Wella, Vivality, Regeneracja i Pielęgnacja - szampon do włosów suchych i zniszczonych

Wella Vivality Szampon Regenerujący opracowano z myślą o szczególnych potrzebach włosów suchych i zniszczonych. Proteiny wnikają w zniszczoną strukturę włosów i niemal całkowicie regenerują wszystkie uszkodzenia.

Jest ok:)

Kupiłam ten szamponik,gdyż moje włosy są suche,a na dodatek sztywne z natury.Muszę przyznać,że lubię go za to,że włosy są po nim naprawdę mięciutkie i przyjemnie pachną.Dobrze się pieni,ale miałam nieraz wrażeni,że włosy jest trudniej rozczesać.Nie daję 5 gwiazdek,gdyż używam go od niedawna,a na lepsze efekty będę musiała jeszcze poczekać...

Przyjemny

Bardzo fajny szampon. Nie obciąża włosów, sprawiając jednocześnie że są miękkie i zdrowe. Ma wygodne opakowanie (można pod koniec postawić do góry nogami) i przyjemnie pachnie.

ilość zużytych opakowań: 2

poprawny

Przyjemny i delikatny szamponik, włosy się po nim dobrze rozczesują i są gładkie, regeneracji nie zauważyłam, gdyż nie wkładalm włosa pod mikroskop.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

średniawy

Miły w użyciu, gęsty, jedwabisty szampon o przyjemnym zapachu. Jak zwykle formuła do właosów przetłuszczających się nie dała spodziewanych i obiecywanych efektów, ale to normalka, więc nie obniżam oceny. Dodatkowo szampon niczym mnie nie zachwycił, więc ocena średnia: 3.

Bardzo dobry

Bardzo lubię ten szampon. Moje włosy, mimo, iż zniszczone i sianowate są po nim mięciutkie i błyszczące. Ładnie się układają i nawet bez odżywki świetnie rozczesują. Szampon jest bardzo wydajny, niewielka ilość kosmetyku produkuje pianę wystarczającą na umycie całej głowy. Odpowiada mi również jego praktyczne opakowanie, z którego nic się nie wyleje.

bdb

Nie mam zniszczonych włosów, ale mimo to stosuję ten szampon, bo włosy po umyciu stają się puszyste i miękkie oraz łatwo się układają. Moja mama też bardzo ceni sobie ten szamponik, zwłaszcza, że ma trwałą.

polecam

Jest bardzo delikatny. Kupiłam go chcąc poprawić kondycję włosów przesuszonych słońcem i przeciążonych odżywkami. Włosy są po nim lekkie, delikatne i puszyste.