Foot Works, Deep Moisturising Cream (Głęboko nawilżający krem do stóp)

Foot Works, Deep Moisturising Cream (Głęboko nawilżający krem do stóp)

Głęboko nawilżający i wygładzający krem, zmiękcza skórę stóp, posiada lekką konsystencję, łatwo się wchłania, nie pozostawia na skórze uporczywej tłustej warstwy.

Skuteczny!

Naprawdę gorąco polecam ten krem do stóp, bo jest on skuteczny, nawilża i odżywia stopy, a stosowany regularnie zapobiega ich przesuszeniu. Jego konsystencja i zapach nie mają żadnych wad, cena też jest jak najbardziej umiarkowana. Minusem jest to, że jeśli przestanie się go stosować, to niestety wszystkie efekty znikną, a skóra stóp od razu wyraźnie się pogorszy. Ważne jest też to, że jeśli stosujemy krem na na mocno już przesuszone stopy, to chwilkę zajmie, zanim się zregenerują, natomiast jeśli chodzi o pięty, to z tymi wyraźnie zgrubiałymi sobie niestety nie poradzi, ja dodatkowo stosowałam inny krem, do popękanych pięt.

Plusy
- delikatny
- cena
- łatwość użycia
- efektywność
- nawilża

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Mmmiękkie stopasy

PIERWSZE WRAŻENIE

Posiadam krem w wersji świątecznej, nie wiem czy różni się czymś od "powszedniej" oprócz ładniejszego opakowania.

UŻYTKOWANIE

Krem ma ładne, higieniczne opakowanie. Jest bardzo gęsty i tłustawy, jednak nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy. Ma zapach miętowo-kamforowy, niezbyt mocny. Wchłania się nadając lekkie matowanie.
Po zastosowaniu stópki są miękkie, nawilżone, twarde rogi są zniwelowane.

OPINIA KOŃCOWA

Polecam, w 100% spełnia swoje zadanie!

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Dobry

Używam kilku produktów z tej serii przez cały czas, są dobre i tanie.

Niewątpliwymi plusami tego kremiku są:
-delikatny zapach
-niska cena
-szybkość wchłaniania
-rzeczywiste nawilżenie (choć może nie takie głębokie)
-wydajność (całkiem spora przy codziennym stosowaniu)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

BARDZO FAJNY KREMIK :)

PLUSY
- pachnie miętą,
- odświeża stopy,
- wydajny,
- przy regularnym stosowaniu - sprawia, że stopy są miękkie i gładkie,
- cena w porównaniu z efektami - :)
- bardzo szybko się wchłania - w duecie ze skarpetkami bambusowymi są rewelacyjne efekty,

Jeśli chodzi ogólnie o markę Avon - nie przepadam za balsamami, szamponami, żelami pod prysznic - ale kosmetykom z serii FOOT WORKS jestem wierna już od lat :)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo :)

średni

Krem bardzo ładnie wygładza stopy,ale do bardzo suchej skóry się nie nadaje. Mam wersję w świątecznej tubce.
Plusy:
-nawilża,ale czy głęboko to raczej nie
-szybko się wchłania
-pachnie mentolem,lekko chłodzi stopy
-dosyć gęsta konsystencja
-wydajny

Minusy:
-nie poradzi sobie z sucha skorą,zwłaszcza na piętach

Jak ktoś nie ma problemów ze skórą na stopach i oczekuje od kremu lekkiego nawilżenia i ładniejszego wyglądu stóp, to polecam ;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa

dobry ale cudów nie czyni :)

Krem ma miętowy zapach więc idealnie nadaje się na porę upalną. Ja stosowałam go zimą więc uczucie chłodzenia nie było zbyt przyjemne.
Jest gęsty, łatwo się wchłania, i całkiem dobrze wygładza i nawilża stopy jednak do ekstremalnie przesuszonej skóry nie będzie on odpowiedni.
U mnie zdał egzamin ale nie dostanie 5 gwiazdek. Po prostu znam lepsze kremy do stóp.
Starcza na miesiąc regularnego używania i ma korzystną cenę.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze skończyłam

Tak,bardzo fajny.

Bardzo fajny.Nawilża,wygładza, uelastycznia skórę.
Stopy są miłe w dotyku, zadbane.

To bardzo dobry produkt.KWC w tej kategorii przyznałam już innemu kremowi tej samej firmy.Ale stosuję je obydwa zamiennie i wiem, że zadbane i zdrowe stopy zawdzięczam i jemu.

Polecam przez wielkie P!

Super!!!

Produkty do zmiękczania stóp z avonu to chyba najlepsze tego typu preparaty. Są tłuste - ale to chyba o to chodzi bo lepiej nawilżają. Ja oczywiście nigdy go regularnie nie używam ale i tak mimo wszystko nawet po paru dniach stosowania jest już lepiej:) POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 1 roku

całkiem dobry produkt.

Jestem nim mile zaskoczona.
plusy:
- mój twardy naskórek stał się mięciutki, delikatny.
-jak dla mnie super sie wchłania i rozsmarowywuje.
- zapach fajny.

minusy:
- rece po nim się kleją dziwnie.

Używam tego produktu od: mieisąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Jest ok , ale mógłby być lepszy ...

Dobrze nawilża , wchłania się przeciętnie na pewno nie szybko , fakt , faktem że nie pozostawia tłustej warstwy , ale nie chroni stóp przez poceniem . Zapach nie wyczuwalny . Kupię , ale raczej z innej serii , może Limetka i Mięta albo Pomarańcza i Cynamon .

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

mega nawilza

Ten krem naprawde doglebnie nawilza stopy. Jedyny lepszy jaki znam to Neutrogena.
Krem ma konsystencje wazeliny i taki tez ma zapach, nie jest slodki, ani aromatyczny. Ale za to dzialanie jest mega dobre.

Szybko sie wchlania, pozostawia lekko tlusty film. Po zuzyciu calego opakowania zniknely mi wszystkie zrogowacenia z piet, a mialam z nimi spory problem. Tak wiec systematyczne stosowanie gwarantuje sukces.

Wydajnosc standardowa, opakowanie wystaczylo mi na miesiac codziennego stosowania.

Opakowanie higieniczne, choc mogloby w]sie otwierac, a nie odkrecac. Byloby wygodniej. Niemniej jednak polecam!

Używam tego produktu od: miesiac

Dobry :)

Kupiłam go, bo potrzebowałam kremu do stóp, który by jednocześnie nadawał im ładny zapach.
Nie jestem wielce zachwycona ani zawiedziona. Nawilża jak każdy inny, ale bez rewelacji.
+cena
+nawilżenie
- beznadziejne wchłanianie
- nie chroni przed poceniem
- nie czuć zapachu
- stopy się ślizgają i są mokre