Collagen Lift, Mleczko do demakijażu i mycia twarzy z cat`s claw

Collagen Lift, Mleczko do demakijażu i mycia twarzy z cat`s claw

Delikatnie i skutecznie usuwa z powierzchni skóry makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, długotrwale nawilża i odświeża, wspomaga odtwarzanie warstwy wodno-lipidowej, poprawia jędrność i elastyczność skóry, łagodzi podrażnienia, działa osłaniająco na stan naczyń krwionośnych.

Cena: 124zł/ 200ml

geste

Z gory podkreslam, ze mialam wersje mini 50 ml, ktora z reszta kosztowala jakies 4-5 zl, czyli wychodzila o niebo taniej, niz w oryginale (dziwna strategia firmy). Mleczko jest tak geste, ze az ciezko jest je czasem wycisnac z opakowania (ktore jest przy tym twarde). Nie wyobrazam sobie za bardzo, zeby uzywac tego mleczka z wackiem w tradycyjny sposob, jest za geste i stosowane w ten sposob byloby niepraktyczne, ciezko byloby tym przetrzec twarz, a potem jeszcze zetrzec resztki. Natomiast ja delikatnie masuje palcami twarz z tym mleczkiem, a potem splukuje. Skora jest przecudowanie gladka i czysta! Ponadto zapach jest bardzo ladny, jakby rozany. Polecam kupowac wersje mini, jesli nadarzy sie okazja. Chyba, ze komus nie przeszkadza cena. Nie wiem, czy kupie, bo mleczek uzywam bardzo okazyjnie, a chcialabym jeszcze sprobowac innych.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: kilka po 50 ml