Versace, Bright Crystal EDT

Versace, Bright Crystal EDT

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję. Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
<50ml

5% jesień/zima 95% wiosna/lato

Jeden z ulubionych

To moje jedyne perfumy, które zakupiłam spontanicznie w Sephorze. Potem oczywiście okazało się, że sromotnie przepłaciłam, bo za taką samą cenę mogłam mieć 100 ml zamiast 30 ml w innej drogerii internetowej, ale mniejsza o to ;)
Zapach mnie urzekł, jest bardzo przyjemny , kobiecy, nienachalny. Zazwyczaj używam go wychodząc gdzieś popołudniu , np. na spotkanie z koleżankami , do kina czy też na obiad do rodziny. Perfumy nie są ciężkie jak np Noir , dlatego nikt się nie dusi w mojej obecności. Włąśnie kończę flakonik i szykuję się na zakup dużego.

Bardzo dziewczęce.

Dostałam je w prezencie urodzinowym.
Podobają mi się, przyjemne trwałe kobiece i słodkie ale delikatne.
Jestem alergikiem i nie używam nigdy perfum psikając na skórę. Zawsze na ubranie, wiem że to nigdy nie odda zapachu perfum w całości ale nic nie poradzę na moją alergię.

Bardzo ładny zapach

Jestem mile zaskoczona zapachem. NAprawde fajny, bardzo rześki jakby musujący zapach. Utrzymuje się dośc długo ale po kilku godzinach jest delikatniej wuczuwalny. Cudny flakon, piękny zapach... kojarzy mi się z latem

TOP 10 męskich perfum

Cudo:-)

Zapach cudowny, taki oszałamiający . Bardzo mi się spodobał już od pierwszego wyczucia w drogerii . Zakupiłam . Używam często, Pachnie ślicznie , jest ciekawy . Nuta zapachowa bardzo oryginalna . Cena w sam raz . Zapach pachnie świeżością i naturalnością. Zapach na co dzień. Idealny di pracy oraz na różne spotkania . Pasuje zwłaszcza do stroi wieczorowych . Polecam . Woda toaletowa wydajna , dla mnie perfekcyjna . Doskonale się czuję jak się nią skropię. Zapach intensywny.

Przyjemny, elegancki

Sympatyczny, kwiatowy, nienachalny zapach- według mnie bardziej pasuje na dzień (do pracy, na uczelnię ) niż na wieczór. Jest lekki i przez to nie "męczy " osób postronnych. Nadaje się zarówno dla eleganckiej kobiety w biurze jak i młodej dziewczyny, która dopiero rozpoczyna przygodę z poszukiwaniem swoich ulubionych perfum. Myślę, że ze względu na lekkość i świeżość może być dobry pomysłem na prezent. Minusem jest trwałość- zapach niestety ulatnia się dość szybko.

Lubię

Fajny zapach, używam go na lato, kupuje go zazwyczaj na promocjach w hebe, superpharmie itp. Zapach jest bajeczny, idealny na upalne dni, lecz jego trwałośćpozostawia wiele do życzenia. Niestety zapach szybko się zużywa , mimo iż zawszze wybieram pojemność 90 ml stracza na miesiąc, gdyż bardzo dużo trzeba go popsikać , by było go czuć.

Słodkie ale świeże

Bardzo podova mi się ta propozycja zapachu, jest słodki kwiatowy ale przy tm świeży, orzezwiajacy. Bardzo dobrze współgra z moim cia£em zapach ewoluje na mojej skórze, pięknie otwierając swoje nuty. Trwałość- cały dzień, wydajny, piękne opakowanie. Jestem zadowolona i lubię do niego wracać bo jest zapachem dość uniwersalnym. Bardziej pasuje mi na spacery podczas letnich dni , ale będzie pasować też na randkę a nawet do pracy.

Nienachalna słodycz

Lubię bright crystal za ich nienachalność, lekkość i powab. Nigdy nie byłam fanką słodkich perfum, jednak Versace mnie zaskoczył. Jednocześnie świeże, orzeźwiające, a przy tym kwiatowe i słodkie zupełnie zaspokajają moje zmysły. Nie wiem, czy są to perfumy na co dzień. Lubię stosować je na szczególne wyjścia, wtedy czuję, że moja stylizacja jest pełna.

Doskonaly zapach na wiosne / lato

Zapach moge spokojnie polecic na elegancki prezent dla bliskiej osoby.
Wszystkie moje przyjaciolki, ktore dostaly te perfumy ode mnie sa bardzo zadowolone, prezent
okazal sie jak najbardziej trafiony. Mimo, ze nalezy raczej do zapachow delikatnych, cytrusowo - mietowych.
moze spokojnie nadawac sie do wieczornych kreacji, sama osobiscie za kaydzm razem gdy je stosuje,
otrzymuje duzo komplementow. Kolezanki z mojego otoczenia udalo mi sie zarazic tym zapachem :)
Nie jest ciezki, takze nie ma niebezpieczenstwa , ze komus moglby przeszkadzac.
Jesli chcemy dodac mu lekkiego pazura warto polaczyc je ( TAK POLACZYC :) ) z escada rozowa :)
doskonale mieszaja sie te zapachy badz z perfumami marki Sephora Masaki Masaki :)
Dla odwaznych polecam te dwie kombinacje :)

Przyjemny

Zapach bardzo mi się podoba, jest stworzony dla każdej kobiety. Młodsza czy starsza może je używać. Bardzo trwał i przyjemny , słodki zapach. Jest wprost idealny.

jestem na tak

Zapach przypomina mi pewien syrop który piłam jako dziecko :D ale do rzeczy. Jaka dla mnie jest to jeden z ciekawszych zapachów do używania na codzień. Zarówno wiosną jak i jesienią sprawdzi się bardzo dobrze. Intensywnie wyczuwalne są nuty kwiatowe. Perfumy są dość trwałe, raczej nie wieczorowe. Subtelny zapach sprawdzi się na każdą okazję.

delikatny kwiat

Perfum (wodę toaletową :p ) dostałam ponad rok temu. Uważam, że jest to fajny zapach codzienny, który świetnie sprawdzi się latem. Jedyną wadą jaka przychodzi mi do głowy, to duża popularność zapachu, a ja jednak chciałabym coś nietypowego. W każdym razie, podsumowując sam zapach jest na 5 :)