Seria Do Pielęgnacji Nóg, Żel do nóg z kasztanowcem i miłorzębem

Seria Do Pielęgnacji Nóg, Żel do nóg z kasztanowcem i miłorzębem

Preparat przeznaczony jest dla osób ze skłonnością do obrzęków i puchnięcia nóg. Przynosi ulgę, daje uczucie chłodzenia i odprężenia. Zawarte w żelu biologicznie aktywne wyciągi z kasztanowca i miłorzębu japońskiego (GINKGO BILOBA) działają uszczelniająco na naczynia krwionośne, zmniejszają obrzęki i skłonność do powstawania nowych. Likwidują uczucie zmęczenia i ciężkości nóg. Obecność alantoiny i prowitaminy B5 powoduje lepsze nawilżenie skóry. Pod wpływem tych substancji staje się ona gładka i przyjemna w dotyku.

Cena: 6,30zł

Dobry krem na zmęczone nogi

Kupiłam go po lecie choć opakowanie w innej szacie graficznej to składniki i firma ta sama. Dobrze się wchłania, konsystencja żelowa lekko lepka, ale tylko przez chwilę. Daje fajne odczucie odprężenia i relaksu nóg. Opakowanie 200 ml + 50 ml gratis starczyło mi na miesiąc używania, więc jak na codzienne używanie myślę ze ok. Sam produkt warty polecenia nie zawiera szkodliwej chemii jak parabeny, barwniki i alergeny, ale też nie pachnie. A ja lubię jak pachnie tylko wszystkiego na raz nie można mieć:) Ogólnie efekt jakiego po nim oczekiwałam uzyskany, niweluje ociężałość i zmęczenie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie zaczęte

bezużyteczny

O, trafiłam na niego przypadkiem buszując po recenzjach. Kupiłam to-to rok temu w wakacje, zużyłam jedną tubkę i nie widziałam efektów, ale też trudno ich oczekiwać po tak krótkim czasie. A poprzestałam na jednej tubce dlatego, że glut ten jest niewydajny i nie wydaje się działać w żaden sposób. Szkoda się paćkać.

Używam tego produktu od: rok temu używałam

nie warto

kupiłam go ze względu na widoczne na moich nogach żyły. No i ten żel sobie z nimi nie poradził, a dodatkowo nie ma żadnych specjalnych zalet typu nawilżanie, czy wygładzanie skóry. Też nie zauważyłam żadnych efektów odprężenia. Zapach w miarę, choć mógłby być lepszy.
Acha, i do tego jest bardzo niewydajny.

Używam tego produktu od:miesiąca

Smokey eyes H&M

polecam profilaktycznie

Jestem jak dotychczas zadowolona ponieważ zauważyłam że łydki już mnie tak nie bolą a wcześniej czułam bolesne pulsowanie i miałam wrażenie że żyły za chwilę mi popękają. Mam kilka pękniętych naczynek i nie zauważyłam żeby ich ubyło ale producent nie obiecuje cudów. Zgadzam się że przynosi ulgę i wzmacnia naczynka. Napewno kupię następne opakowanie i zobaczę czy można się spodziewać jeszcze więcej :)
Ja uważam ze zel nie jest lepiący, ale pamiętam że kiedyś miałam żel też z flos-leku i chyba po jakimś czasie leżenia na półce coś się z nim stało bo zaczął się lepić jak klej.Teraz nie miałam takiego problemu zużyłam całą tubkę i jest ok.
Acha, no właśnie jest troche mało wydajny, ale na szczęście niedrogi :)

stara miłość...

nie rdzewieje...Używałam go kilka lat temu przez ładnych parę lat, na rynku nie było wówczas silnej konkurencji. Ten krem sprawdzał się mniej jako środek pielęgnacyjny, bardziej jako leczniczo-profilaktyczny, ponieważ pomagał zlikwidować opuchnięcia i ciężkość nóg. Teraz wróciłam do niego (zmienił się niewiele) i stosuję tylko jako smarowidło do opuchniętych łydek. Choć faktycznie trochę się lepi, to jednak nie jest zły. Średnio wydajny, mało komfortowy przez tę żelowatość.

słaby

No cóż, stosowałam go w ciąży, bo miałam obrzęki stóp. Na nic się zdało smarowanie. Może miałam zbyt wysokie wymagania. Ale muszę powiedzieć, że lepił się lekko, czego nie znoszę, a skóry nie nawilżył. Nic po prostu mi nie dał, tylko dodatkowe zajęcie.

nie najgorszy

Przetestowałam go na swoich przemęczonych podczas stojącej pracy nóżkach i...przyniósł im ulgę!!!Nieźle się wchłaniał, zapach miał niezbyt agresywny, choć moim koleżankom się nie podobał. Nie zauważyłam wzmocnienia naczynek, ale dla mnie wtedy istotniejsza była ochłoda i zmniejszenie bólu. Do tego, moim zdaniem, się nadaje.

ok

RRzeczywiście przynosi nogom ukojenie, odprężenie. Nie zmniejsza jednak obrzęków. Przyjemnie chłodzi. Niestety, troche się lepi. Nie jest drogi.zeczywiście przynosi nogom ukojenie, odprężenie. Nie zmniejsza jednak obrzęków. Przyjemnie chłodzi. Nie jest drogi.