Super krem do modelowania i wzmacniania włosów

Super krem do modelowania i wzmacniania włosów

To wyjątkowy, nietłuszczący krem do modelowania szczególnie krótkich fryzur. Wzbogacony o substancje odżywcze nada Twoim włosom idealny wygląd a równocześnie wzmocni je i pozostawi w dobrej kondycji.

Cena: 4,49zł/ 250ml

Bardzo dobry ale ten zapach...

Zastanawiałam się czy dać mu 3 czy 4*. Gdyby nie jego zapach, dałabym mu 4*, a tak ma 3* z dużym plusem. PLUSY: opakowanie - stabilne, estetyczne, są na nim informacje w języku polskim; połączenie jakość-cena (jakość dobra, cena niewygórowana); dostępność; nie usztywnia włosów, nie wysusza ich; estetyczny wygląd samego kremu; skutecznie pomaga modelować włosy, są po nim elastyczne, sprężyste, miłe w dotyku; wydajny; długo nadaje się do używania - nie rozwarstwia się etc. MINUSY: zapach - nie odrzuca, ale jest zbyt "męski" i intensywny; konsystencja - mógłby być ciut gęstszy; przyśpiesza potrzebę umycia włosów - nie da się go wyczesać. Trzeba bardzo uważać z ilością, aby nie przetłuścić nim sobie włosów. PODSUMOWUJĄC: nie wiem, czy odżywia włosy, ale na pewno im nie szkodzi. Jest dużo lepszy, niż Krem Wzorowy Lok (Wella), szkoda tylko, że zapach nie jest przyjemniejszy. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

OK

To delikatny kosmetyk do stylizacji dla osób potrzebujących lekkiego i naturalnie wyglądającego utrwalenia. Moje falowane, półdługie włoski dają się dzięki niemu ujarzmic, ale nie stają się sztywne czy posklejane. Jeśli ktoś liczy na bardziej wyrazisty i trwały efekt, może byc zawiedziony. Zapach ujdzie, konsystencja świetna bo nie lepi się jak każdy żel, cała reszta (cena, pojemnośc itd.) także niezła.

Używam tego produktu od:dawna

fuj jaki meski zapach

modeluje troszke- czyli tylko dla takich ludzi z malymi szopami:)
nic nie wzmacnia
pachnie typowo meskim perfumem- az mi bylo wstyd ze pachne jak facet
ma brokat- badziwiasty- fioletowy kolorek -brzydal ogolnie
konsystencja lekkiego zelu ale mniej skleja wlosy od zelu
na moje sprawy nie pomogl
uwazam ze efekt jest bardzo krotkotrwaly

Używam tego produktu od:kilka mcy

Dieta na AZS

Superrrr!

Szok!jak ja mogłam życ w takiej nieświadomości,że na rossmannowskiej półce stał sobie ten świetny preparat.Zachęcona pozytywnymi opiniami wizazanek poleciałam i z lekka niepewnoscią kupilam go i jestem ZASKOCZONA!Przerósł moje oczekiwania.Prubowałam już produktów z górnej półki i z tej środkowej a on jest tym czego szukałam dla moich półdługich lekko falowanych włosów.Jestem w szoku bo kupiłam go za 4 złocisze z groszem a doruwnuję jakością kosmetykom do stylingu w cenie 15-20 zł.Ba nawet jest lepszy.Włoski są ujarzmione i nawet po ściągnięciu czapki fryz się nie rozwala.Nie skleja włosów,zapaszek szybko wietrzeje i dobrze bo mi sie nie podoba ale można tą przyszłowiową żabę pzrełknąc.Włosy są miłe w dotyku i wcale nie czuc że są wystylizowane tym kremem.Świetny produkt dla tych co prostują sobie włoski i nie tylko.Polecam.

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

jedyny do ktorego wracam

Postawilam ocene troche awansem, bo zdarzaly mi sie opakowania ktore mialy gorsze wlasciwosci modelujace, ale te ktore mi sie udaly zasluguja na ta ocene.
Krem przyjemny w uzyciu podoba mi sie kolorek prelisto-fioletowy, zapach nie przeszkadza, konsystencja niekleista(klei sie o wiele mniej niz produkty lepszych firm). Dzialanie: ulozona fryzurka, wlosy niesklejone(no moze troche), ale dosyc naturalnie wygladajace. Trwalosc moglaby byc troche lepsza szczegolnie na poldlugich wlosach i dluzszych. Kiedys na krotszych stosowalam go z powodzeniem jako jedyny produkt stylizacyjny do wlosow i zdawal egzamin:)
Polecam produkt szczegolnie za samo do niego wracam w chwilach kiedy mam mniejsze fundusze.

Ilość zużytych opakowań:okolo 5

to jest to!

Mam gęste,cienkie włosy,które nie dawały się ułożyć i każdy był w inną stronę.Poszukiwałam czegoś co je ułoży,ale przy tym nie przetłuści,bo dotychczasowa pianka tego nei potrafiła.
Krem nie tylko ładnie układa włosy,ale i nie skleja,nie przetłuszczają sie po nim.Nie jest cieżki dla włosów.Przy tym bardzo wydajny :) Polecam!

Używam tego produktu od:kilku dni

znalazłam coś dla siebie

mam niesforne włosy z tendencją do falowania- staram się je poskromnić prostownicą. Dotychczas używałam żeli, ale te były za słabe, potem gumy, ale po niej włosy były sztywne, matowe a przy silnym wietrze zbijały się i kleiły.
Ten krem to moje nowe odkrycie- jestem zachwycona. W połączeniu z prostownicą daje świetny efekt: włosy są proste, gładkie, ładnie się "sypią". Krem chyba też dodatkowo delikatnie nabłyszcza.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Może być :)

Używałam go kiedyś i bardzo miło go wspominam, ma śliczny zapach, ładny (fioletowy) kolorek z drobinkami
Lekka konsystencja, całkiem fajnie się rozprowadza.

Nie utrwala tak bardzo jakbym sobie życzyła, dlatego też zamieniłam go na Krem Welli - Artystyczny Nieład, który pozwala mi ułożyć fryzurę zgodnie z moim życzeniem a nie kaprysem moich włosów.

Polecam preparat Rossmanna, bo jest niedrogi, wydajy, no i jestem pewna, że ujarzmi fryzurę.

Trochę się kruszy i nie ma mowy, bo po nałożeniu wyjść z takimi włosami następnego dnia (ale z kremem Welli jest podobnie)

Ogólnie - całkiem niezły - lepszy niż żel.

No i nazwa krem może kojarzyć się z czymś tłustym, jednak ten produkt to bardziej żel :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: chyba 3

tego szukalam

Potrzebowalam czegos do moich gestych dlugich wlosow, ktore niby nieco faluja, ale w taki sposob, ze sie ukladaja jak popadnie - a to jakis czesc odstje, inna sie podwija i i mam fryz... Nie wiedzialam, jakiego typu preparat kupic - pianka raczej nie pomoze, lakier to juz w ogole nie na to, zel usztywni za bardzo, wosk natlusci... A ja chcialam tylko, zeby troszeczke te wlosy ujarzmic, ale zeby nadal ukladaly sie po swojemu, naturalnie, tylko w w miare uporzadkowany sposob. Kupilam krem, bo akurat byl w promocji za jakies 3,49 zl. I okazalo sie, ze ejst rewelacyjny! Przede wszystkim slicznie pachnie, ma fioletowy perlowy kolor. Ujarzmia wlosy, ale nie czuc, zeby sie cos na nie nalozylo. Nie wiem, czemu producent poleca go do krotkich wlosow, moim zdaniem jest za delikatny do modelowania i utrwalania, ale swietny dla osob, ktore potrzebuja niewiele pomocy przy fryzurze i lubia swoja naturalne wlosy.