Versace, Bright Crystal

Versace, Bright Crystal

Cena już od 130,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję. Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Elegancki kobiecy zapach

Mam te perfumy.Bardzo ładny zapach. Dostałam je na gwiazdkę od Cioci. Zapach jest kwiatowy, świeży, elegancki i bardzo kobiecy. Długo się utrzymuje na mojej skórze i włosach. Idealny na wiosnę i lato, na dzień i wieczór.Flakon bardzo ładny. Kojarzy mi się z kryształem. Polecam dla kobiet, które lubią świeże kwiatowe zapachy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435461].usefull || 0 }}% pomocna.

jedne z moich ulubionych

To kultowy zapach, właściwie ponadczasowy, mimo że używam go wiele lat z przerwami zawsze chętnie do niego wracam.

Ma wspaniałą nutę, świeżości, elegancji, kobiecości. Akurat w przypadku tych perfum nie przeszkadza mi, że wyczuwam je z daleka na innych posiadaczkach.

Zapach jest bardzo charakterystyczny, bardzo trwały.
Zawsze używam go w połączeniu z odrobiną balsamu do ciała z lini versace co jeszcze bardziej utrwala zapach! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425041].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Produkt dostałam w zeszłym roku w prezencie, no i niestety prezent dość nietrafiony. Te perfumy niczym się nie wyróżniają, maja ładny ,delikatny zapach pozwalający pachnieć jak co druga kobieta na ulicy. Utrzymują się całkiem nieźle około 8h , na ubraniach siedzą do momentu wyprania. To jest dobra opcja dla osób,które lubią zapachy świeże i delikatne. Powiedziałabym ,że idealnie nadają się do pracy,nie drażnią nosa i nikt nie zwróci na nie uwagi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400986].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Udany prezent gwiazdkowy.

Nie znałam wcześniej tego perfumu, mam go w swojej kolekcji zapachowej od niecałych 2-óch tygodni i mogę śmiało powiedzieć, że stał się już jednym z moich ulubionych zapachów. Na początku dość intensywny , w drugiej nucie jednak można wyczuć świeże, owocowe jakby zapachy. Coś pięknego. Zapach jest naprawdę trwały, nie trzeba dużo go na siebie "wylewać", by czuć go było przez wiele godzin. Warto spryskiwać nim delikatnie włosy i ubranie, by zapach utrzymywał się jak najdłużej. Moim sposobem jest też spryskiwanie sobie naprawdę delikatnie (!) obojczyków i nadgarstków a następnie wcieranie w szyję. Drugi zapach Versace, który naprawdę przypadł mi do gustu już od pierwszego dnia kiedy zaczęłam go używać, choć był to zakup w ciemno (prezent). Polecam kobietom, które lubią zapachy trwałe, "uniwersalne" i nie ciężkie. Flakon wygląda pięknie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389621].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię, ale to nie jest coś co porywa.

Lubię go ze względu na to, że jest po prostu czysty i nieskomplikowany.
Taki codzienny, zwyczajny, nieporywający.
Ale da się lubić.
Wyczuwam w nim mocny różany akcent, piwonię i lotos, odrobinę cytrusów, jakiś wodny kwiat, trochę lodu. I w sumie tyle.

Flakon byłby całkiem ładny, gdyby nie ten korek. Wolałabym coś bardziej delikatnego. Nie pasuje mi do tego zapachu. Jest wulgarny. Obrzydliwie wielki.

Trwałość poniżej oczekiwań. Dwie, przy dobry wiatrach trzy godziny i po sprawie.

Dla młodych dziewcząt, o romantycznej naturze.
Migrenowcy też będą zadowoleni.

Na wiosnę i lato.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356361].usefull || 0 }}% pomocna.

kwiatowy, pospolity i niezbyt trwały

Jest to zapach z takich co równie dobrze mogłoby go nie być, bo bardzo szybko ulatnia się pierwsza, ładna nuta, po czym nie czuć praktycznie nic.
Sam zapach jest bardzo bezpieczny, nazwałabym go pospolitym, po prostu nic szczególnego.
Dla mnie za taką cenę ta trwałość i rodzaj zapachu - odpada!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347776].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemnie, delikatnie.

Perfumy nie są moim ideałem ale bardzo przyjemnie jest się w niego otulić. Utrzymuje się długo, zarówno na skórze jak i na ubraniu. Nie barwi ubrań - przynajmniej ja nie zauważyłam. Pasuje na lato. Jeśli chodzi o design to ten korek jakiś taki zbyt duży.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322526].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawie na 5.

Dawno temu zapach mnie urzekł. Za każdym razem wychodziłam z Sephory pachnąc Versace Bright Crystal. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, ze za sprawą piwonii, którą uwielbiam :) Cóż, stać mnie było tylko na miniaturkę, jaka to była radość postawić takie maleńkie cudeńko w swojej jakże skromnej wtedy kolekcji. Używałam oszczędnie, dziś jeszcze jest kropelka z tym maleńkim flakoniku.
I muszę przyznać, że w czasie gdy miałam / mam te perfumy na sobie, czuję, że jest coś, co sprawia, że nie są to moje idealne perfumy.
Piwonia - a więc jest super. Świeżość, umiarkowana słodycz - super.
Magnolia - rewelacja. Jabłko dodaje słodyczy. OK
A więc co sprawia, ze nie jest to ideał?
Piżma i ambry nie znoszę, uważam, że nie powinny być wyczuwalne na tyle, aby zagłuszały inne zapachy. Więc może to?
A może proporcje? Może jednak za dużo słodyczy? Doprawdy nie wiem.
Ale to nie jest mój numer 1, mimo, że flakonik jest przepiękny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317796].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach luksusu

Zapachu używam zazwyczaj na ważne okazje gdy chce się poczuć wyjątkowo. Opakowanie w 100% odzwierciedla zawartość pachnie jak diament. Zapach jest delikatny,świeży bardzo kobiecy i zdecydowany . Podoba się płci przeciwnej:)
Opakowanie bardzo luksusowe idealne na prezent, myślę że spodoba się każdej dziewczynie . Nie utrzymuje się na mnie zbyt długo jednak lubię się nim psikać w ciągu dnia:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278396].usefull || 0 }}% pomocna.

PIĘKNA!

Jest druga na mojej liście, zaraz po d&g imperatrice 3.
Lekka, trochę cytrusowa z dodatkiem pieprzu.
Długo się utrzymuje.
Z czystym sumieniem polecam ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264283].usefull || 0 }}% pomocna.