Bright Crystal

Bright Crystal

Cena już od 127,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję. Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

• Alcohol Denat.(SD Alcohol 39-C),
  • butylmethoxydibenzoylmeth ane,
  • Limonene,
  • Geraniol,
  • CI 17200,
  • Cl 15985 (Yellow 6). (18.05.2015)

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Napisanych recenzji: 13

Fenomenalny!

Uwielbiam perfumy od versace. Zapach jest cudny - zwykle gustuję w bardziej rześkich zapachach, nie lubię słodkiej, mdlącej nuty. Tutaj kompozycja zapachowa jest zniewalająca - trochę słodka, lecz nie przesadnie i pięknie kwiatowa :) Zapach na mnie utrzymuje się bardzo długo, co jest dość niezwykłe, ponieważ zapachy nie utrzymują się na mojej skórze zbyt dobrze. Zdecydowanie mój ulubieniec! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206278].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 21

Napisanych recenzji: 97

Odświeżacz w chińskim sklepie

Nie mam nic przeciwko ww. sklepom, jednak bardzo często,obok plastiku, unosi się tam charakterystycznie słodki, kwiatowy zapach. I tak opisałabym po krótce te perfumy. Na początku szok-co tak ładnie pachnie? Chcę się wąchać więcej i więcej, lecz po krótkiej chwili zapach zamienia się w ten płaski kicz,który już nie zmienia swojej woni.Na szczęście ma trwałość max do 3h. Wszędzie je rozpoznam i za każdym razem przeżywam takie zachwycenie, a następnie "obrzydzenie" zapachem.Dla takiej chwili przyjemności nie warto, choć flakon pięknie się prezentuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170841].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 102

Piękny

Kwiay, kwiaty, kwiaty,a jeśli nie jesteś pewna co czujesz-to kwiaty :)posiadam flakon 90ml, od lutego zeszłego roku, i zostało mi ok, 2 cm, dość mocny zapach, długo się utrzymuje,piękny flakon z kryształowym korkiem większym od flakonu./Zapach elegancki, mocny, ponadczasowy,może być duszący w nadmiarze,dlatego radzę uważać.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136301].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 17

Ulotny...

Zapach sam w sobie przyjemny,delikatny.Nie widzę go zimą,raczej jest na lato.Dla mojego nosa słabo wyczuwalny,blisko skórny.
Trochę przypomina mi Envy Me Gucci ale słabiej wypada.
Podsumowując-nie mój typ.Dla wielbicielek mocnych perfum raczej nie polecam :)
Krótkotrwały o słabej projekcji,ładniejsza jest wersja Crystal Noir.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1083516].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Kocham

Ostatnio mam szał na punkcie perfum, ale temu zapachowi jestem wierna od lat i nie sądzę, że cokolwiek może to zmienić. Nie sądzę, że jakikolwiek zapach jest w stanie zdetronizować ten :) Chociaż zamówiłam sobie właśnie wersję absolu, ciekawa jestem :)
Ale do rzeczy, co kocham w tym:
- piękny, świeży zapach
- to, że pasuje do każdej okazji
- jednocześnie świeży i zmysłowy
- całkiem przystępna cena

Używam tego produktu od: pięciu lat
Ilość zużytych opakowań: 10 (około 2 rocznie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044737].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 602

Napisanych recenzji: 1493

Kryształowa słodycz, czy słodki kryształ?

Piękny zapach, który przywodzi mi na myśl krzak dzikich malin, wytrawnego szampana i morze diamentów. Opakowanie jest zbyt pretensjonalne, od razu kojarzy się z kiczowatą, nowobogacką Rosją, ale myślę, że Versace stawia na przepych, barokowe bogactwo i renesansowe zdobienia. Nowoczesność kompozycji jest tylko pozorna, w gruncie rzeczy zapach pozostaje bardzo naturalny, rześki, żywy, motywujący do działania. Opakowanie naprawdę myli, mimo tego, iż jest to perfum słodki i momentami nawet mdły, śmiało mogą sięgnąć po niego wielbicielki lekkich, delikatnych, dziewczęcych zapachów. Polecam.

Plusy
- delikatny
- efektywność
- przyjemny zapach
- świetna jakość
- do każdej okazji
- ładny zapach

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042382].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Kwiatowy ulubieniec

Zdecydowanie wspaniały zapach!
ZALETY:
- piękny kwiatowo- owocowy zapach,
- pomimo ich lekkości i świeżości są trwałe i bardzo ładnie "rozwijają się" i utrzymują na mojej skórze,
- piękny flakonik
- są bardzo przyjemnie - jak dla mnie na każdą porę roku i na każdą okazję :)
WADY:
- wysoka cena w perfumeriach stacjonarnych - dlatego polecam te internetowe.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034880].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 258

Napisanych recenzji: 1045

Świeżak na elegancko

Perfumy "wpadły mi w nos" podczas poszukiwań czegoś na prezent dla mamy. Dlatego w pierwszej kolejności zwracałam uwagę na markę i flakon - nie kupię przecież starszej pani perfum Katie Perry, chociażby były najpiękniejsze.
I mi ten flakon bardzo się podoba, szczególnie zatyczka, dzięki niej perfumy mogą być ozdobą toaletki.

Natomiast po takim opakowaniu spodziewałam się raczej cięższej i bardziej nobliwej zawartości, a tu spotkała mnie niespodzianka, bo zapach jest lekki, dla mnie to typowy świeżak. Jest najlepszy na wiosnę i lato, bo orzeźwia. Nie potrafię wyodrębnić w nim żadnej konkretnej nuty. Według mnie jest raczej odpowieni dla młodszych osób. Średniotrwały.

Nosi mi się go całkiem dobrze, ale nie kupię go ponownie, wolę perfumy z domieszką słodyczy, poza tym zapach jest mało oryginalny i szybko mi się znudził.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029261].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Mój sentyment

To był moje pierwsze wysokopółkowe perfumy. Gdy go powąchałam w perfumerii, jeszcze za czasów szkolnych, pomyślałam, że już kiedyś go czułam. Bez dłuższego zastanowienia kupiłam flakon i od tej pory czułam się tak dorośle i elegancko ;)
Faktycznie, jest to zapach uniwersalny, pasujący i na dzień i na wieczór. Jest przyjemnie słodkawy, ale też świeży. Nie przytłacza mnie i otoczenia.
Na minus mogę ocenić trwałość, szału nie ma, bo czuję go jakieś 3-4 godziny. Za to flakon piękny!
Tak czy siak, przyjemnie mi, gdy go czuję, mam po prostu do niego duży sentyment :)

Ilość zużytych opakowań: jedno 90ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025170].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 48

Przepiękny, delikatny

Fantastyczny, bardzo dekoracyjny flakon.
Zapach delikatny, nienachalny, codzienny, ale i na większe wyjścia jak dla mnie.
Trwałośc 4-5 godzin, ale zostaje na ubraniach.
Najlepiej kupić w promocji.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021541].usefull || 0 }}% pomocna.