Trio Molecular, Day & Night Fluid Restructuring Cream, Odbudowujący krem-fluid na dzień i na noc

Nawilżający, tonizujący, regenerujący krem o lekkiej konsystencji przeznaczony dla skóry mieszanej i tłustej. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Cena: 168zł/ 50ml

Świetny!

Krem, a raczej fluid jest świetny!!! Ma lekką konsystencję,szybko się wchłania, ma neutralny zapach, skóra po nim jest jedwabiście gładka, rozjaśniona, nie błyszczy się, a jest odpowiednio nawilżona (Dodam, że mam mieszaną cerę ). Dla mnie ten produkt jest rewelacyjny i na pewno coś jeszcze z tej firmy kupię! Używam tego produktu od:3 miesięcy

bez wad

Wbrew temu, ze dodalam do zgloszenia zdjecie opakowania umieszczono tu jakies zupelnie inne, w Polsce ten krem sprzedawany jest w plastikowej splaszczonej tubce, malo z reszta jak na moj gust estetycznej. Ale poza tym krem jest napawde ok: ladnie pachnie, ma srednio gesta konsystencje (nie wylewa sie na szczescie) i daje sie latwo rozsmarowac, szybko sie wchlania, odpowiednio nawilza. Innych cudow nie zauwazylam, ale ogolnie bardzo dobry krem pod kazdym wzgledem, nie ma wlasciwie wad. Jest tez delikatny i spokojnie uzywam do tez w okolicach oczu.

Używam tego produktu od: