Rimmel, Cool Shine Lipstick

Rimmel, Cool Shine Lipstick

Pomadka Cool Shine Lipstick jest nowością w tym sektorze, gdyż w odróżnieniu od innych pomadek, mających w swoim składzie przede wszystkim woski i oleje, nie zawiera ich prawie wcale za to zawiera w 25 % wodę, co zapobiega blaknięciu koloru i przede wszystkim po zastosowaniu daje wrażenie ust jakby skąpanych w chłodnej, mineralnej wodzie. Daje niesamowite uczucie świeżosci.
Dostępna w 11 soczystych kolorach, zawiera drobinki brokatu (nie przeszkadzają), podkreślajace efekt "mokrych" ust.

Cena 6,99 Euro/ 3g

nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak beznadziejnej pomadki nigdy nie miałam: wysusza usta, roluje się, szybko się zmywa. Kolorystyka też bez szału. Nie jest to odosobniona opinia- pomadkę zakupiła też moja mama i jej pogląd jest identyczny.Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: w zasadzie to nie da się jej używać-mam ją od ok. roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Fajne uczucie świeżości, ładne drobinki.

Mam 2 szminki z tej serii - 024 Spritz i 064 Drench. Gerenarlnie rzecz biorąc nie są to moje kolory, na ustach wygladają dużo delikatniej, niż myślałam. Mają delikatne, ładne drobinki, które po nałożeniu szminki wyglądają ciekawie i przejrzyście. Potwierdzam ciekawy efekt nawilżenia - naprawdę czuć ciekawy chłodek, przy każdym zaciśnięciu ust. :) Szminkę dobrze się rozprowadza, jest gładka, mokra i fajnie nawilża usta. Ma dość chemiczny i drażniący smak... Nie jest to mój hit, daję więc 3 gwiazdki, bo jest ok. Taka sobie szminka do używania od czasu do czasu.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie dwóch.

Ok :) Mocna 3 :))

Hę,
generalnie nie tego szukałam, choć spodobał mi się kolorek :) i wybrałam LIVELY - bardzo naturalny
Fajnie kryje
Może trochę mrozi (nie jestem pewna) - śmieszne uczucie :)
Poza tym, smakuje także i mojemy facetowi - co nigdy nie miało jeszcze miejsca :))))))
Ale, niestety szybko zchodzi :((((

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:nadal 1

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

naciągnięte 3gwiazdki:(

Nie zachwyciła mnie ta szminka.Mam jeden z wściekłych różów,nie pamiętam nazwy.Nakłada się ją średnio,nawilża bardzo przeciętnie.Moim zdaniem te ok.22zł to za duzo jak za takie coś.Już lepsza i tańsza jest rich moisture.Może przez sekunde przy malowaniu poczułam jakby lekki chłód,ale mogło mi sie wydawać.Taka sobie.

Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:nadal1

niestety, rozczarowałam się..

Pomadkę dostałam tydzień temu od uczennicy wdzięcznej za dobre przygotowanie do dużego sprawdzianu :) i dobrze - bo sama bym jej raczej nie kupiła.. mój odcień to Shine On. może zacznę od gamy kolorów.. z ciekawości obejrzałam w Rossmanie wszystkie - i jest wyjątkowo nietrafiona... dwa nieciekawe ciepłe brąziki, dwie sympatyczne czerwienie.. a reszta "wściekła"! strasznie ostre czerwienie i przesłodzone róże.. to raz. dwa - nieładny zapach. pachnie jak jakaś stara, przeterminowana pomadka. sama nieprzyjemna chemia. inne szminki Rimmela pachniały bardzo ładnie, ta jedna im się nie udała. węższy sztyft - trzeba będzie ostrożniej malować, bo większe ryzyko złamania. jakiegoś odczuwalnego nawilżenia nie odnotowałam. jedyne plusy - te "wściekłe" kolory (jak wszystkie) są transparentne, a ja bardzo lubię przejrzyste pomadki. no i drobinki: na sztyfcie wyglądają jak wielki tandetny brokat - byłam przerażona. ale na razie na ustach mi wychodziły dyskretne iskierki.

Używam tego produktu od: tygodnia