Eyecolor Diorshow, Creme Eyeshadow Pen, Kremowy cień do powiek w pisaku

Eyecolor Diorshow, Creme Eyeshadow Pen, Kremowy cień do powiek w pisaku

Kremowy cień do powiek ukryty w pisaku zakończonym pędzelkiem. Wystarczy przekręcić, aby odpowiednia porcja kosmetyku znalazła się na pędzelku. Cień łatwy w użyciu, trwały, wodoodporny. Nakłada się cienką warstwą.
Opakowanie granatowe ze srebrnym wykończeniem, część pisaka jest transparentna, przez okienko można dostrzec dokładny kolor cienia.
Dostępne odcienie: Snow White, Showroom Violet, Fashion Vert, Model Green, Stage Green, Collection Beige, Creative Brown, Stylish Rose

Cena: ok. 100 zł/ producent nie podał wagi

jedne z lepszych

Całkiem dobre cienie. Ja mam kolory "beige" i "rose". Cienie te dają bardzo naturalny efekt. Mają wygodne i naprawdę ładne opakowanie. Nie zajmują dużo miejsca i są bardzo poręczne, dzięki czemu można poprawić makijaż niemal w każdym miejscu. Mam tylko jedno zastrzeżenie- zbierają się po kilku godzinach w załamaniu powieki, należy więc pamiętać by je delikatnie przypudrować sypkim pudrem.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Świetny

Mój KWC. Najlepszy cień jaki dotąd miałam. Nie tworzy grudek, nie wałkuje się, ma milutki pędzelek:), ale trzeba troszkę wprawy, żeby ładnie nałożyć cień i nie wykręcić go za dużo. Bardzo trwały, po całonocnej imprezie, rano wygląda cały czas dobrze. Mam fioletowy- kolor bardzo wyrazisty i ładny. Doskonały:)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

trwały od świtu do nocy

Jest to pierwszy cien, który nie zbiera mi się w załamaniu powiek. a dodatkowo pod koniec dnia wygląda rewelacyjnie- nie spływa, nie zciera się, choć kładę się w makijażu usypiać synka. mam wątpliwosci co do pedzelka- nie przyznam racji poprzedniczkom, że jst super wygodny- trzeba pewnej wprawy, aby prawidłowo aplikować cień, który początkowo jest kremowy, a za chwile jakby wysycha i utrwala się. z drucgiej strony opakowanie jest eleganckie, daje pewność, że cień nie rozsypie się, ani nie wyleje. Mam odcień pistacjowy- bardzo uniwersalny, pięknie rozswietla oko, jest dosyc perłowy, ale nadaje się na co dzien do pracy. Planuje kupno innego odcienia.

Używam tego produktu od:

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

lubię

Mam dwa kolory - intensywny fiolet i jasny różowy. Bardzo cenię ten kosmetyk za intensywność kolorów na powiece i łatwość aplikacji. Trzeba tylko uważać żeby za dużo nie wykręcić na pędzelek, bo wtedy trudno o precyzję na powiece. Stosuję na bazę i nie mam zarzutów do trwalości - jednak pod koniec dnia w załamaniu powieki trorzy sie taki sztywny wałeczek, i właśnie dlatego odejmuję jedną gwiazdkę. Podoba mi się też estetyka opakowania oraz fakt, że cienia starcza na długo.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwóch

poręczny

powiem tak : bardzo poreczny , nie musimy sie obawiac ze cos sie skruszy lub wysypie z opakowania itp. uwazam ze taka forma aplikacji jest bardzo fajna. za ten pisak głównie podwyższe ocene !

mam kolorek pistacjowy , ma mnóstwo drobinek ale subtelnych nie tandetnych!! cien jest trwały , dosyc trwały . nie stosuje go na baze , wiec z baza powinien byc nie do zdarcia :D . uwazajcie z nadmiarem - wyglada nieciekawie , dlatego nakładam go bardzo niewiele , rozsmarowuje głównie palcem - wyglada bardziej subtelnie :)

ogólnie fajny cień
,nie mam w sumie zadnych zastrzezen ale nie wiem czy go kupie ponownie bo z drugiej strony nie powalił mnie , choc mówie pisak - duzyy plus!!!

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1