Biały Jeleń, Żel pod prysznic hipoalergiczny naturalny

Biały Jeleń, Żel pod prysznic hipoalergiczny naturalny

Hipoalergiczny żel pod prysznic Biały Jeleń naturalny delikatnie oczyszcza, nie podrażniając skóry.

Substancje pielęgnujące:

- czynnik zmiękczający i natłuszczający
- skóra po umyciu pokryta jest delikatną warstwą ochronną, dzięki czemu jest bardziej odporna na działanie środowiska zewnętrznego
- środek działający jak naturalny dezodorant - hamuje rozwój bakterii.

Przebadany dermatologicznie wśród osób z alergiami skórnymi. Nie zawiera alergenów, silikonów i sztucznych barwników.

żele pod prysznic
łagodzące, nawilżające, oczyszczające
w żelu
wrażliwa, sucha, alergiczna / atopowa
hipoalergiczna

Żel dla alergików

Żel pod prysznic Biały Jeleń kupiłam podczas zakupów w drogerii, akurat był w promocji, dlatego postanowiłam sprawdzić jego działanie. Przede wszystkim zachęciły mnie obietnice producenta, a mianowicie:
* dla wrażliwej skóry
*pielęgnuje skórę
*natłuszcza skórę
Żel ma dość wodnistą konsystencję, delikatny zapach, słabo się pieni. Faktycznie żel jest bardzo delikatny, nie podrażnił, ani nie uczulił. Skóra po kąpieli była nawilżona. Głównym minusem żelu jest jego słaba wydajność, ze względu na konsystencję należy go użyć dużo więcej.
Podsumowując: Dobry produkt dla alergików i nie tylko w niskiej cenie. Dodatkowym atutem jest fakt, że jednego żelu używa cała rodzina :)

Przeznaczony dla wrażliwej skóry dziecka

Żel kupiłam z myślą o ekonomicznym użytkowaniu razem z całą rodziną, szczególnie z dziećmi. Konsystencja jest bardzo delikatna, nie podrażnia , bezwonny. Ma właściwości hipoalergiczne i ma szczególne zastosowanie do skóry atopowej, która u nas w zasadzie nie występuje. Skóra po zastosowaniu jest odpowiednio nawilżona, lecz jakoś nie potrafiłam się do niego przekonać podczas użytkowania.

Mam mieszane uczucia

Żel pod prysznic zakupiłam podczas zakupów w hipermarkecie wraz z innymi kosmetykami z tej marki niektóre mnie zawiodły a inne wręcz przeciwnie i tak było w tym przypadku że niestety się na nim zawiodłam.
Żel zamkniety jest w bialej plastikowej butelce z nakrętką typu klik.
Butelka dobrze wyprofilowana nie wyślizguje się z ręki podczas brania prysznicu .
Etkieta na butelce typowa dla marki Jeleń czyli jak w większości produktów etykieta skromna z biało zielonymi napisami i zielonymi elementami.
Napisy szczegółowe w języku polskim.
Konsystencja żelu lekka ale bardzo wodnista i produkt przecieka przez palce.
Podczas brania prysznicu zamiast na rękę część cieknie na podłogę gdzie już nieraz zdarzyło mi się na niej poślizgnąć.
Produkt bardzo mało wydajny przez to że właśnie ucieka .
Kolor biały.
Zapach bardzo delikatny wręcz nie czuć tu rządnej nuty zapachowej;p .
Żel spływa po nas i przelatuje przez palce.
Żel słabo się pieni .

Żel pozostawia skórę gładka I nawilżoną .
Żel nie wysusza skóry, wręcz łagodzi podrażnienia.
Żel idealny dla alergików ponieważ nie drażni i nie swędzi po nim skóra.
Pojemność żelu wynosi 300ml a cena jest naprawdę niska to dobrze bo przy wyższej cenie nie opłacało by się go kupować bo połowa opakowania i tak ładuje na podłodze.

Dobry żel dla wrażliwej skóry

Żel stosuje mój syn, posiadacz wrażliwej, atopowej skóry.

Opakowanie produktu to minimalistyczna, biała obudowa zamykana na zatrzask.

Konsystencja - żelowa, lejąca,
barwa - produkt transparentny,
zapach - świeży, delikatny, orzeźwiający, przyjemny, lekko aloesowy.

Żel pieni się średnio, jest mało wydajny, do umycia należy zużyć nieco więcej produktu niż zwykle.
Zapach który towarzyszy kąpieli jest przyjemny aczkolwiek ulotny.
Po aplikacji skóra jest dobrze oczyszczona
i odświeżona, skóra nie wykazuje ściągnięcia i przesuszenia.
Po zużyciu całego opakowania stan skóry nie uległ pogorszeniu, ale też syn nie zauważył poprawy kondycji.

Według syna to dobry, tani , dobrze oczyszczający i odświeżający żel do ciała .
Minusem produktu jest tylko słaba wydajność.

Delikatny

Łagodny żel o delikatnym zapachu, jak dla mnie aloesu. Jest przezroczysty i dość płynny. Słabo się pieni, lepiej używać go z pomocą gąbki. Nie podrażnia oraz nie wysusza skóry. Ma także dobrą cenę. Opakowanie jest wygodne w użyciu.

Fajny produkt

Zaczęłam stosować ten produkt z polecenia dermatologa, ponieważ zaczęły pojawiać się u mnie zmiany atopowe. Jestem już po leczeniu i stosując ten żel skórę mam w dobrej kondycji, dobrze doczyszcza, ma przyjemną, kremową konsystencję. Stosuję zamiennie z Hipoalergicznym żelem pod prysznic`Nawilżające mleko kozie` z tej samej firmy.

do skóry wrażliwej i z AZS

To jedyny żel sprawdzający się przy mojej wrażliwej skórze i AZS, który ma niewygórowaną cenę. Jedyny mały minus za wydajność, ale przy tej cenie nie jest to duży problem.

Łagodny dla skóry

Żel jest delikatny dla skóry, nie przyczynia się do przesuszenia skóry. Konsystencja nie jest zbyt gęsta. Żel też nie pieni się zbyt mocno przez co nie jest wydajny. Ale ogólnie to lubię go używać i polecam osobom ze skórą wrażliwą i alergiczną.

W miarę dobry

Żel kupiłam w drogerii w trakcie promocji. Produkt jest w małym, wygodnym i poręcznym opakowaniu.

Żel praktycznie jest bez zapachowy - można przy skupieniu wyczyść delikatny zapach ale to na prawdę trzeba się skupić. Produkt bardzo słabo się pieni przez co jest mało wydajny. Nie zauważyłam aby wysuszal skórę. Dobrze myje ale nie podrażnia - jest dość delikatny. Raczej jest to typowy żel do oczyszczania /mycia bo dodatkowych właściwosci nie zauważyłam aby coś jeszcze robił.

Przyjemny i delikatny

Żel ten zaczęłam kupować będąc w ciąży, bo szukałam czegoś hipoalergicznego. Moja skóra zrobiła się w ciąży bardzo kapryśna.
Żel jest umieszczony w zwykłym, prostym i charakterystycznym dla marki opakowaniu. Wygodne, poteczne. Łatwo się otwiera pod prysznicem nawet mokrymi rękami.
Szata graficzna charakterystyczną dla wszystkich produktów Biały Jeleń.
Żel ma odpowiednią konsystencję. Słabo się pieni, ale dla mnie wystarczająco. Jest dość wydajny, bo pomimo braku prawdzwej puszystej pianki i tak ładnie i szybko się rozprowadza na skórze. Równie łatwo się spłukuje. Zapach jest bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny. Nie umiem powiedzieć z czym kojarzy mi się zapach, ale bardzo ważne że jest przyjemny i niedrażniący.
Sam żel faktycznie jest hipoalergiczny, bardzo delikatny dla wrażliwej skóry.
W ciąży wiele kosmetyków mnie podrażniło i uczulało, a tutaj nie miałam żadnego problemu. Nie wysusza skóry, a wręcz przeciwnie lekko ją nawilża. Skóra po użyciu go jest gładka i aksamitna w dotyku.
Cena jest normalna. Dostępność jest troszkę ograniczona.
Na pewno będę do niego wracać i teraz podczas kp i później :)

Przyjemność

Bardzo przyjemny żel pod prysznic, nie podrażnia skóry, nie wysusza jej. Ma aksamitną konsystencję i bardzo przyjemny, "kremowy" zapach. Jest tani, idealnie nadaje się dla osob o wrażliwej i skorej do podrażnień skóry. Mogę jedynie powiedzieć, że jest niestety niezbyt wydajny - szybko się kończy.

Całkiem całkiem

Żel dostałam w zestawie kosmetyków na święta.
Z pozostałych kosmetyków byłam zadowolona, z tego też jestem. Może nie jest to najlepszy kosmetyk na świcie, ale godny użycia.
Żel dobrze myje, dobrze się spółkuje. Odpowiedni do skory wrażliwej, nie podrażnia. Jest bezzapachowy. Dość wydajny.
Pomimo, iż ma w składzie SLS nie pieni się. A przynajmniej nie satysfakcjonujący mnie.
Warto sprawdzić i przetestować go.

4/5