Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Versace, Bright Crystal

Versace, Bright Crystal

Cena już od 132,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję. Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Sztucznie słodki

Jestem amatorką zapachów mocnych, kobiecych i ogoniastych. Te perfumy dostałam w prezencie na urodziny i niestety okazały się bublem. Poza swoim pięknym, luksusowym opakowaniem i względnie długą trwałością nie widzę w nich żadnych innych zalet. Dwa psiknięcia były dla mnie strasznie duszące. Nuty zapachowe przypominają mi babcine perfumy. Jest to na pewno słodki zapach, ale nie naturalny, tylko bardzo sztuczny, wręcz chemiczny. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572976].usefull || 0 }}% pomocna.

Piwonia w krysztale

Zapach idealny na ciepłą wiosnę, kiedy wszystko rozkwita. Najbardziej wyczuwam nuty kwiatowe, patrząc na skład z pewnością jest to piwonia.
Perfumy są delikatne, ale trwałe. Trwałość oceniam na jakieś 5-6 godzin. Projekcja zdecydowanie niska, choć zdarza się, że ktoś z otoczenia je wyczuje.
Zapach jest świeży, subtelny, niezobowiązujący, idealny na dzień. Bardzo też podoba mi się flakon.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551656].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealne na wiosnę

Zapach ten ujmuje świeżością i kobiecością, dla mnie idealny na wiosnę i lato.

+ świeży , dziewczęcy zapach, nie jest przesadnie słodki, duszący, kojarzy mi się z wiosennym, ciepłym dniem, nadaje się do noszenia na co dzień, na wieczór jak dla mnie zbyt lekki
+ trwały
+ bardzo ładny flakon 'kryształ'

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549881].usefull || 0 }}% pomocna.

Mexx Look up now

świeży i lekki

Perfumy jak dla mnie pachną przepięknie. Mojemu mężowi także się podobają. Zapach jest bardzo kwiatowy, idealny na lato, wiosnę. Moim zdaniem bardzo dziewczęcy i kobiecy. Bardzo trwałe, na mojej skórze utrzymują się cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549806].usefull || 0 }}% pomocna.

kobietom się nie podoba, facetom tak!

Dziewczyny, niesamowita sprawa z tym zapachem! Mnie on nie porwał, wręcz przeciwnie, wydaje się nudny (dostałam perfumę w prezencie) i zupełnie nieprzystający do mnie. Ale skoro już jest... od niechcenia raz czy dwa "psiuknęłam" się tym w pracy.. i wiecie co??? Istny szał ze strony panów. Działa jak feromon, chyba wszystkim facetom się podoba ten zapach. Dwóch kolegów powiedziało mi, że pięknie pachnę, szef nie powiedział, ale pociągał nosem przechodząc obok i dwa razy się obejrzał ;) nie wiem, o co chodzi, ten zapach to nie moja przygoda, ale ma w sobie coś takiego, że podoba się płci męskiej. Ot zagadka! )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535901].usefull || 0 }}% pomocna.

piękny !!!!!

na wiosne i lato idealny! uwielbiam go mimo , ze kwiatowy zapach , ale slodycz jest lekka i taka swiezosc jak lubie, to jest moj ulubiony zapach, az sie zdzwilam ile ludzi mnie pyta "co to za zapach", "czym pachniesz" "jakie to perfumy", bardzo poprawia mi sie humor jak się nim psiknę! jest super !
flakon sliczny
zapach utrzymuje sie do 4godzin
polecam bardzo !!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514481].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Dostałam od faceta pod choinkę i jestem zakochana w tych perfumach. Długo utrzymują się na skórze, są delikatne i kobiece. Póki co to mój wiosenny ulubieniec ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509741].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny zapach, idealny na wiosnę!

Zapach jest idealny na sezon wiosenny i letni, bo jest to woń lekka, słodka i zarazem kwiatowa i świeża. Zapach jest intensywny, bardzo dobrze wyczuwalny na ubraniach i na ciele. Budzi zainteresowanie wśród moich koleżanek, które zawsze się nim zachwycają. Wygląda bajecznie - zatyczkę stanowi wielki diament! Atomizer dobrze rozpyla produkt. Perfumy są wydajne, starczyły mi na rok lub trochę więcej (opakowanie 100 ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507426].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealne na lato

Dostałam ten zapach w prezencie - i co najdziwniejsze od chłopaka, który nigdy nie trafiał z takimi prezentami. Trochę sie wiec bałam, że perfumy bedą za cięzki i ze bedzie mnie bolała od nich głowa, ale na szczęście miło się zaskoczyłam.
1. zapach jest bardzo delikatny, subtelny, a jednocześnie bardzo kobiecy
2. nie ulatnia się zbyt szybko, przez cały dzień czuć jego delikatną nutę
3. nie jest różany, bo takich nie lubię, a za to bardzo świeży i unikalny
4. doskonały na upalne dni, nie jest duszący
5. cena nie przeraża, w porównaniu z innymi perfumami, jego cena jest naprawdę zachęcająca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501011].usefull || 0 }}% pomocna.

Śliczne

Nie mogę ich używać, bo używa ich moja bliska przyjaciółka. Ale są prześliczne. Bardzo trwałe i z tego co wiem - wydajne. Są idealne na dzień ale również na wieczorną randkę. Są dla mnie mega erotyczne :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499806].usefull || 0 }}% pomocna.