Versace, Bright Crystal

Versace, Bright Crystal

Cena już od 127,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję. Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Zapach luksusu

Zapachu używam zazwyczaj na ważne okazje gdy chce się poczuć wyjątkowo. Opakowanie w 100% odzwierciedla zawartość pachnie jak diament. Zapach jest delikatny,świeży bardzo kobiecy i zdecydowany . Podoba się płci przeciwnej:)
Opakowanie bardzo luksusowe idealne na prezent, myślę że spodoba się każdej dziewczynie . Nie utrzymuje się na mnie zbyt długo jednak lubię się nim psikać w ciągu dnia:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278396].usefull || 0 }}% pomocna.

PIĘKNA!

Jest druga na mojej liście, zaraz po d&g imperatrice 3.
Lekka, trochę cytrusowa z dodatkiem pieprzu.
Długo się utrzymuje.
Z czystym sumieniem polecam ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264283].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze wspominam

Przyjemnty kwiatowy zapach. Dość dobra trwałośc jak na lekkie perfumy.
Dostałam kilka komplementów na temat mojego zapachu, kiedy uzywałam tych perfum. Nie jest przesłodzony, dośc rzeski, przyjemnty na wiosnę/lato. Cena przystępna. Jeszcze się skuszę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255443].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Fenomenalny!

Uwielbiam perfumy od versace. Zapach jest cudny - zwykle gustuję w bardziej rześkich zapachach, nie lubię słodkiej, mdlącej nuty. Tutaj kompozycja zapachowa jest zniewalająca - trochę słodka, lecz nie przesadnie i pięknie kwiatowa :) Zapach na mnie utrzymuje się bardzo długo, co jest dość niezwykłe, ponieważ zapachy nie utrzymują się na mojej skórze zbyt dobrze. Zdecydowanie mój ulubieniec! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206278].usefull || 0 }}% pomocna.

Odświeżacz w chińskim sklepie

Nie mam nic przeciwko ww. sklepom, jednak bardzo często,obok plastiku, unosi się tam charakterystycznie słodki, kwiatowy zapach. I tak opisałabym po krótce te perfumy. Na początku szok-co tak ładnie pachnie? Chcę się wąchać więcej i więcej, lecz po krótkiej chwili zapach zamienia się w ten płaski kicz,który już nie zmienia swojej woni.Na szczęście ma trwałość max do 3h. Wszędzie je rozpoznam i za każdym razem przeżywam takie zachwycenie, a następnie "obrzydzenie" zapachem.Dla takiej chwili przyjemności nie warto, choć flakon pięknie się prezentuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170841].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny

Kwiay, kwiaty, kwiaty,a jeśli nie jesteś pewna co czujesz-to kwiaty :)posiadam flakon 90ml, od lutego zeszłego roku, i zostało mi ok, 2 cm, dość mocny zapach, długo się utrzymuje,piękny flakon z kryształowym korkiem większym od flakonu./Zapach elegancki, mocny, ponadczasowy,może być duszący w nadmiarze,dlatego radzę uważać.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136301].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulotny...

Zapach sam w sobie przyjemny,delikatny.Nie widzę go zimą,raczej jest na lato.Dla mojego nosa słabo wyczuwalny,blisko skórny.
Trochę przypomina mi Envy Me Gucci ale słabiej wypada.
Podsumowując-nie mój typ.Dla wielbicielek mocnych perfum raczej nie polecam :)
Krótkotrwały o słabej projekcji,ładniejsza jest wersja Crystal Noir.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1083516].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham

Ostatnio mam szał na punkcie perfum, ale temu zapachowi jestem wierna od lat i nie sądzę, że cokolwiek może to zmienić. Nie sądzę, że jakikolwiek zapach jest w stanie zdetronizować ten :) Chociaż zamówiłam sobie właśnie wersję absolu, ciekawa jestem :)
Ale do rzeczy, co kocham w tym:
- piękny, świeży zapach
- to, że pasuje do każdej okazji
- jednocześnie świeży i zmysłowy
- całkiem przystępna cena

Używam tego produktu od: pięciu lat
Ilość zużytych opakowań: 10 (około 2 rocznie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044737].usefull || 0 }}% pomocna.

Kryształowa słodycz, czy słodki kryształ?

Piękny zapach, który przywodzi mi na myśl krzak dzikich malin, wytrawnego szampana i morze diamentów. Opakowanie jest zbyt pretensjonalne, od razu kojarzy się z kiczowatą, nowobogacką Rosją, ale myślę, że Versace stawia na przepych, barokowe bogactwo i renesansowe zdobienia. Nowoczesność kompozycji jest tylko pozorna, w gruncie rzeczy zapach pozostaje bardzo naturalny, rześki, żywy, motywujący do działania. Opakowanie naprawdę myli, mimo tego, iż jest to perfum słodki i momentami nawet mdły, śmiało mogą sięgnąć po niego wielbicielki lekkich, delikatnych, dziewczęcych zapachów. Polecam.

Plusy
- delikatny
- efektywność
- przyjemny zapach
- świetna jakość
- do każdej okazji
- ładny zapach

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042382].usefull || 0 }}% pomocna.

Kwiatowy ulubieniec

Zdecydowanie wspaniały zapach!
ZALETY:
- piękny kwiatowo- owocowy zapach,
- pomimo ich lekkości i świeżości są trwałe i bardzo ładnie "rozwijają się" i utrzymują na mojej skórze,
- piękny flakonik
- są bardzo przyjemnie - jak dla mnie na każdą porę roku i na każdą okazję :)
WADY:
- wysoka cena w perfumeriach stacjonarnych - dlatego polecam te internetowe.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034880].usefull || 0 }}% pomocna.