Fleur De Teint Ultra Mat SPF 15 (Podkład matujący)

Fleur De Teint Ultra Mat SPF 15 (Podkład matujący)

Nowy matujący podkład Guerlain - Fleur De Teint Ultra Mat zawiera wyciąg z róży. Rosa centifolia w sercu formuły to cenne źródło naturalnych składników odżywczych (protein, węglowodanów i soli mineralnych). Według producenta podkład ten regeneruje skórę, czyniąc ją gładką i piękną.
Puder różany gwarantuje matowe wykończenie i trwałość. Makijaż zachowuje perfekcyjny wygląd przez 8 godzin. Skrystalizowana róża (Sand Rose) ma właściwości rozświetlające i daje optyczne wrażenie nieskazitelnej cery. Wygodne opakowanie w postaci flakonu z pompką pozwala nabrać żądaną ilość produktu.

zalezy czego kto szuka :)

zaczne od plusow bo minusow nie ma :)

podklad jest matujacy ale nie tworzy maski, nie zmatuje skory na cala smierc (i chwala mu za to) mam dosyc podkladow po ktorych skora wyglada jak bez zycia, przy tym podkladzie skora jest zmatowiona ale jednoczesnie zachowuje... zdrowy wyglad? naprawde nie wiem jak to nazwac;
ja mam skore mieszana i dla mnie jest to najlepszy podklad jaki mialam, ponadto podklad pieknie pachnie, wygodnie sie uzywa dzieki pompce, wielka szkoda, ze juz go nie produkuja :(

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zawiodłam się!

Kupiłam bo matujący, bo ładnie pachnie, bo Guerlain... I zawiodłam się! Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, więc potrzebuję czegoś matującego. A ten fluid na pewno nie matuje!
Zacznę od plusów:
ładnie pachnie
dobrze się rozprowadza
ładne opakowanie

Minusy
NIE MATUJE (buzia zaczyna świecić się po niecałej godzinie)
uczucie zapchania porów
szybko się ściera
cena (za tą jakość zdecydowanie za drogo)

W sumie dużo lepszy jest Revlon Colorstay.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

nie polecam

Chyba zakończę przygodę z kosmetykami Guerlain, jest to niestety kolejny produkt tej firmy, który mi nie pasuje. Dla mnie podkład średnio matuje, kryje, oraz ma dwie podstawowe wady:
-jest bardzo cięzki, również stwierdziła to kosmetyczka do której chodzę,
-czuje go na twarzy, nawet gdy jest użyje niewielka ilość.
Plusy: lekkie opakowanie i pompka.
Nie polecam podkład, jakość nie odpowiada cenie.

Ilość zużytych opakowań:

depilacja jak się przygotować

nie matuje, nie kryje

Ładnie pachnie, ma ładne opakowanie, fajnie się nakłada leciutki , nie tworzy maski ale zato jakby wsiąka w skórę i go niema?! Nie matowi wcale!!!! Napewno nie jest stworzony dla skór problematycznych gdzie trzeba cś zakryć!!!
Miałam probkę i byłam zachwycona, niwiem dlaczego testery są lepsze od pełnowartościowego produktu?

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

Wielka pomyłka!!!

Kupując ten podkład spodziewałam się cudów..tyle dobrego czytałam o nim. Podkład kupiłam w perfumeri więc nie ma mowy, że była to podróbka. Podkład jest koszmarny, jeden z najgorszych jaki kiedykolwiek miałam. Nie kryje wogóle, twarz po nałożeniu podkładu błyszczy się i jest jakaś taka ziemista, wchodzi w pory i uwidacznia je. Jak cos takiego może kosztować takie pieniądze? Lepsze podkład można kupić za 30 zł. Dziewczyny naprawdę nie warto Proponuję wypróbować przed kupnem pełnowymiarowego podkładu. Ogólnie nie polecem a wręcz odradzam zakup

Używam tego produktu od:1 tydzien

Mój ideał!

Jestem nim zachwycona. Delikatny, mięciutki, pięknie pachnie, nie zapycha. Idealnie się rozprowadza, bosko wtapia w skórę, zero efektu maski. Ten podkład z drobną pomocą serum Idealist Estee Laudera jako bazy pod - i po 10 godzinach w pracy buzia jak 5 minut po nałożeniu!!! Zastanawiam się co zrobić z bibułkami matującymi i pudrem, bo.... nie są mi już potrzebne! :-)
Jedyną jego wadą mogą być słabe właściwości kryjące - przynajmniej tak mi się wydaje, bo moja buzia akurat specjalnie mocnego krycia nie wymaga. Dla mnie w każdym razie absolutny KWC!

Ten zapach!!!

Bardzo dobry podklad, naturalne wykonczenie, mat utrzymuje sie caly dzien, nie sciera sie, nakłada sie rownomiernie. Pięknie pachnie rożami, piękne kolory, bardzo naturalne, bez dodatku żółci, co jest niezwykle cenną cechą podkładu. Guerlain jak przystało na firmę luksusową wyprodukowało swietny podkład, o wielu walorach.

Używam tego produktu od:w trakcie 1
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Ukochany

Wspaniały podkład! Mam cere w zasadzie suchą, stopniowo przechodzi w normalną, ale nosek mi sie błyszczy. Podkładzik ma fajną konsystencję, ławo się go nakłada. Doskonale stapia się z moją cerą i wspaniale ją ujednolica. Ładnie wytrymuje cały dzień na mojej twarzy, co więcej mat jest bardzo fajny. Największą jego zaletą jest to że nadaje cerze wspaniały wygląd.. jak z reklamy... twarz wygląda na świeżą, wypoczętą.. po prostu niesamowity jest ten podkład! Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań 1

Tak!!!

Dostałam próbkę w douglasie i jestem zachwycona! Gdyby nie cena (190zł) To na pewno bym sie skusiła!
Zacznę od pieknego zapachu róży, który czuję jeszcze po nałożeniu na buzię. Konsystencja idealna fluid świetnie stapia się ze skórą.
Długo się utrzymuije idealnie kryje, nawilża i nie podkreśla suchych skórek
Moj na zawsze!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: tydzień

twarz jak różyczka

+ wygładza
+ wyrównuje koloryt
+ czyni twarz nieskazitelną(jak płatek róży)
+ cudownie pachnie
+ matuje (cerę mieszaną-w moim przypadku nawet cały dzień w zimie)
+ nie wysusza
+ nie alergizuje
+ pozawala skórze oddychać, tak więc nie powoduje powstawania zmian skórnych(zaskórników,itp.)
+ nie tworzy maski (jest to mój pierwszy podkład którego w ogóle nie znać na twarzy)
+ pięknie przykrywa wszystkie "czarne główki"(nie ma mowy o rozszerzonych porach)
+ wygodna aplikacja dzięki opakowaniu z pompką
+ wydajny(jedno wyciśnięcie pozwala na cały makijaż)

- trwałość średnia(tak jak obiecuje producent 6-8h, ale niestety całego dnia nie wytrzyma, jest to podkład na codzień, delikatny, tak więc na sylwestra się nie nadaje
- cena: 170zł w Douglasie
- nie kryje niedoskonałości skóry(krostek, blizn)

Wybieram lekkość i gładkość, dlatego dla mnie jest to podkład idealny. Moim zdaniem lepiej poprawić makijaż w trakcie dnia niż mieć na twarzy maskę. Niestety cera tłusta z niedoskonałościami go nie polubi, dlatego też polecam kobietom z wmiarę głatką skóra, bez zmian hormonalnych.
Nie odejmuję gwiazdek za minusy ponieważ nie takie jest zadanie tego podkładu, a za cenę odpowiedzialna jest marka.

Używam tego produktu od:2-ch tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Boski

Boski!!

+ Bardzo trwały do 6H
+ wygładza skórę na twarzy
+ idealnie się rozprowadza
+ jest bardzo wydajny
+ szeroka gama kolorów
+ SPF 15
+ przepięknie pachnie różami
+ kryje średnio
+ nie wysusza
Podkład idealny. Pięknie pachnie różami, doskonale się rozprowadza, dla mnie kryje wystarczająco. jest bardzo wydajny. i jak to guerlain ma cudowne opakowanie.
Kupiłam go 6 kwietnia a skończył mi się dwa dni temu!!! Jedna dawka wystarczy by dokładnie pokryć nim całą twarz . Zdradziłam dla niego ukochanego teint idola i teraz kiedy go mam tęsknię za guerlainem. już znalazłam swój ideał. Przebił nawet sisleya!
Cena wysoka ale za taką jakość i wydajność wcale nie taka duża!
Do tego wykorzystałam go do ostatniej kropli! Nie zmarnował się ani mililitr!

Używam tego produktu od:6 kwiecień
Ilość zużytych opakowań:jedno. i będzie więcej.

Używam tego produktu od:6 kwietnia
Ilość zużytych opakowań:1 i bedzie wiecej!

rewelacja

-u mnie matowi na minimum 6 h!to ewenement
-cudowny zapach róż
-delikatny, nie wywołuje żadnych podrażnień nawet u mojej wrażliwej cery
-średnio kryjący
-wygładza - skóra jak pupcia niemowlęcia :)
-świetny wybór kolorów-bardzo szeroka gama
-plus za filtr SPF 15
-świetna jakość ale b.wysoka cena

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego