Milk & Honey 2 in 1 Cleanser (Mleczko z tonikiem typu 2 w 1) (stara wersja)

Milk & Honey 2 in 1 Cleanser (Mleczko z tonikiem typu 2 w 1) (stara wersja)

Oczyszcza, tonizuje, nawilża i odżywia skórę. Luksusowa kompozycja ekstraktu miodu z proteinami mleka, idealna do pielęgnacji suchej skóry.

Beznadziejne

Kupiłam to mleczko-tonik w jakiejś promocji w mini opakowaniu razem z kremem i cieszę się, że nie kupiłam pełnowymiarowego opakowania. Nie przypadł mi do gustu.
Po raz kolejny przekonałam się, że kosmetyki o konsystencji żelowej, które się są żelem do mycia buzi, mi nie odpowiadają. Trzeba dużo zużyć kosmetyku by płatek był odpowiednio nasączony. Poza tym tych płatków musiałam dużo zużyć by zmyć makijaż z oczu. Niezbyt dobrze z tym sobie radził. Do tego często powodował u mnie mgłę na oczach. Chociaż nie podrażniał powiek i nie powodował pieczenia. I jeszcze ten zapach. Taki sztuczny miodowy blee. Nawet mini opakowania o pojemności 30 ml nie byłam w stanie zużyć do końca.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: niecałe 30 ml

Dobre

Musze przyznac ze nie mam cery suchej, ani przesuszonej. Dlatego ten produkt bardzo przypadl mi do gustu. Opakowanie jest calkiem fajne, mleczko dobrze sie dozuje. Zawartosc tez jest OK. Calkiem dobrze nawilza i odzywia, ma przyjemna zelowa konsystencje,swietnie pachnie. Makijaz zmywa clkiem dobrze, jedak ja nie malue sie zbynio. Co do wydajnosci to nie jstem pewna, bo uzywałam od czasu do czasu,a konsystencja jest rzadka. cena nie najgorsza.

Używam tego produktu od: przez pewin czas
Ilość zużytych opakowań:nie cale jedno

dziwadło

Mleczek do demakijażu używam właściwie tylko do zmywania makijażu teatralnego (czyli grubej warstwy podkładu i pudru) - i to też nie całego, a zaledwie jego grubszej warstwy. Resztę domywam żelem. To mleczko ma bardzo rzadką konsystencję i aby dokładnie zmyć cały (nawet delikatny) makijaż trzeba zużyć mnóstwo wacików/płatków a na takie ceregiele niestety nie mam ani czasu ani ochoty, więc preferuję żele do mycia. Trzeba jednak przyznać, że cera po potraktowaniu jej tym mleczkiem jest miękka i odżywiona :)
Częściej używałam tego preparatu do usuwania resztek makijażu z oczu (po wcześniejszym zmyciu tuszu wodą). Tu już jest trochę lepiej, wystarczy przytknąć do powieki płatek z mleczkiem, odczekać aż cienie/tusz się rozpuszczą i delikatnie je zetrzeć. Nie podrażnia i nie powoduje tzw. " efektu mgły".
Dziwne wydało mi się zalecenie producenta, by zmyć mleczo wodą :confused: Ja tego nie robiłam.
Rozczarował mnie ten preparacik - jest za rzadki, za mało wydajny a makijaż zmywa średnio.

Używam tego produktu od: połowy kwietnia
Ilość zużytych opakowań: skończyłam jedno

Cellulit składniki

nie, nie i jeszcze raz nie!

To naprawdę drogie mleczko (ponad 20 zl za 150 ml), wiadomo, że oriflame ma czeste promocje, ale i tak. Stosunek cena jakość woła o pomstę do nieba. Lubię słodkie zapachy, w tym także miodowe, ale ten... jest za mdły. Konsystencja taka tłusta wręcz lepka co w zestawieniu z zapachem ... mialam wrazenie, że kładę na twarz jakąś maż, nie oczyszczające mleczko kosmetyczne. Stąd uwaga producenta, że po użyciu mleczko należy zmyć jest jak najbardziej zasadna. No bo jak taką warstwę zostawić na twarzy?
Usuwanie makijażu ok, w zasadzie tu tylko nie mam uwag stąd 2 gwiazdki a nie jedno. Ale nie za taka cene i takim kosztem...

Używam tego produktu od:przez miesiac
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

nie mleczko

Myje twarz zelami i woda, ale czasem lubie uzyc mleczka (np. jak mi sie przesuszy skora). Lubie, jak mleczko jest geste, wtedy masuje nim twarz, a potem scieram wacikiem albo zmywam. To mleczko jest rzadkie, wlasciwie zelowe (jest nawet przezroczyste). Jest delikatne. Ponadto producent poleca go zmywac woda, wiec co to za mleczko...? Plusy za sliczne opakowanie, wygodne zamkniecie i ladny slodki zapach. Ogolnie nie odpowiada mi ta rzadkosc, ale to juz kwestia upodoban i to, ze trzeba go zmywac woda, co dla mnie jest bez sensu. Ale nie twierdze, ze to zly produkt, wiec polecam osobom, ktore nie uwazaja za wady to, o czym napisalam.

Używam tego produktu od: