Chocolate Brown Conditioner, Odżywka do włosów brązowych

Chocolate Brown Conditioner, Odżywka do włosów brązowych

Nawilża włosy i wzmacnia ich kolor dzięki specjalnemu systemowi zapobiegającemu jego blaknięciu. Ekstrakty z orzecha włoskiego i jeżyny sprawiają, że kolor jest żywy i pełen blasku.

dziwna ta odżywka

dziwna ta odżywka.
Miałam włosy zafarbowane na złoty brąz, a więc refleksy miały złote, po tej odżywce moje refleksy stały się czerwone :/
Dziwna sprawa. Wykorzystałam do końca, więcej nie kupię.
Z resztą już jest chyba wycofana ze sprzedaży.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Lipa!

Mimo, że mam ciemne włosy to kosmetyk w ogóle nic z nimi nie robił. Nawet połysku nie dał! Pieniądze wyrzucone w błoto. Ciężko się rozczesuje włosy po zastosowaniu specyfiku! Nie była wydajna.

Używam tego produktu przez: miesiąc

najlepsza!

Przyciemnić tak włosy... myślałam że tak się da tylko farbując. Ale myliłam się, trafiłam na kosmetyk, który nie dość że pogłębił kolor to jeszcze okiełznał moje długie kręcone włosy. To się zbyt często nie zdarza:)

Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Bardzo dobry

Odzywka dziala jak henna. Przyciemnia wlosy i uwydatnia refleksy. Wyglada troche jak budyn czekoladowy.
Wlosy sa nawilzone, ale pod tym wzgledem nie jest rewelacyjny, ale nie takie jest jego zastosowanie

Używam tego produktu od: dluzszego czasu

mimo wszystko goraco polecam

oceniam ja bardzo wysoko ze wzgledu na 2 najwazniejsze dla mnie cechy:
+ znacznie poglebia i przyciemnia braz wlosow, dzieki czemu nie musze niszczyc ich farbowaniem
+ wlosy idealnie sie prostuja za pomoca prostownicy po uzyciu tej odzywki

dlatego tez uzywam tej odzywki chetnie mimo jej wad:
- wlosy sa dosyc szorstkie po zastosowaniu i trudno sie rozczesuja
- dosyc silnie je obciaza przez co troche szybciej sie przetluszczaja

ale tego pieknego brazu znosze to wszystko z usmiechem:)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1,5

naprawdę ją lubię

Bardzo lubię tę odżywkę, zapach też nie wydaje
mi się jakiś szczególnie odstręczający, trochę
jak szampon tataro-chmielowy.
Odżywka świetnie wygładza wlosy i rzeczywiście
pogłębia kolor brązu, w przeciwieństwie do innych
preparatów do włosów brązowych; nie obciąża moich okropnie tłustych włosów.
Jestem zaskoczona dość niskimi ocenami, obecnie
to moja odżywka nr 1.Potwierdzeniem tego faktu jest ilość zużytych przeze mnie opakowań.

Używam tego produktu od:chyba ok 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 4 (!!) i będą następne

nie!

Kupilam dwa opakowania za jednym razem i bardzo zadowolona zaczelam stosowac... no i dopoki nie stosowalam bylam zadowolona odzywka jak odzywka cena raczej niezbyt wysoka ale mimo wszystko powinna dzialac jako tako a moje brazowe wlosy jakie byly takie zostaly , wygladzenia i innych obicywanych rzeczy raczej nie zauważylam. nie polecam;/ ja sie nia rozczarowalam

Używam tego produktu od:miesiąc

jestem zadowolona

Tylko trzy gwiazdki za niezbyt przyjemny zapach. Nadaje ładny odcień włosom, ma właściwości prostujące najsilniejsze ze znanych mi kosmetyków, włosy nie puszą się po nim. Nie podrażniał skóry głowy i za to ogromny plus. Generalnie - polecam!!!

Używam tego produktu od:3 miesięcy

zwykła odyżwka

plusy:
*włosy pięknie się błyszczą
*są mięciutkie
*łatwo się rozczesują

minusy:
*nie wpływa na kolor włosów
*zgadzam się z poprzedniczką, że ma właściwości prostujące- po jej użyciu włosy wyglądają na prostowane prostownicą.

-zapach i konsystencja całkiem średnie
-wydajność też nie nadzwyczajna

ogółem-żadne cudo

Używam tego produktu od:miesiąca

raczej nie

Cena stosunkowo wysoka, w promocji 9,9 zl, a sam produkt: malo wydajny, bo dosc rzadki, ma srednio przyjemny zapach szamponetki koloryzujacej do wlosow, kolor brazowy, trzeba trzymac 3-5 minut lub wiecej (wg. producenta), ciezko mi okreslic, czy wplywa na kolor, bo niedawno uzywalam szamponu koloryzujacego i stopniowo wymywa mi sie kolor, stad brak pwnosci, skad nowe odcienie - farba czy odzywka? Dla mnie na minus jest to, ze odzywka nie wygladza i nie nablyszcza, wlosy sa raczej matowe, ale za to bardzo, bardzo puszyste i lekkie, co z pewnoscia dla wielu osob jest sprawa najwazniejsza (ja stawiam na gladkosc i polysk). I stad daje 3, a nie nizej. Ogolnie tylko niezle. Wlasciwie dobry szapon solo (Fructis np.) potrafi lepiej odzywic wlosy niz ta odzywka.Zapomnialabym - ta odzywka prostuje wlosy skuteczniej niz preparaty strikte prostujace (szampony i odzywki). Używam tego produktu od: