Inglot, Sleeks Lip Gloss

Inglot, Sleeks Lip Gloss

Błyszczyk ma dość luźną konsystencję, nie skleja ust, no i jak nazwa wskazuje zawiera iskrzące drobinki, które efektownie mienią się na ustach. Witamina E zapewnia efekt gładkich i odżywionych warg.

Porządny

Kolor - nudziakowy beż jeden z lepszych odcieni jakie znam jeśli chodzi o błyszczyki. Zapach mi bardzo odpowiada, delikatny, nienachalny. Opakowanie też- malutkie i o dziwo nie wylewa się ten błyszczyk z niego przy wprowadzaniu aplikatora ( błyszczyk jest po prostu rzadki) . Ładnie się rozprowadza. Tylko trwałość...tu niestety nie jest za dobrze -schodzi bardzo szybko. Jest to błyszczyk, wiem, ale w tej półce cenowej są te gęstsze, które utrzymują się nieco dłużej.

Dobry

Posiadam kolo 025-brudny, łososiowy, beżowy róż

Błyszczyk ten poleciła mi moja makijażystka w dniu ślubu. Oczy miałam mocno zaznaczone,mocne konturowanie twarzy a więc do ust poleciła mi coś lekkiego, nie wybijającego się i nie gryzącego z całym lookiem.
Błyszczyk ten ma lekką, nie klejącą konsystencję, tworzy na ustach efekt mokrej tafli z transparentnym kolorem. Bardzo twarzowy i idealny w stylizacjach, gdzie to nie usta grają pierwsze skrzypce.
Dość trwały (jak to błyszczyk-wymaga poprawek), nie wysusza ust, nie skleja ich i wygląda naturalnie.
Jestem na tak

ladny polysk

blyszczyk mial drobne drobiny i nadawal ladny polysk, opakowanie takie sobie, smak taki sobie, trwalosc niska, nie pielegnowal ust, po jakims czasie robil sie konsystencji wody

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Inglot swatche sypkie cienie

średni

+ ładna gama kolorów
+ zapach
+konsystencja

-nietrwały
-zjada sie nierównomiernie

Miałam dwa kolory jeden czerwono-koralowy oraz neutralny róż, ten drugi zdecydowanie lepiej wyglądał na ustach i jego moge polecić,niestety numerów nie pamiętam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zakochałam się :)

Bardzo długo używałam błyszczyków, po jakimś czasie przerzuciłam się na szminki, ale niedawno kupiłam sobie właśnie ten produkt i absolutnie tego nie żałuję :)
Ufam Inglotowi, nigdy się nie zawiodłam i tym razem również jestem bardzo zadowolona.

PLUSY:
- posiadam odcień 101- piękny róż, zakochałam się w nim od pierwszego \'nałożenia\' :D
- nie błyszczy się przesadnie
- dobrze się nakłada
- I PACHNIE, o matko.. jak on pachnie! każda z moich koleżanek porównuje go do czegoś innego :D pachnie bardzo słodko, ślicznie, cudownie... jak lody?
- nawilża
- nie czuć go na ustach
- ładne, estetyczne opakowanie

MINUSY:
- nie jest trwały :(
- szybko się zjada
- nie jest wydajny

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Bardzo dobry

To bardzo dobry produkt, jestem zadowolona z zakupu, jednak więcej go nie kupię, bo ten długi aplikator nie ejst niestety zbyt poręczny, a poza tym znam jednak jeszcze lepsze błyszczyki. Mam kolor nr 107 - róż bez drobinek. Jest dość jaskrawy, trochę nie trafiłam z kolorem, a nie jestem przyzwyczajona do mocnego makijażu. Dlatego zwykle nakładam niewielką ilość i też osiągam bardzo ciekawy efekt. Błyszczyk ma dość mocny, słodki posmak, ale nie drażni mnie. Trwałość nie jest najgorsza jak na błyszczyk. Z ust schodzi równimiernie. Ogólnie udany produkt, jednak długi aplikator utrudnia nakładanie.

Jeden z lepszych błyszczyków jakie miałam

Mam odcień 100 - delikatna brzoskwinka
+piękny zapach
+wygodny aplikator
+zero smaku
+nie zbiera się w postaci białych placków
+jak na błyszczyk calkiem długo się utrzymuje
+brak w nim nachalnego brokatu migrującego po twarzy
+nie jest lepki
+nie pdokreśla suchych skórek, delikatnie nawilża usta
+fajnie wspołgra nałożony na pomadkę
+ma fajne skromne opakowanie
+cena 19 zł - całkiem ok :)

Minusów brak :)

Używam tego produktu od: lutego 2014
Ilość zużytych opakowań: uzytkuję cały czas tę samą sztukę ;)

Moje ostatnie odkrycie

Kupiłam jakiś miesiąc temu kolor nr 101 iii jestem bardzo zadowolona :)

+ świeży, naturalny kolor
+ delikatnie podkreśla usta, nadaje się idealnie do codziennego użytkowania
+ nie klei się, ma dość rzadką konsystencję

- nie trzyma się zbyt długo na ustach (wydaje mi się, że to właśnie przez konsystencję, która dla mnie akurat jest taka, jaka być powinna :) )

Dobry błyszczyk

Przede wszystkim się nie klei co jest dla mnie ogromnym plusem. Nie lubię tych lepiących się mazideł, do których przyczepia się wszystko.

Miałam nr 32 - pięknie pachnący, neutralny kolorek.

Drobinki były delikatne, nie jak to często bywa duże i tandetnie wyglądające.

Opakowanie bardzo poręczne.

Z trwałością bywało różnie, ale generalnie nie powala i za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Przyjemny produkt. Bardzo naturalny efekt. Doskonały na dzień.

Fajny produkt

Posiadam błyszczyk Sleeks cream 103- w kolorze pięknej czerwieni. Bezdrobinkowy, jednolity kolor.

Plusy:
+piękny kolor
+przyjemny zapach
+nawilża
+nie skleja
+można regulować intensywność koloru- jedna warstwa jest delikatniejsza, dwie to już naprawdę "mocne" krycie
+baaardzo wydajny

-mógłby być tańszy,
-DUŻY MINUS- wolałabym mocniejszą pigmentację :(
za to odejmuję gwiazdkę

Wciąż szukam mojej czerwieni...

dobry jak na Inglota przystało

Błyszczyk dostałam w prezencie w kolorze czerwonym, z podtekstem, że mogłabym znów powrócić do tego pięknego koloru na ustach. I z takimi produktami wraca się chętniej :)
Posiadam nr 93, czerwień raczej podkreślająca kolor ust, raczej na codzień niż na wieczór.
Po otwarciu - piękny zapach. Kokos z domieszką czegoś?
Błyszczyk nie wylewa się poza kontur ust, jest gęstszy, ale bardzo dobrze się rozprowadza.
Usta są miękkie i nawilżone zaraz po aplikacji.
Podpasował również mojej siostrze :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (przez 2 miesiące było zachomikowane w nie mojej torebce ;) )

godny polecenia

Fajny produkt za niewielkie pieniądze. Mam kolor 90, bezdrobinkowy. Piękny kolor, idealny na co dzień, jest lekki, nie klei się. Delikatny minus za trwałość- znika po około 1,5h, ale tak to już jest z błyszczykami o lekkiej konsystencji, więc tego się nie czepiam.

Polubiliśmy się na tyle, że chętnie kupiłabym jeszcze jakiś kolor.

Polecam dla osób które szukają lekkiego, nie sklejającego ust błyszczyka bo faktycznie nie czuć, że ma się coś na ustach.
Po użyciu usta są nawilżone, zostaje na nich przyjemna warstwa.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1, 5,5ml