Fitness Fresh, Pielęgnujący żel pod prysznic z aloesem

Fitness Fresh, Pielęgnujący żel pod prysznic z aloesem

Orzeźwienie po treningu – do ciała i włosów.
Odkryj doskonałe źródło orzeźwienia pod prysznicem. Poczuj jak pielęgnujący żel
z aloesem otula Cię miękką pianą, pozostawiając uczucie energetyzującego orzeźwienia, a odświeżający zapach pobudza Twoje zmysły.
Produkt przebadany dermatologicznie, pH przyjazne dla skóry.

Unisex

Po pierwsze żel jest dla obu płci, ma taki zapach że można go spokojnie zakwalifikować jako unisex.
Jest orzeźwiający, dosyć ostry.

Plusy:
- rozsądna cena
- wydajny
- dobrze się pieni
- nie wysusza skóry, nie wywołuje alergii (po wielu żelach swędzi mnie skóra po wyjściu spod prysznica/z wanny a tutaj zero dolegliwości)
- wygodna, estetyczna butelka
- łatwo dostępny
- dobrze zmywa brut, pot itp.
- odświeża, pobudza

Neutralny:
- zapach - jeśli dziewczynie nie przeszkadza może używać, zapach nie utrzymuje się na skórze długo, a podczas kąpieli nie jest przykry jeśli nie wyleje się pól butli na raz

Minusy:
- po fitness oczekiwałam czegoś bardziej ożywczego, pobudzającego do działania
- zapach mógłby być żywszy

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Dla facetow!

Opakowanie- bardzo wygodne i estetyczne. Dobrze myje i pieni sie. Niestety dyskwalifikuje go zapach- jest strasznie meski, mial byc swiezy, ale dla kobiet to on nie jest! Nie kupie go ponownie wlasnie ze wzgledu na zapach.

Używam tego produktu od: miesiaca

Są lepsze

Żel, jak żel-dobrze się pieni, myje... Nie nawilżał jakoś specjalnie, ale też nie wysuszał-używałam go na pielgrzymce, nie zrobił krzywdzie mojej skórze po ciężkich perypetiach pielgrzymich ;) Ale zdecydowanie dyskwalifikuje go zapach-dla mnie okropny, męski :/ Dlatego już go nie kupię, ale nie żałuję-tyle jest żeli w sklepach ;)

Używałam tego produktu: 2 lata temu

depilacja bikini rodzaje

Orzeźwia

Używany jako żel pod prysznic, nie sprawdzałam go jako szampon. Świetny orzeźwiający żel. Zapach bardzo ładny, świeży. Ładnie się pieni. Nie wysusza skóry, ale balsam jednak jest niezbędny. W sam raz na lato. Opakowanie oczywiście bardzo wygodne.

ekstra na upały

Jako żel pod prysznic jest dobry, odświeża, choć zapach trochę za bardzo męski. Jako szampon wypada gorzej, włosy są sztywne, proste, źle się układają. Moim zdaniem wcale nie nawilża skóry, ale tez jej nie wysusza.
Wydajny. Mam go i mam, w domu nie lubię go używać.
Dobry na basen lub na wyjazdy, gdy trzeba ograniczyć wagę bagażu.

jako szampon raczej nie

Niestety jako szampon do włosów w moim przypadku zdecydowanie się nie sprawdził. Natomiast jako żel był niezły - ma sympatyczny zapach, pieni się, pozostawia skórę lekko nawilżoną (na jakieś 15 minut ;) ). Bywają gorsze.

dobry

Żel bardzo obficie sie pieni,co lubię. Ma świeży,przyjemny zapach, lekko morski, chyba dzięki zapachowi czuje takie odświeżenie w gorące dni.
Dobrze nawilża,nie wysusza skóry. Dość wydajny.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 6

świeżość

Właśnie skończyłam opakowanie tego żelu o bardzo świeżym zapachu. Żelik jest bardzo fajny bo lubię duuzo piany, a ten pieni się bardzo obficie. Do mycia włosów nie użyłam go z braku zaufania, że jakiś kosmetyk może być wielofunkcyjny.

fajny

Dostałam w prezencie. Używam jako żelu pod prysznic, nie pasuje mi jakoś jako szampon. Jako żel jest bardzo dobry, ładnie się pieni, dobrze nawilża (tym byłam pozytywnie zaskoczona). Zapach nie za specjalny.