Christian Dior, Addict Lipstick (stara wersja)

Christian Dior, Addict Lipstick (stara wersja)

Nowa pomadka Diora, aksamitna i o właściwościach nawilżających. Dodam tylko, że wybór 30 mocnych, diabolicznych odcieni w jakich jest dostępna powinnien zadowolić najbardziej wymagające z Nas...

Skład: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isostearyl Isostearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Lanolin (Lanolin Oil), Hydrogenated Polyisobutene, Polybutene, Polyethylene, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cera Alba (Beeswax), Ozokerite Silica, Hexyldecanol, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Parfum (Fragrance), Propyl Gallate, BHT, Pyrus Malus (Apple) Fruit, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.
May Contain: Mica, Alumina, CI 77 891 (Titanium Dioxide), CI 77491, 77492, 77499 (Iron Oxides), CI 77742 (Manganese Violet), CI 75470 (Carmine), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 15985 (Yellow 6 Lake), CI 45380 (Red. 21, Red 21 Lake, Red 22 Lake), CI 17200 (Red 33 Lake), CI 45410 (Red. 27, Red 27 Lake, Red 28 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 45370 (Orange 5, Orange 5 Lake), CI 15850 (Red 6, Red 7 Lake), CI 73360 (Red 30), CI 12085 (Red 36). (30.06.2008)

Świetna :)

Bardzo długo krążyłam wokół odcienia 989 (Pinstripe plum) polecanego bladolicym w pewnym pisemku i w końcu udało mi się go upolować :) Kolor - ideał, nasycona śliwka bez drobinek. To odcień o dość mocnym pigmencie, więc sztyftu niemal nie ubywa. Wykańcza usta delikatnym połyskiem, świetnie rozprowadza się bez żadnej bazy. Wyjątkowo trwała, nie wysusza.
Zbieram komplementy od panów ;) Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dla mnie idealna

Posiadam kolor jasno różowy, jest delikatny, transparentny. Daje bardzo subtelny efekt. Pomadka ma piękne opakowanie, takie gadżeciarskie :D Jest bardzo miękka, świetnie nawilża usta, bardzo dobrze je pielęgnuje, używałam jej jesienią i zimą i nie miałam problemu z suchością ust. Daje uczucie komfortu. Śmiało mogę polecić.

Używam tego produktu od: używałam zeszłej jesieni

szminka dla dam

Szminki używałam swego czasu bardzo namiętnie i jest to jedna z niewielu szminek których resztki wydłubywałam i nakładałam pędzelkiem :)
Oceniam kolor nr 767 Violet Sparkling. Bardzo fajne połączenie nasyconej barwy wina przełamanej fioletem.
Szminka z rodzaju eleganckich - bez drobinek, aksamitna i matowa.
Robi wrażenie!
Niesamowicie upiększa usta, bardzo efektowna. Jakkolwiek snobistycznie by to nie zabrzmiało - wygląda się w niej bardzo szlachetnie.
Trwała, nie lepiąca, nie waży się.
Zjada się jednolicie i równomiernie - a nie miejscowo, co jest mocno nieestetyczne i wymaga natychmiastowych poprawek. Po szybkiej konsumpcji nie ma ciśnienia na naprawianie bałaganu szminkowego na twarzy, co dla mnie jako fanko-maniaczki szminek jest dużą zaletą ;-).
Pięknie pachnie! Nie jest to pewnie kwestia nr 1 przy zakupie szminek, ale jakże przyjemna i wpływająca na częstotliwość używania :p
Pewnie jest to zresztą zamierzony wabik producenta :-)
Opakowanie boskie, nawiązujące do perfum marki. Wiem, wiem - mocno plastikowe i oscylujące w granicach zabawy kiczem, ale za całość:
efekt, trwałość + opakowanie i zapach daję 5

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

REWELACJA:)

Uwielbiam pomadki i blyszczyki od Diora:) Swietne zestawy kolorystyczne,bajeczne opakowanie i bardzo przyjemne w uzyciu! Kocham wersje High Shine za aksamitna konsystencje i nienachalne drobinki,ta z kolei jest bardziej satynowa i rewelacyjnie nawilza usta. Utrzymuje sie calkiem dlugo...coz moge napisac-uzaleznia i tyle. Kolorowka Diora trzyma fason,nie ma co:)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3

mogłoby być lepiej

Spodziewałam się po niej więcej. Szminka ma dużą gamę kolorystyczną, dość długo trzyma się na ustach, ale mogłaby dłużej, ściera się przy jedzeniu i nie nawilża ust. Ma ładny zapach i kremową konsystencję. Przy ścieraniu się pozostawia na ustach brokatowe drobinki, co wygląda, moim zdaniem brzydko.

Całkiem niezła

Pomadka jest całkiem niezła, choć nie powala.
Kupiłam ja raczej bez większego zastanowienia , może pod wpływem pięknego delikatnego różu w których mają niezły wybór.

Ma ładny kolor, nie wysusza, całkiem trwała

Opakowanie również mi się nie podoba , ale z tego względu , że używam z tej serii lakierów do paznokci które mają w zasadzie ten sam wzór.

Ogólnie ja jestem fanka błyszczyków szczególnie Givenchy - pop gloss. Może stąd brak szczególnego zachwytu ;)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

za taką cenę-nie

Lepsze pomadki ma Sephora i Loreal,no i kilkakrotnie tańsze...Kiedyś dostałam ją w prezencje,ucieszyłam się-Dior i w ogóle.Miałam kolor takiego sinego,różo-beżu.

Pudełko śliczne,zapach chyba w miarę-nie pamiętam,to było dawno.Co do właściwości?Bo ja wiem,była przeciętna-nie wysuszała ust,ani nie nawilżała,była pół-kryjąca,lekko nabłyszczała.Ogólnie bez większych minusów-ale bez rewelacji.Nie warta tej ceny-lepiej sobie kupić coś tańszego i jakościowo lepszego.

Używam tego produktu od:?dawno to było,nie pamiętam

:love:

Powinnam zaczac od tego, ze moje wymagania co do szminek w ciagu lat ulegaly zmianom. Szminki kocham od wielu lat, nigdy nie bylam fanka blyszczykow. Jedyne co sie zmienialo to preferencje co do jakosci szminki, jej wykonczenia, koloru, marki i ceny. Jeszcze 4 lata temu nie wydalabym na szminke wiecej niz 30zl, ale z biegiem czasu, nabywajac szminki tanszych i drozszych marek, przekonalam sie, ze te z wyzszej polki faktycznie sa lepsze. Nie oceniam Diora za cene, poniewaz Dior to Dior i ponizej 100zl pewnie ciezko ja dostac.

Szminka ma bardzo lekka kremowa konsystencje, ktora naprawde nawilza usta. Mam porownanie do szminek Rimmel, Maybelline i widze roznice. Szminki nawilzajace tanszych marek tez sa na poczatku nawilzajace, ale ich wlasciwosci znikaja w ciagu dnia. Tutaj tak sie nie dzieje, szminka nawet po zjedzeniu zostawia po sobie gladkie usta, na ktore mozna nalozyc kolejna warstwe bez potrzeby peelingowania czy wycierania ust. Zadna tania szminka tego nie osiagnie. Addict nalozona na usta popekane czy spierzchniete, w ogole tego nie podkresla.

Kolejnym plusem jest to, ze wytrzymuje na ustach nadzwyczaj dlugo. Oczywiscie, jesli jemy, pijemy, duzo mowimy, nie wytrzyma caly dzien, nie ma co sie oszukiwac. Takich cudow to nawet Dior nie osiagnal. Jednak gdy sie sciera to rownomiernie. I naprawde bardzo dyskretnie. Po zjedzeniu kanapki czy jablka jeszcze widac ja na ustach, tylko nie tak intensywnie jak od razu po nalozeniu.

Nie rozmazuje sie ani nie wysusza ust. Gdy pijemy, mowimy, calujemy kogos w policzek nie musimy sie martwic, ze szklanka bedzie miala czerwony odcisk ust ani ze na policzku kolegi czy kolezanki zostawimy czerwony slad.
Ktoregos razu kolega z pracy mial urodziny i niechcacy za mocno cmoknelam go w policzek. Z przerazeniem sie odsuwalam w obawie, ze za chwile zobacze czerwona szminke na jego policzku. Patrze... a tam nic! :eek: Policzek kolegi czysty, a w lustrze widze szminke w calosci na swoim miejscu :love: To jest Dior :ehem:.

Podoba mi sie, ze nie posiada zadnych swiecacych drobinek roznoszacych sie w ciagu dnia po twarzy :D. Ma satynowe wykonczenie z lekkim polyskiem, ale wyglada bardzo naturalnie. Jesli naloze ja w malej ilosci, w ogole nie widac, ze mam pomalowane usta. Wyglada, jakbym miala z natury takie piekne i naturalnie czerwone. Na wieczor maluje mocniej i od razu bardzo seksowanie podresla kobiecosc.

Kolejnym plusem jest zapach, a wlasciwie jego brak. Szminka ma bardzo slaby zapach, ledwo wyczuwalny, ale bardzo przyjemny. Nie smierdzi jak wiele tanich szminek starym skislym maslem. Nawet po roku uzywania, po uzywaniu bez pedzelka, noszeniu w torebce latem, przechowywaniem w wilgotnej lazience ona ciagle nie ma tego paskudnego zapachu, ktory powoduje u mnie odruchy wymiotne.

Opakowania niestety za bardzo nie lubie, poniewaz jest niewygodne. Z powodu tej kulki nie mozna postawic rozsunietej szminki w pozycji pionowej, czego czasem potrzebuje rano kreujac kolor ust kilkoma szminkami.

Oceniam jakosc szminki i jej wlasciwosci. Nie odejmuje zadnej gwiazdki za cene, poniewaz uwazam, ze jest jej warta, ani za opakowanie, ktore mimo iz niewygodne, wyglada ladnie i elegancko.

W zalaczniku moj ulubiony kolor ;).

Używam tego produktu od: ponad roku

jedna z lepszych

Same plusy:
-bogata gama kolorow - zwlaszcza z grupy chlodnych bezy i rozow - najpiekniejsze cieliste kolory
-mila konsystencja
-latwa aplikacja za pierwszym pociagnieciem
-nie wysusza
-pieknie kryje
-rownomiernie schodzi
-przyjazny zapach

Maly minus za idiotyczne opakowanie. Wielkie, kanciaste, brzydaczne i nie z tej bajki.

Kupie, ale na okazji. 100 zet i wiecej moge dac jedynie za Chanel i beze Rouge Volupte YSL :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Dla mnie najlepsza!

Kremowa, niezwykle luksusowa. Doskonale kryje i jest niezwykle trwała.
Usta połyskują, są gładkie, nie ma uczucia sklejania.
Dla mnie najlepsza pomadka jaką miałam.
Pewnie zostanę jej wierna na długo. Ma bogatą paletę barw, co stwarza wiele możliwości.

Używam tego produktu od:roku

Okropna

Nie wiem skad tyle pochlebnych opini na temat tej pomadki. Gdybym nie kupila jej w perfumerii, bylabym pewna, ze jest nieorginalna.

Ta pomadka to koszmarek! Jedynie co mi odpowiada to kolor i sliczne opakowanie - na tym koniec.

-ma maslowata konsystencje
-niesamowicie wazy sie na ustach
-wlazi we wszystie zakamarki i podkresla suche skorki
-paskudnie smakuje
-ma dziwny zapach
-zupelnie brak jej jakichkolwiek wlasciwosci pielegnacyjnych

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: nie skoncze nigdy jednego

Świetna szminka

+ wydajna
+ trwały kolor
+ świetny zapach
+ nawilża i wygładza (daje efekt wilgotnych ust)
+ nie skleja ust

Ogólnie bardzo dobra szminka, opakowanie świetne. :)