Żel regenerujący `Aloes` (Aloe vera)

Żel regenerujący `Aloes` (Aloe vera)

Regenerujący żel aloesowy na skórę twarzy i szyi. Delikatny żel wzbogacony specjalnym kompleksem fosfolipidowym z wyciągiem z aloesu. Działa nawilżająco, a także zapewnia efekt regenerująco - odżywczy. Zawarty w żelu wyciąg z aloesu poprawia ukrwienie skóry i tym samym lepsze odżywienie tkanek.

Żel przeznaczony szczególnie do cery wrażliwej, zwiotczałej.

od czasu do czasu...

To raczej nie jest specyfik do codzinnej pielęgnacji, sprawdza się natomiast dobrze do zadań specjalnych (zależnych chyba tylko od fantazji użytkownika) - ja stosowałam go jako "maseczkę nawilżającą" - zawsze wtedy, gdy skóra wołała pić i potrzebowała delikatnej regeneracji.
Podoba mi sie konsystencja - lekka, żelowa własnie. i błyskawiczne wchłanianie.
Minusem jest dla mnie to, że ma tendencję do pozostawiania na skórze lepkiej warstewki i w związku z tym trudności w nakładaniu na niego makijażu (to moim zdaniem znacznie obniża walory produktu).

Podsumowując - tani (i delikatny) ratunek dla wysuszonej skóry.

Używam tego produktu od: czasu do czasu

Kojący

Z czystej ciekawości kupiłam ten żel regenerujący i tak mi przypadł do gustu że mam już trzecie opakowanie.
Zel ma przyjemną konsystencję i miły zapach. Bardzo łatwo się wchłania. Mam wrażliwą cerę mieszaną, w niektórych partiach bardzo przesuszoną. Z zaskoczeniem stwierdziłam po tygodniu użytkowania że żel nawilża moją skórę lepiej niż ostatnio przeze mnie używany krem Iwostinu.
Co do właściwości regenerujących to napewno sprzyja odbudowie naskórka, choć nie ma jakiś szczególnie widocznych zmian. Ale skóra po nim czuje się odświeżona. Ma właściwości kojące, zwłaszcza w przypadku podrażnień. No i daje bardzo miłe uczucie chłodu po zaaplikowaniu.

Oprócz aloesowego dostępny jest również żel z żen-szeniem. Używałam i jednego i drugiego- różnią się jedynie zapachem i lekko kolorytem. Diałanie jest takie same.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

aloesowe nic

dobrze się wchłania i jest bardzo wydajny. nie podraznia, lagodny. niestety działanie tez łagodne, znikome w zasadzie. nawilża-raczej nie . regeneracja-b e z e d u r a! kupując go chciałam żeby łagodził (w końcu z aloesem), ale i tego nie robi, bo moja umeczona, tłusta cera, po nocy z kosmetykiem, jest jeszcze bardziej umęczona (tj. ranki się rozrastają, a niespodzianki nie znikają nawet o nanomilimetr :( )
w sumie ciężko zarzucić mu jakies większe przestępstwa, ale jak dla mnie dziąłnie niewidoczne. dla osób z cerą bezproblemową, które lubią delikatne, naturalne kosmetyki.

Ilość zużytych opakowań: trochę

Manicure - marynarskie paski

świetny!

mam mieszana i wrażliwą cere i nienawidze kremów!ten żel jest dla mnie doskonały,super sie wchłania nie zostawiając uczucia lepkości,pozatym nawilża skórę,przyjemnie pachnie,buzia jest gladka nawilżona,oraz ukojona.naprawde warto spróbować,zwłaszcza za tą cenę- 5,30 pln w Rossmanie.

Używam tego produktu od:m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1