Nivea Deodorant, Balance Stick (Dezodorant w sztyfcie)

Nivea Deodorant, Balance Stick (Dezodorant w sztyfcie)

Deo Balance w sztyfcie zapewnia uczucie jedwabistej gładkości skóry (zawiera ekstrakt z jedwabiu), a orzeźwiający zapach pobudza zmysły. Wyjątkowa formuła została opracowana tak, by zredukować pozostawianie śladow na skórze. Jest połączeniem delikatnej pielęgnacji i skutecznej ochrony. Nie zawiara alkoholu, barwników i konserwantów. Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

Cena: ok. 10zł/ 40ml

Średniak

Ochrona przed poceniem średnia, cena w normie, produkt całkiem wydajny ale co z tego skoro brudzi ubrania (nieważne ile się czeka i tak brudzi). Nadaje się do użytku wyłącznie w przypadku noszenia górnych części garderoby w białym kolorze. Inaczej pozostawia brzydkie białe ślady. Dlatego tylko 3 gwiazdki,

Używam tego produktu od:ponad 2 lat

nie działa!

kupiłam, bo potrzebowałam czegoś po depilacji.. ale co mi po nim, jak nie działa? chyba tylko komfort psychiczny.. na 1 gwiazdkę zasługuje może zapach i brak podrażnień po depilacji.. ale co z tego, skoro nie działa? trzymajcie się od niego z daleka, nie warto.

Używam tego produktu od: jakiegoś roku go męczę
Ilość zużytych opakowań:może pół najwyżej

Beznadziejny

Dezodorany przyjemnie pachnie i plami ubrań. Niestety to jedyna jego zaleta, bo nie spełnia swojej podstawowej funkcji - nie chroni przed poceniem. Po paru godzinach całkowicie przestaje działać. Dla mnie jest za słaby i na pewno nie kupię go ponownie.
Dobry dla kogoś, kto nie ma problemów z poceniem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

dobry kosmetyk

kupiłam żeby wyprobować jeszcze nie spotkałam swojego ideału ale ten był jednym z lepszych jakie spotkałam na swojej drodze. na w-f- ie sprawdzał się przyzwoicie jego delikatny zapach nie drażnił i przy perfumach np. oceniam go na 4+

Używam tego produktu od:6 mies.
Ilość zużytych opakowań : 1

czwóreczka

Lubie balance ze względu na zapahc, nie było roll ona, to kupiłam sztyft.

+dobrze chroni
+sliczny zapach
+nie podraznia po goleniu

- brudzi ubrania
- ciezko wydobyć koncówke zawartości

Używam tego produktu od: przez dwa mieisace

Ok. :)

Dla mnie bardzo dobry..ładny zapach i sprawdza się . dodatkowo pozostawia skórę gładką i bez podrażnień nawet do depilacji. W sumie ja pocę sie bardzo mało i dla mnie on jest idealny, ma ładny zapach, poręczne opakowanie i starcza na długo przy codziennym stosowaniu (wiadomo ;p).
Wiadomo..zawsze molby byc lepszy dla wymagajacych ale dla mnie jest ok.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Może byc

Pachnie nawet ladnie, chociaz po jakims czasie ten zapach wydaje mi sie nieladny. Ma poreczne opakowanie, ale nie chroni do konca i pozostawia biale slady na ubraniu :/

Używam tego produktu od:jakis czas

nie najgorszy ale

ladnie pachnie ale w przypadku antyperspirantow to nie wystarcza. Nie uwazam ze poce sie az tak bardzo ale ten produkt sobie nei radzi;/ a szkoda bo zapach ma ładny.

Testowalam ostatnio antyperspiranty i Nivea ma u mnie 2 miejsce po Rexonie.

Nie

Zawsze uważałam dezodoranty z Nivea za dobre, niestety ten mnie zawiódł. Owszem ładnie pachnie, nie pozostawia zbyt dużych śladów na ubraniach, ale nie trzyma potu, co jest dla mnie najważniejsze.
No cóż, może na innych działa, ale nie na mnie;/Używam tego produktu od:??
Ilość zużytych opakowań:jedno

I tak i nie

Nie zawiódł mnie jako antyperspirant, dobrze chroni, ładnie pachnie, jest bardzo wydajny i ma miłą konsystencję. Za to ślady, jakie zostawia, dyskwalifikują go u mnie. Bogu dzięki nie poniszczył mi ubrań, ale to chyba nie o to tu chodzi. Nie kupię go więcej, choć tak jak powiedziałam - obiektywnie jest dość dobry. Wolę jednak nie uprawiać akrobacji codziennie rano przy ubieraniu.

dobry, ale brudzi ubrania

Całkiem przyzwoity antyperspirant. Kupiłam go w wakacje kiedy panowały te niemiłosierne upały.
Jako ochrona przed potem i niemiłym zapachem sprawdził się u mnie w 100%. Bardzo przyjemnie pachnie i to ten zapach czułam przez cały dzień. Sztyft nie jest twardy więc jego aplikacja jest bardzo łatwa. Tak jak obiecuje producent jest łagodny dla skóry. Często zdarzało mi się go używać zaraz po goleniu i nie wywoływał żadnych podrażnień.
Niestety ma jedną wadę - brudzi ubrania. Przy zakładaniu ciemnej bluzki nie było możliwości by jej nie pobrudzić. Zawsze musiałam się dokładnie obejrzeć czy przypadkiem nie ma gdzieś białych smug. Na jednej zostawił tak skuteczne ślady, że już ich nie mogę odeprać. Również pod pachami są na ubraniach białe ślady i odbarwienia. Dlatego nie wiem czy go jeszcze kupię mimo, że z zadania ochrony wywiązuje się bardzo dobrze.
Acha i jest bardzo wydajny bo mi starczył na jakieś 3-4 miesiące.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

ok :)

Bardzo dobry. Jako jeden z niewielu nie zostawia mi śladów na ubraniu. Świezo pachnie, ma przyjemną kremowa konsystencję, nie schnie i ogólnie godny polecenia. Oczywiście 100% chrni przed potem i nie przyjemnym zapachem!

Używam tego produktu od: dawno