznie wyszczupla. Balsam jest gęsty, ale fajnie sie wchłania, skóra jest po nim jakby zwarta, może trochę aksamitna, myślę, że można mówić o pewnego rodzaju liftingu, ale efekt utrzymuje się krótko. Stosowałam na całe ciało przez dwa tygodnie i tu minusik - skończył się. Zapach nie drażni, ale też nie zapada w serce. Nie wiem, czy kupię jeszcze kiedyś, raczej zajmę się poszukiwaniami zastępcy sublimlifta, którego w mojej okolicy juz nigdzie nie ma...

Używam tego produktu od:2 tygodnie sierpnia

Jestem zachwycona!

Kolejne przypadkowe odkrycie - lubię testować nowe produkty, choć z zasady nie wierzę w obetnice producenta ;) A tu miła niespodzianka - stan skóry na udach uległ znacznej poprawie, zwłaszcza jej napięcie (chyba nawet trochę uporałam się z cellulitem), "zgubiłam" też 1 cm z górnej partii ud :) Do tego świetna cena - w Auchanie 9,99. Myslę, że będę uzywała go bardzo długo :D
Jedyną wadą jest mała wydajność (jedno opakowanie wystarczyło mi na 2 tygodnie smarowania na same łydki i uda). No i początkowo balsam może wydawać się ciężki i nie do wsmarowania, lecz nie pozostawia skóry lepiącej.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca