Skindividual Night Cream (Krem na noc)

Skindividual Night Cream (Krem na noc)

Dzięki Dermo-Adapt i kompleksowi ceramidowemu stymuluje odnowę komórkową w czasie snu, działając w głębszych warstwach skóry. Wygładza drobne zmarszczki, ujędrnia skórę i przywraca jej blask. Wzbogacony unikalnym zapachem o działaniu relaksującym.

Skład: aqua, hydrogenated polyisobutene, glycerin, cyclopentasiloxane, ppg-15 stearyl ether, cetyl alcohol, dimethicone, glyceryl stearate, butyrospermum parkii, peg-40 stearate, sodium acrylate/acryloyldimethyl taurate copolymer, xylitylglucoside, petrolatum, octadecenedioic acid, isohexadecane, anhydroxylitol, tocopheryl acetate, parfum, sodium lauroyl lactylate, methylparaben, sorbitan stearate, imidazolidinyl urea, polysorbate 80, propylparaben, xylitol, vaccinium vitis-idaea, disodium edta, sorbitan oleate, xanthan gum, ceramide 3, phenoxyethanol, phytosphingosine, cholesterol, ceramide 6 ii, carbomer, chondrus crispus, glucose, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, bht, ceramide 1.

Cena : 79zł / 50ml

WOW!

Bardzo dobry krem. Mam cerę mieszaną z przewagą suchej i wrażliwej. Naprawdę jest bardzo mało kremów które się na mojej buzi sprawdzają, a ten jest idealny. Moja skóra jest po nim doskonale nawilżona, gładka, nie błyszczy w strefie T, nie zapycha porów, rano jest rozświetlona i wypoczęta, i do tego ten relaksujący zapach:), nawet mój chłopak nie mógł się powstrzymać i mi go podbierał:) Jedyny minus to cena, ale ja kupowałam go zawsze w promocji:) Polecam dla cer suchych i problematycznych.

Używam tego produktu od:5 m-cy

świetny!

Zaznam na początku, że mam bardzo tłustą cerę z rozszerzonymi porami i niezwykle ciężko dobrać mi krem na noc. Chciałabym używać już "silniej" działających kremów, ale niestety najczęściej okazują się za ciężkie i za tłuste.
Krem Skindividual okazał się strzałem w dziesiątkę! Choć ma gęstą konsystencję, szybko się wchłania, pozostawiając twarz przyjemnie miękką, bez efektu tłustego połysku.
Rano skóra jest wypoczęta, zregenerowana, zrelaksowana, wygląda na gładszą, koloryt jest bardziej jednolity. Nie budzę się z tłustym czołem i nosem, co dotychczas było moją zmorą. Krem ma również piękny zapach, który działa łagodząco i relaksująco.
Co do działania przeciwzmarszczkowego nie jestem pewna, jako takich zmarszczek jeszcze nie mam. Jednak faktycznie krem ma szerokie spektrum działania i prawdopodobnie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb skóry.
Niestety, jak na złość oriflame wycofało całą serię skindividual, więc straciłam swój idealny krem na noc. Być może uda się go jeszcze dostać w jakiejś wyprzedaży.

Używam tego produktu od: 2
Ilość zużytych opakowań: ponad 3 miesiące

Średniak

Niestety, jestem baaardzo rozczarowana tym kremem.
Wysoka cena a brak efektów! Kompletnie nic nie daje mojej skórze, nie pielęgnuje jej. Nie szkodzi ale i nie pomaga! Zero efektów. W porównaniu z kremami Garnier ten jest do niczego. Mam całą serię i żałuję wydanych pieniędzy!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie!

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Bardzo dobry

Bardzo dobry krem. Kupiłam do po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu. I była to bardzo dobra decyzja :)na pewno będę go nadal kupować.
Plusy:
* Odżywia skórę
* pięknie nawilża
* działa lekko przeciwzmarszczkowo
* rano mam wypoczętą buzię
* nie zatyka porów
* ma piękny zapach
* dobrze się rozsmarowuje i wchłania, nie kleję się do poduszki :)
* mam cerę mieszaną, nie mam po nim krostek ani żadnych podrażnień
Minusy:
- brak
Kupiłam krem taniej na allegro. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Extra

Same plusy:
- pięknie pachnie
- dobrze się sprawdza na cerze miesznej
- nie zapych porów
- nawilża
- zamyka pory
- działa lekko przeciwzmarszczkowo
- estetyczne opakowanie zachęca do stosowania
- pozostawia moją skórę w doskonałej kondycji (32 lata)
Odjęłam dwiazdkę ponieważ troszkę długo się wchłania.
POLECAM

Używam tego produktu od:6 mcy

Rewelacyjny

Jestem z niego bardzo zadwolona - poranne spojrzenie w lustro sprawia mi przyjemność :)
Buzia po nocy jest wypoczęta, świeża, bez niespodzianek czy przebarwień. Stosuję go również pod oczy, nakładając grubszą warstwę kremu - mam wrażenie, że zredukował moje drobne zmarszczki mimiczne.

Nie daję mu 5 gwiazdek tylko datego, że rezerwuję je dla kremów w wyższej półki, po które zapewne niedługo sięgnę. Muszę przyznać, że ten kremik jest lepszy od mojego dotychczasowego "number one" Sin Skin Ireny Eris i na pewno jeszcze go kupię - być może razem z innymi kremami z serii.

urzeka zapachem

Kosmetyk ma prześliczny zapach.
Bogata konsystencja sprawia uczucie odżywienia skóry.
Po nocy skóra jest miękka i aksamitna w dotyku.
Bardzo lubię ten krem i z chęcią do niego wracam :).
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1,5

świetny!

dobrze się wchłania, konsystencja przyjemna, ładny zapach, nie zatyka porów, bez efektu błyszczenia! wydaje mi się, że lekko poprawiła się kondycja skóry, jest bardziej gładka i wygląda na zdrową i wypoczętą :) szczególnie rano....mam jeszcze krem na dzień z tej serii i jestem bardzo, bardzo zadowolona! polecam, bo warto

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

można wypróbować

Solidny krem:
+ bardzo dobrze nawilża, buźka po użyciu jest gładziutka i miękka
+ nie zapychał mojej tłustej skóry
+ dobrze się wchłaniał, stosowałam też czasem na dzień, pod makijaż i nie powodował szybszego przetłuszczania się skóry
+ nie podrażniał, nie uczulał

- wygładzenia moich drobniutkich "świeżych" zmarszczek niestety nie zauważyłam
- zapach mnie akurat nie relaksował;) przyjemny, ale zdecydowanie zbyt intensywny

Generalnie, polecam wypróbować, ale tylko w cenie promocyjnej - dla mnie nie jest wart ceny regularnej

Używam tego produktu od:wiosna 2009, niecałe 2 miesiące

Cała seria godna polecenia!!!

Używam całej serii i jestem baaardzo zadowolona.
Jestem kosmetyczką i kremów, zarówno na dzień jak i na noc, używam razem z serum z tej samej serii. Dzięki temu krem działa nawet do 80% lepiej i głębiej wnika w skórę. Mam bardzo suchą i wrażliwą skórę, dzięki Skindividual poranna i wieczorna pielęgnacja skóry stała się przyjemnością.
Skończyły się moje męki z piekącą cerą :)
Dziękuję Oriflame :)

Używam tego produktu od:5 miesięcy

świetny lekki pachnący

Krem przede wszystkim bardzo ładnie pachnie, przyjemnie się go nakłada. Nie jest tłusty co dla mnie ważne bo nie lubię ciężkich kremów na noc. Szybko się wchłania i rano moja twarz jest gładka, wypoczęta. Stosuję razem z fluidem na dzień i bardzo sobie chwalę ten duet.

Super!

Po prostu boski! Naprawdę warto go kupić. Jest bardzo przyjemny dla skóry, idealnie się rozprowadza i przyjemnie pachnie. Na dzień z tej serii też jest godny polecenia, ale ten na noc to po prostu cudo.

Używam tego produktu od: paru miesięcy