Versace, Bright Crystal

Versace, Bright Crystal

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję. Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Doskonaly zapach na wiosne / lato

Zapach moge spokojnie polecic na elegancki prezent dla bliskiej osoby.
Wszystkie moje przyjaciolki, ktore dostaly te perfumy ode mnie sa bardzo zadowolone, prezent
okazal sie jak najbardziej trafiony. Mimo, ze nalezy raczej do zapachow delikatnych, cytrusowo - mietowych.
moze spokojnie nadawac sie do wieczornych kreacji, sama osobiscie za kaydzm razem gdy je stosuje,
otrzymuje duzo komplementow. Kolezanki z mojego otoczenia udalo mi sie zarazic tym zapachem :)
Nie jest ciezki, takze nie ma niebezpieczenstwa , ze komus moglby przeszkadzac.
Jesli chcemy dodac mu lekkiego pazura warto polaczyc je ( TAK POLACZYC :) ) z escada rozowa :)
doskonale mieszaja sie te zapachy badz z perfumami marki Sephora Masaki Masaki :)
Dla odwaznych polecam te dwie kombinacje :)

Przyjemny

Zapach bardzo mi się podoba, jest stworzony dla każdej kobiety. Młodsza czy starsza może je używać. Bardzo trwał i przyjemny , słodki zapach. Jest wprost idealny.

jestem na tak

Zapach przypomina mi pewien syrop który piłam jako dziecko :D ale do rzeczy. Jaka dla mnie jest to jeden z ciekawszych zapachów do używania na codzień. Zarówno wiosną jak i jesienią sprawdzi się bardzo dobrze. Intensywnie wyczuwalne są nuty kwiatowe. Perfumy są dość trwałe, raczej nie wieczorowe. Subtelny zapach sprawdzi się na każdą okazję.

TOP 10 damskich perfum

delikatny kwiat

Perfum (wodę toaletową :p ) dostałam ponad rok temu. Uważam, że jest to fajny zapach codzienny, który świetnie sprawdzi się latem. Jedyną wadą jaka przychodzi mi do głowy, to duża popularność zapachu, a ja jednak chciałabym coś nietypowego. W każdym razie, podsumowując sam zapach jest na 5 :)

NIEPODRABIALNY

To były moje pierwsze z droższych perfum. No i wpadłam. Zakochałam się, uzależniają i nie pozwalają bez siebie żyć. Używam od kilku lat od nie dawna naprzemiennie z perfumami z Yodeyma - Power woman. Łączy coś te dwa zapachy ale także i dzieli. Są tak samo uzależniające, zmysłowe i otulające.. jednak Versace są na co dzień, delikatne a jednak sprawiają że czuje się pewnie.
Kocham i nie zamienie na nic innego!

Piękny, delikatny zapach

Delikatny, zmysłowy zapach schowany w eleganckim flakonie. Kwiatowe nuty zapachowe idealne na wiosnę i lato. Zapach jest lekki, ale długotrwały. Czuć go przez cały dzień.

Najlepsze!!!

Piękny zapach dlugotrwale ichyba nigdy mi sie nie znudza! Pare psikow wystarczy a czuc je dookola. Kazdy chwali ze ladnie pachne i opakowanie jest bardzo eleganckie i piekne. Do terebki nieporeczne aczkolwiek sa trwale wiec potrzeba ich brac z domu

Szybko sie znudził

Dostałam go na urodziny 2 lata temu i mam połowe flakonu. Kiedyś mój ulubieniec chociaż za kwiatowymi nutami nie przepadam pokochałam go. Pomimo tego,ze jest to produkt luksusowy szybko się ulatnia i zapach szybko mnie zmęczył. Od roku nie sięgam po niego wcale. Ma piękne opakowanie.

Zwyczajny.

Sama nie wiem co mnie podkusiło, do kupna tych perfum. Zapach normalny, słodki, kwiatowy. Ani nie jest to zapach oryginalny, nie powtarzalny, mam wrażenie, że co druga kobieta mijająca mnie na ulicy pachnie taką nutą zapachową, zapach jest poprostu zwyczajny. Zupełnie nie wyróżnia się niczym, nie ma swojego znaku rozpoznawczego. Jeszcze, żeby tego było mało kupiłam flakonik 90 ml, w douglasie zapach mi się podobał, jednak w domu, przy codziennym użytku jest on tak zwyczajny, że równie dobrze mogłabym kupić pierwsze lepsze "perfumy" w drogerii i co drugie mają podobną nutę zapachową. Totalnie nie wiem co mnie podkusiło do kupna. Trwałość przeciętna, mam wrażenie, że zapach szybko się ulatnia. Morduje je do codziennego użytku, jednak nie są warte tych pieniędzy.

Sztucznie słodki

Jestem amatorką zapachów mocnych, kobiecych i ogoniastych. Te perfumy dostałam w prezencie na urodziny i niestety okazały się bublem. Poza swoim pięknym, luksusowym opakowaniem i względnie długą trwałością nie widzę w nich żadnych innych zalet. Dwa psiknięcia były dla mnie strasznie duszące. Nuty zapachowe przypominają mi babcine perfumy. Jest to na pewno słodki zapach, ale nie naturalny, tylko bardzo sztuczny, wręcz chemiczny. Nie polecam.

Piwonia w krysztale

Zapach idealny na ciepłą wiosnę, kiedy wszystko rozkwita. Najbardziej wyczuwam nuty kwiatowe, patrząc na skład z pewnością jest to piwonia.
Perfumy są delikatne, ale trwałe. Trwałość oceniam na jakieś 5-6 godzin. Projekcja zdecydowanie niska, choć zdarza się, że ktoś z otoczenia je wyczuje.
Zapach jest świeży, subtelny, niezobowiązujący, idealny na dzień. Bardzo też podoba mi się flakon.

Idealne na wiosnę

Zapach ten ujmuje świeżością i kobiecością, dla mnie idealny na wiosnę i lato.

+ świeży , dziewczęcy zapach, nie jest przesadnie słodki, duszący, kojarzy mi się z wiosennym, ciepłym dniem, nadaje się do noszenia na co dzień, na wieczór jak dla mnie zbyt lekki
+ trwały
+ bardzo ładny flakon 'kryształ'